جو بایدن بازديد جورج فلوید خانواده در هوستون; Derek چوین اولین دادگاه ظاهر شده وثیقه تعیین شده در $1.25 میلیون

Category: کیمیا | No comments


Mourners view the casket of George Floyd during a public visitation Monday, June 8, 2020, at The Fountain of Praise Church in Houston. Floyd died after being restrained by Minneapolis Police officers on May 25.

عزاداران مشاهده تابوت جورج فلوید طی یک ملاقات جمعه, ژوئن 8 سال 2020 در چشمه ستایش کلیسا در هوستون. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.
عکس: Godofredo A. وسقوز (استخر/گتی ایماژ)

در همان روز که درک چوین سابق مینیاپولیس افسر متهم در مرگ جورج, فلوید ساخته شده و اولین حضور خود را در دادگاه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن ملاقات با جورج فلوید خانواده در هوستون به عنوان آنها ساخته شده و آماده سازی نهایی به وضع فلوید به بقیه.

تبلیغات

با توجه به NBC Newsبایدن ملاقات با فلوید خانواده در روز دوشنبه قبل از مشاهده عمومی برگزار شد در هوستون. بنیامین Crump یک وکیل برای Floyd خانواده توییتی که بایدن صرف یک ساعت با خانواده گوش دادن به نگرانی های خود را. برگرد. Al Sharpton که به قدرتمند مداحی در چندین بنای یادبود برای فلوید در مینیاپولیس در پنج شنبه, توییتی, عکس بایدن ملاقات با فلوید ،

تبلیغات

صدها نفر وارد چشمه ستایش کلیسا برای مشاهده عمومیاز جمله تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و هوستون شهردار سیلوستر ترنر. فلوید صرف بیشتر از زندگی خود را در هوستون شد و به عنوان یک معشوق عضو جامعه است.

“او یک پسر خوب همواره به دنبال نسل جوان. ما تا به حال به بیرون آمدن و نشان برای محله” کوین بلوک که فارغ التحصیل شد و از همان دبیرستان به عنوان فلوید گفت: “ان بی سی نیوز. در روز سه شنبه 500 نفر یادبود برگزار خواهد شد و پس از آن فلوید گذاشته خواهد شد به بقیه. یادبود برگزار شد برای فلوید در مینیاپولیس پنج شنبه گذشته و بیش از آخر هفته خصوصی خدمات برگزار شد برای خانواده اش در کارولینای شمالی.

به عنوان صدها نفر جمع شده بودند در هوستون به پرداخت جهات به فلوید در مینیاپولیس چوین اعطا شد بی قید و شرط وثیقه تعیین شده در $1.25 میلیون, با توجه به ان بی سی نیوز. یک مقدار پایین تر از 1 میلیون دلار تعیین شد با این شرایط که چوین forfeits خود اسلحه و اسلحه گرم اجازه می سازد هیچ تلاشی در تماس با خانواده فلوید و کار نمی کند به عنوان یک گارد امنیتی یا افسر در حالی که به قید وثیقه. اریک نلسون چوین را وکیل درخواست یک جلسه در ماه ژوئن 29. چوین وارد نیست یک درخواست.

تبلیغات

در اواخر ماه مه چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه اما در هفته گذشته, مینه سوتا, دادستان کل کیت الیسون که منصوب شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به تعقیب مورد به روز رسانی چوین را به اتهام به درجه دوم قتل جنایت و قتل نفس. توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao در حال حاضر افسران سابق دیده می شود در این ویدئو از فلوید مرگ دستگیر شدند و متهم با کمک معاونت در جرم درجه دوم قتل و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

در مه 25, Floyd, خرید بود در یک فنجان مواد غذایی اغذیه فروشی در مینیاپولیس که در آن او گفته با استفاده از یک تقلبی $20 bill. پلیس نامیده می شدند و در طول دوره بازداشت فلوید بود و دستبند به دست بر روی زمین قرار داده. دو نفر از افسران خود قرار می گیرد زانو در Floyd را در حالی که چوین دیده می شد با زانو خود را در Floyd گردن. چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن در مجموع 8 دقیقه و 46 ثانیه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>