یک مینیاپولیس شرکت تولیدی تصمیم به ترک این شهر با صاحب شرکت گفت: او نمی تواند اعتماد عمومی مقامات که اجازه گیاه برای سوزاندن در طول شورش های اخیر. این حرکت هزینه این شهرستان حدود 50 شغل.

“آنها نمی مراقبت در مورد کسب و کار من است” گفت: کریس Wyrobek رئیس و صاحب 7-سیگما, Inc., که در عمل از سال 1987 در 2843 26th, Av. در جنوب مینیاپولیس. “آنها نمی محافظت از مردم ما است. همه ما در خود ما است.”

Wyrobek گفت: این کارخانه که در عمل معمولا تا 11 بعد از ظهر تعطیل حدود چهار ساعت اولیه در شب دوم از شورش زیرا او می خواست خود را به نگه داشتن کارگران از راه آسیب است. او گفت: یک سرپرست تولید و تعمیر و نگهداری کارگر است که در محله زندگی می کنند در اطراف گیر به نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از کسب و کار. او گفت: آنها شد زمانی که احساس خطر آتش سوزی در $30 میلیون Midtown گوشه مقرون به صرفه مسکن آپارتمان پیچیده بود که تحت ساخت و ساز در کنار درب.

“آتش موتور فقط نشسته وجود دارد اما آنها نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید” Wyrobek گفت. “این نا امید کننده ترین چیزی که به ما.”

مدت کوتاهی پس از شورش رژیم صهیونیستی است. تیم Walz توصیف شهر پاسخ به عنوان یک “شکست تحقیرآمیز.”

در مصاحبه هفته گذشته مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: این شهرستان غرق شد شورش. او گفت: هر کامیون آتش عامل بود در جریان تظاهرات.

“ما در خود ما کسانی که برای اولین بار چند شب” فری گفت. “وجود دارد به سادگی بیشتر مردم از بین بردن اموال مردم بیشتر تنظیم آتش سوزی بیش از هر شهر دولت می تواند به پاسخ در یک بار.”

استار تریبیون به تازگی به دست آمده از این شهر اولین نظرسنجی از صدمه به اموال که نشان می دهد که نزدیک به 1000 املاک تجاری در مینیاپولیس آسیب دیده بودند در طول شورش از جمله 52 کسب و کار است که به طور کامل نابود شدند.

صاحبان و کارشناسان بیمه برآورد هزینه های این آسیب می تواند بیش از 500 میلیون دلار است. که شهرهای دوقلو شورش دوم-پرهزينه ترين مدنی اختلال در ایالات متحده در تاریخ انتهایی فقط کسانی که در لس آنجلس در سال 1992 که نیز برانگیخته توسط تنش های نژادی با پلیس بود و $1.4 میلیارد دلار خسارت, دلار امروز.

فری برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس خبری بعد از دوشنبه به اعلام تشکیل یک ائتلاف از کسب و کار و رهبران جامعه خواهد شد که توصیه شهر در بازسازی تلاش.

Wyrobek گفت: “خیلی دیر” برای حفظ شرکت خود را در شهرستان.

“ما در حال مرتب سازی از طریق آوار تلاش برای کشف کردن چگونه می توانید از این عملیاتی دوباره” Wyrobek گفت. “ما با احتیاط خوش بینانه ما می توانید انجام دهید که. اما ما قطعا قادر به انجام این کار در مینیاپولیس.”

7-سیگما یک رهبر در تولید دقت غلطک های مورد استفاده در چاپ با سرعت بالا سیستم های مورد استفاده برای تولید صورتحساب های بانکی و چک امنیت اجتماعی. این شرکت همچنین باعث می شود مانکن های مورد استفاده در پزشکی برنامه های آموزشی.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله