Michigan Gov. Gretchen Whitmer speaks at the General Motors Detroit- Hamtramck assembly plant on January 27, 2020, in Detroit, Michigan.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer صحبت می کند در جنرال موتورز در دیترویت – همترمکک کارخانه مونتاژ در 27 ژانویه سال 2020 در دیترویت ،
عکس: EFF KOWALSKY / AFP

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ریاست یکی از مهم ترین ایالت در کشور به عنوان رویکرد ما انتخابات ماه نوامبر. منتخب در سال 2018 در موج آبی از دموکرات ها که برنده اجرایی و دیگر محلی و ملی دفاتر Whitmer است در برابر برخی از گلوله در میان چالش ها در دولت است.

تبلیغات

در 2:30 p. m. ET ارشد خبرنگار panther خواهد مصاحبه Whitmer در ریشه را Instagram Live برای 40 دقیقه مصاحبه به بحث در مورد طیف گسترده ای از افراد تأثیر سیاه Michiganders.

فشار بیشتر است تاثیر COVID-19 به خصوص در دیترویت و دیگر عمدتا سیاه و شهرستانها. دیترویت امریکا بزرگترین شهر بزرگ شده است ضربه سخت است. در حالی که مرگ و میر همچنان به روند نزولیآفریقایی آمریکایی ها ساخته شده اند تا 31 درصد از مرگ و میر در حالی که متشکل فقط 14 درصد از جمعیت; سنگ چخماق است که عمدتا سیاه و سفید تشکیل شده 4 درصد از دولت و میر. ما خواهد بود با درخواست فرماندار در مورد برنامه های خود را برای کمک به جوامع سیاه ارتجاعی از تاثیر این بیماری است.

تبلیغات

ما همچنین درخواست Whitmer, 48, در مورد ضد تظاهرات به COVID-19 سیاست و همچنین تلاش های خود را با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد است.

مرگ سیاه آمریکایی به دست پلیس را الهام گرفته از قیام در سراسر کشور و میشیگان از این قاعده مستثنی است. مکالمات در اطراف defunding پلیس به چالش کشیده اند دولت مدیران مانند Whitmer به آمد تا با راه هایی برای محافظت از شهروندان خود را از خشونت پلیس. کنگره سیاه حزبی آمده است تا خود را با اصلاحات پیشنهادی اما Whitmer معرفی خود طرح هفته گذشته که ما بحث در طول مصاحبه ما.

پس از آن وجود دارد 2020 انتخابات در ماه نوامبر اما در شخص رای گیری ممکن است یک چالش به دلیل coronavirus. سابق آمریکا نیاز میشیگان به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، بایدن است پیشرو بزرگ در دولت خواهد شد اما COVID-19 نگه داشتن مردم به اندازه کافی در خانه به نوبه خود جزر و مد در مغلوب ساختن پیشی جستن را نفع? ما از شما خواهد خواست Whitmer در مورد چگونه او در حال آماده شدن دولت برای همه امکان پست الکترونیکی-در رای گیری سناریو.

ما البته همچنین بپرسید اگر او علاقه مند است در حال بایدن را به معاونت نامزد شده است.

تعداد کمی از مردم هستند که Pساکن تهمت نیست بیزار اما Whitmer شده است و سازگار هدف خود را. او گزارش شده است عنوان کرد و گفت که آخرین تماس را با او بیش از این قیام ملی بود “عمیقا نگران کننده است.”

تبلیغات

مصاحبه ما با Whitmer شروع خواهد شد در 2:30 p. m. ET در ریشه را Instagram page (@the.ریشه).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله