Illustration for article titled Milwaukee Educators Call for Hate Crime Charges After White Attorney Spits on Teen Protest Leader

تصویر: فاکس 6 میلواکی

یک دختر 17 ساله و دانش آموز دبیرستان بود که تف توسط یک وکیل در طول یک زندگی موضوع اعتراض در میلواکی خواستار “سریع و مناسب” عدالت در مورد او.

تبلیغات

اریک Lucas یک کاربر در شوروود دبیرستان و یک سازمان از روز شنبه تظاهرات صحبت کرد و در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این حادثه در روز دوشنبه.

“من همچنان به توان ذهنی و جسمی متزلزل به حمله توسط یک فرد در جامعه خود را در طول یک بیماری همه گیر — آن را پس از سانحه” لوکاس در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. “دوباره و دوباره من مشاهده نمی به عنوان یک کودک اما به عنوان یک رنگ است.”

تبلیغات

“من نا امید شده و احساس دوستش توسط یک فرد انجام دادهام هیچ آسیبی به,” او اضافه شده است.

نوجوان پیوسته Milwaukee County سرپرست برایان دیویس که به نام محلی دادستان به لوی جنایت نفرت علیه استفانی Rapkin های 64 ساله انحصار وراثت وکیل که تف لوکاس گزارش میلواکی محلی فاکس ایستگاه.

“این واقعا وحشتناک” سرپرست دیویس گفت:. “اگر ما به عنوان شهرستان میلواکی در حال رفتن برای درمان نژادپرستی به عنوان بحران آن است که ما باید مطمئن شوید که اجرای قانون و سیستم عدالت کیفری در این نوع موارد از طریق یک دلیل انگیزه لنز.”

رویارویی Rapkin و معترضان بود ثبت و ارسال شده در Facebook این آخر هفته باعث گسترده اعتراض در جامعه است. آن زمانی شروع شد که Rapkin, که گفت که او در حال اجرا بود یک ماموریت پارک ماشین خود را در وسط خیابان و مسدود کردن مسیر اعتراض.

تبلیغات

این ویدئو نشان می دهد Rapkin به دنبال داشت و با نزدیک شدن توسط چند معترضان خواستار او حرکت ماشین خود را به طوری که آنها می توانید در ادامه با راهپیمایی خود را. پس از او همچنان به امتناع از گفتن تظاهرکنندگان آنها یک ناراحتی ازدحام معترضان در او. برخی از جمله لوکاس, شروع, شعار, در تلاش برای او را وادار به حرکت می کند.

پس از آن بود که Rapkin که تا به حال بدست فیزیکی با هر کس دیگری تا زمانی که نقطه تف در Lucas’ چهره.

تبلیغات

Rapkin دستگیر شد نه یک بار بلکه دو بار پس از حادثه است. او دستگیر اولیه حمله به لوکاس در روز شنبه و پس از آن دوباره در روز یکشنبه برای هل دادن یک تجمع اعتراضی در خارج از خانه (جامعه اعضای نوشته بود پیام های گچ در پیاده رو خارج از خانه به دنبال او حمله لوکاس گزارش فاکس 6 تلویزیون). Rapkin همچنین گفته سست عنصر یک افسر پاسخ در کشاله ران که یش هزینه های اضافی از “مقاومت در برابر بازداشت” در رپ ورق.

او متهم شده است با باتری و رفتار آشوبگرانه در برابر معترضان به او حمله کردند و همچنین با باتری از یک افسر اجرای قانون.

تبلیغات

همانطور که واشنگتن پست گزارش این نوار ایالت ویسکانسین محکوم Rapkin اقدامات از طریق توییتر در روز یکشنبه.

“ما ناراحت و منزجر اقدامات یک وکیل که ادعا کرد در این صورت یک معترض در تظاهرات روز شنبه” نوشت: در این گروه تیم رهبری است. دولت بار گفت: آن را به حال هیچ قدرت به نظم و انضباط وکلای اما اشاره کرد که دولت از وکیل مقررات به عنوان بدن است که می تواند آغاز روند به تحریم یک وکیل. شکایت از سوء رفتار حرفه ای در حال حاضر واصل شده به دفتر, به گزارش Milwaukee Journal Sentinel.

تبلیغات

“رفتار وکلا و دیگران به طور مستقیم منجر به اعتماد به نفس در سیستم قضایی ما” این گروه اضافه شده است. “ما به صراحت حمایت در برابر عدالت و حق تمام شهروندان به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de