مینیاپولیس افسران پلیس نظم در کسری از موارد

هر سال صدها شکایت از سوء رفتار پلیس از شهروندان و از داخل مینیاپولیس اداره پلیس خود را — زمین قبل از یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره وظیفه با بررسی آنها.

تنها بخش کوچکی نتیجه در این رشته از یک افسر.

در عوض, غیر نظامی, بررسی اقتدار و MPD را به طور فزاینده ای متکی “مربیگری” افسران متهم به سوء رفتار یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل داده های وارد شده توسط این شهرستان در اداره پلیس انجام بررسی را نشان می دهد. این مهربان فرم اقدام اصلاحی برای سطح پایین نقض یک تصمیم سود برای پلیس. اکثر انضباطی سوابق اطلاعات عمومی اما این گروه به رسمیت نمی شناسد مربیگری به عنوان یک شکل از نظم و انضباط; شکایت طبقه بندی شده این راه با قانون دولت بسته نگه داشته و از نظر.

این امکان وجود دارد که برخی از 16 سوء شکایت علیه شرکت اخراج مینیاپولیس افسر درک چوین که بسته شد با نظم و انضباط به عنوان مثال خطاب شد با مربیگری.

هیچ راهی برای بدانید.

مه 25 مرگ جورج فلوید تحت چوین زانو موجب خشم بین المللی و تجدید تماس به بازسازی و یا لغو بخش. اعضای شورا و فعالان خواستار اقدام اغلب استناد اتحادیه حمایت — همراه با گروه عدم تمایل یا ناتوانی در به نظم و انضباط خود را — به عنوان یک مانع برای تغییر فرهنگ خود و بهبود روابط با جوامع اقلیت بی اعتقاد.

در مینیاپولیس دولت بزرگترین نیروی پلیس تنها حدود 3 درصد از سوء شکایات منجر به نظم و انضباط. که تعداد حملات غیر نظامی ناظران و دانشگاهیان به طور یکسان به عنوان کم به صورت یک گروه نزدیک به 850 سوگند یاد کردند. مقایسه آنها دشوار است اما به دلیل وجود مخزن مرکزی برای پیگیری سوء رفتار پلیس در ایالات متحده و هر آژانس شمارش کارهای متفاوت گفت: سوزان Hutson, رئيس جمهور از انجمن ملی برای غیر نظامی و نظارت بر اجرای قانون است.

دو بخش تحت فدرال رضایت احکام نشان می دهد با نتایج متفاوت است. در سیاتل حدود 20 درصد از شهروندان داخلی و سوء شکایت ترکیب نتیجه نظم و انضباط. در New Orleans 14 درصد از خارج غیر نظامی شکايت پایدار با نظم و انضباط در سال 2018 در حالی که 53 درصد از داخلی شکايت پایدار با نظم و انضباط.

در سراسر کشور غیر نظامی نظارت کمیسیون غالبا برای انتقاد فاقد قدرت لازم را برای برگزاری افسران مسئول اعمال خود. در عین حال اکثریت قریب به اتفاق نبود بودجه برای تحقیقی حسابرسان و لازم نیست که حکم قدرت او گفت:.

“ما گاهی اوقات مبارزه با یک دست گره خورده پشت در پشت ما” Hutson گفت. “ما نیاز به دسترسی نامحدود به همه اطلاعات. دوره.”

ایمانی Jaafar یک وکیل که هدایت مینیاپولیس دفتر پلیس انجام بررسی در دفاع از آنچه او به نام “بسیار خوب لایه غیر نظامی نظارت سیستم است.” مینه سوتا قانون اجازه نمی دهد هر ملکی نظارت گروه به نظم و انضباط اجرای قانون افسران جعفر گفت: و است که هیئت مدیره بررسی هدف. همه از آن می توانید انجام دهید این است که سعی کنید برای کمک به اطمینان حاصل شود فقط روند بنابراین افسران برگزار می شود مسئول در محدوده قانون, او گفت:.

وقتی پرسیده شد که اگر 3 درصد و انضباط نتیجه و استفاده از مربیگری شد قابل قبول Jaafar گفت که یک سوال برای اداره پلیس. تنها یک سطح تخلفات — مانند زبان ناپاک سرعت از طریق یک محله یا نه عطف بر بدن دوربین در شروع یک تماس — واجد شرایط برای مربیگری.

جعفر گفت: اصلی سرخوردگی و ناتوانی در ارائه اطلاعات در مورد که آیا در نتیجه نظم و انضباط از جمله مربیگری موارد است. مینه سوتا سوابق قانون آن را اجازه نمی دهد. که یک “مشکل بزرگ” او گفت:.

مینیاپولیس اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Velma Korbel که سران این شهرستان در بخش حقوق مدنی که در خانه های غیر نظامی نظارت گروه گفت: کم و انضباط رای و استفاده از مربیگری هر دو نتیجه از عوامل “خارج از دفتر پلیس انجام بررسی نظارت.” او با اشاره به فعالیتش در این رشته ماتریس مینیاپولیس پلیس استفاده برای مرتب کردن وسایل سنگین.

وزارت امور خارجه حقوق بشر تحقیق و تفحص از مینیاپولیس اداره پلیس در جریان را در هر دو نگاه کنید, او گفت:. “این چیزی است که کاملا باید نگاه در مینیاپولیس” Korbel گفت. “من فکر می کنم همه چیز باید روی میز. در حال حاضر زمان است.”

میشل ناخالص جمهور از شهروندان آمریکا علیه خشونت پلیس به نام نظم و انضباط رای “بی وجدان.” او مقصر می داند و آن را در ناکارآمدی غیر نظامی, بررسی, روند, که او گفته است که بیش از حد تحت سلطه اجرای قانون و کارکنان شهرستان.

ناخالص برآورد میانگین ملی برای نظم و انضباط از غیر نظامی نظارت نهادهای غیر نظامی و دست زدن به سوء شکایت حدود 7 تا 9 درصد. “این باعث می شود ما پایین پرت برای کل کشور” گفت ناخالص.

از 1600 سوء رفتار پلیس شکایت در مینیاپولیس از 2013 تا 2018 — در سال گذشته از تکمیل داده ها — تنها 45 منجر به یک افسر منظم بودن. بیشتر از آن بود که ترکیبی از کمیته انضباطی به تذکر و تعلیق. پنج افسران با موفقیت اخراج در طول این دوره شش ساله و یکی تنزل مقام.

در آن زمان بیش از 270 سوء اتهامات حل و فصل شد با nondisciplinary مربیگری.

در مینیاپولیس, افسران پلیس در حال گاهی اوقات منظم نه حتی زمانی که شهر پرداخت مبالغ قابل توجهی برای حل و فصل اتهامات که استفاده از زور عبور از خط و نقض حقوق مدنی.

Tou Thao, ویدئویی, تماشای چوین فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن شد شکایت کرد و در سال 2017 به اتهام ضرب و شتم Lamar فرگوسن در حالی که او دست به دستبند, شکستن دندان های خود را. این شهرستان پرداخت می شود $25,000 به حل و فصل دعوی در دادگاه. Thao هرگز منظم برای اقدامات خود را با توجه به سوابق پلیس است.

این نرخ پایین از نظم و انضباط مشکلات مایکل فریدمن مدیر اجرایی مینیاپولیس حقوق قانونی مرکز غیر انتفاعی, قانون شرکت متخصص در دفاع جنایی و عدالت ترمیمی. او گفت که او شک و تردید نتایج بسیار تغییر کرده پس از او به ریاست غیرنظامی بررسی قدرت نسخه های قبلی از نظارت هیئت مدیره است که سقوط در سال 2012 در میان نگرانی ها در مورد اثربخشی.

“که نگرانی من از آنجا که من نمی فکر می کنم که احتمالا می تواند منعکس کننده میزان سوء رفتار که اشاره شد توسط محققان گفت:” فریدمن. “من هیچ دلیلی برای فکر می کنم که الگوی کلی تغییر کرده است.”

دو بازنشسته ارشد مینیاپولیس مقامات پلیس گفت: استار تریبیون که گروه متمایل به شدت در مربیگری به دلیل آن ارائه می دهد یک اقدام اصلاحی فوری. آن را سریع تر و موثر تر به چوب یک افسر در صندلی داغ در خود سرپرست دفتر آنها گفت: نسبت به مقابله با کاغذ بازی مبارز نمایندگان اتحادیه ها و جلسات — که اغلب منجر به داوری. رسمی امور داخلی بررسی می تواند بیش از یک سال قبل از نظم و انضباط اتفاق می افتد. سپس توسط مسئول نقل مکان کرد.

“سلام دوست من اگر whacked سگ من یک ساعت بعد از او [بدرفتاری] گفت:” یک مقام ارشد سابق که مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع.

اما دیگران مصمم است که مربیگری نباید مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدگی به مشکلات عمیق تر.

“شما نمی توانید مربی مبتنی بر نژاد پلیس گفت:” مریک J. Bobb یک دادگاه منصوب-نظارت بر نظارت فدرال رضایت فرمان است که این شهر سیاتل اداره پلیس عامل تحت.

Bobb و دیگران اشاره کرد که مربیگری و محرمانه بودن آن در مینه سوتا دعوت سوء استفاده.

“این فقط یک اداری راهحل آن را نیز ممکن است عمدی راه گمراه کننده عمومی در مورد ماهیت واقعی و میزان افسر سوء رفتار و نظم و انضباط در اداره پلیس گفت:” شهری دانشگاه دولتی پروفسور جیمز Densley.

که چه نگرانی فریدمن. او به نام مینه سوتا سوابق قانون “مشکل اساسی” پیچیده تلاش برای برگزاری مینیاپولیس پلیس پاسخگو باشد. آن را می گوید که اگر یک اتهام سوء رفتار نمی کند و در نتیجه نظم و انضباط و سپس تمام اطلاعات در مورد که چه کسانی و با چه حد و نه برای عموم.

“ایجاد یک ساخته شده است در انگیزه برای مدیریت انتظامی به اجازه دهید همه چیز, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از نظارت عمومی به صورت عمده حوادث و حفظ اعتبار خود به عنوان شاهدان گفت:” فریدمن.

دید شوکه شده بود این ماده در قانون دولت است.

“من آن را حیرت انگیز و نگران کننده است که در ایالت مینه سوتا را یک قانون است که مانع از شهروندان از پیدا کردن … چه اساسی انجام شد که مربی بود” مریک گفت. “فکر می کنم که در پی مرگ جورج فلوید که مربیگری و همه انضباطی پرونده باید باز و شفاف به مردم است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net