در میان نصب فشار عمومی مینه سوتا وزارت بهداشت منتشر شد استارک اطلاعات جدید در ضربه مرگبار از رمان coronavirus در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور.

اطلاعات منتشر شد اواخر جمعه در پاسخ به یک تهدید قانونی احضاریه توسط برجسته مجلس و ارائه دقیق ترین نگاه در عین حال به انواع تسهیلات مراقبت دراز مدت که در آن مردم در حال مرگ هستند از ویروس و دولت را تلاش برای مهار گسترش آن از طریق تهاجمی تر تست و بازرسی.

به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده بود, ساکنان و کارکنان مینه سوتا خانه های سالمندان هستند بیشتر در معرض COVID-19 مرگبار بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس حسابداری برای دو سوم از تمام مرگ و میر در مراقبت طولانی مدت. همانطور که از ژوئن 1, خانه های پرستاری گزارش 2,973 موارد و 608 مرگ و میر ناشی از این ویروس در سطح ایالت. کمک-امکانات زندگی که به طور معمول کمتر فشرده سطح مراقبت بود 1,243 موارد و 259 مرگ و میر دولت گفت. یکی دیگر از 29 ساکنان فوت کرده اند این ویروس در حافظه های تخصصی مراقبت های ويژه آژانس گفت.

بزرگ و خوشه های مرگبار این ویروس شروع به ظاهر شدن در بیشتر خانه های سالمندان که در آن ترکیبی از عوامل مزمن understaffing عفونت-مشکلات کنترل, تنگ, محله های زندگی و ضعیف جمعیت — کمک به ویروس ” گسترش یافته است.

در مینه سوتا, خانه های پرستاری و مراقبت برای حدود نیمی از ساکنان به عنوان بسیاری به عنوان کمتر تنظیم کمک امکانات زندگی. اما آنها تمایل به مراقبت از افراد مسن تر با شرایط بهداشتی اساسی. آنها همچنین باید متراکم تر فیزیکی طرح بندی با ساکنان اغلب دو برابر کردن در اتاق و چهار عنوان بسیاری از افرادی که به اشتراک گذاشتن یک حمام. بیمارستان-طراحی مانند بسیاری از خانه های سالمندان در نظر گرفته شده بود مقرون به صرفه اما آن را کمک به گسترش سریع این ویروس کارشناسان بهداشت عمومی حفظ کند.

خانه های سالمندان شده است که سخت ترین ضربه ها سنت ترزا از جدید امید با 67 و میر و نورث ریج بهداشت و درمان و توانبخشی نیز از جدید امید با 57 مرگ و میر. یکی دیگر از 38 نفر کشته شده اند در Southview هکتار مرکز بهداشت و درمان در غرب سنت پل; و 29 نفر در Augustana چپل مشخصات مرکز مراقبت در هاپکینز با توجه به وضعیت آمار منتشر شده در جمعه.

اطلاعات منتشر شده روز شنبه به شرح زیر بر روی پاشنه از یک گنجینه ای از اطلاعات منتشر شده در هفته گذشته توسط دولت فدرال است که همچنین شامل تسهیلات-سطح اطلاعات در COVID-19 شیوع است. برای اولین بار اعضای عمومی می توانید با جستجوی خانه سالمندان مرکز نام در فدرال سایت خانه سالمندان نسبت به شناسایی دامنه شیوع بیماری در امکانات خاص. اما اطلاعات فدرال محروم کمک امکانات زندگی که بخشی از دولت را گزارش.

تا زمانی که دولت منتشر شد در این حسابداری خانواده با خانواده در مراقبت دراز مدت تا به حال بارها و بارها رد شده است اطلاعات به اندازه COVID-19 شیوع بیماری در امکانات خاص. بدون این اطلاعات برخی از خانواده ها استدلال آنها به سختی تصمیم گیری آگاهانه در مورد که در آن به جای خود عزیزان. در برخی موارد ساکنان و خانواده گفت: امکانات را به آنها بگویید که COVID-19 در حال گسترش به طور گسترده ای در ساخت آن غیر ممکن است برای جلوگیری از سرایت.

وزارت بهداشت تا به حال در ابتدا نکردن اطلاعات در دامنه شیوع بیماری در فردی تسهیلات مراقبت دراز مدت با استناد به نگرانی های است که می تواند به طور بالقوه افشای هویت کسانی که آلوده می شوند. آژانس کوتاه آمد اما پس از چند هفته از فشار افکار عمومی از سران گروه های حامی دولت و از سوی دیگر ، کارین Housley R-St. mary’s نقطه که نظارت مجلس سنا پیری کمیته. نا امید از آنچه او در نظر گرفته عدم پاسخ به سوالات Housley در نامه ای به کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم تهدید به حکم سازمان خود را اگر آن را مطابق با درخواست برای امکانات بیشتری در سطح داده ها.

از اوایل آوریل Housley شده است هل دادن بیشتر افشا و جهانی COVID-19 تست در دراز مدت مراقبت از امکانات. او انتظار دارد که به معرفی قوانین در آینده جلسه ویژه که دستور دولت به پرداخت برای تست با $1.87 میلیارد دلار در بودجه فدرال مینه سوتا دریافت کرده است به پوشش coronavirus-هزینه های مربوط.

“من صمیمانه قدردانی کمیسر مالکوم را به موقع پاسخ به نامه” Housley در بیانیه ای گفت. “اما آن را نیز روشن [Walz] دولت باید شفاف تر رویکرد وقتی که می آید به افشای عمومی. شاید هرگز بیشتر از بهداشت عمومی بحران Minnesotans حق به دانستن آنچه که اتفاق می افتد.”

وزارت بهداشت نیز منتشر شد اطلاعات در صدها عفونت-کنترل سنجی آن انجام شده است از خانه های پرستاری از اواخر ماه مارس زمانی که آژانس منتقل اولویت خود را نسبت به کنترل عفونت در طول بازرسی. در حال حاضر 29 درصد از تسهیلات مورد بررسی به ترتيب از انطباق با پیشگیری از عفونت ها و دستورالعمل های کنترل و صادر شده استناد دولت گفت.

قانونگذاران و مراقبت از سالمند طرفداران نیز نگرانی در مورد نقل و انتقالات از COVID-19 بیماران از بیمارستان ها و دیگر امکانات به مراقبت طولانی مدت. عمل گسترده شده است. تمام گفته 319 از 863 امکانات با COVID-19 شیوع داشته اند که عفونت به بیمار انتقال از دیگر تسهیلات و یا تخلیه شده به تسهیلات از یک بیمارستان دولتی سوابق نشان می دهد.

وزارت بهداشت و درمان گفت: در پاسخ به Housley که “هیچ امکانات که شیوع آغاز شده چرا که آنها پذیرفته COVID مثبت بیمار از یک بیمارستان است.”

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله