مینه سوتا گزارش 20 COVID-19 مرگ و میر در میان همه گیر فلات

Category: کیمیا | No comments

متوسط کاهش در COVID-19 اعداد در مینه سوتا که در آن مقامات بهداشتی گزارش 307 موارد تازه تشخیص داده شده و 20 مرگ و میر در جمعه ساخته شده است شواهد بیشتری است که دولت در حرکت نزولی از حداقل اولین موج همه گیر.

مینه سوتا وزارت بهداشت نیز گزارش داد 455 مردم با بیماری های عفونی در بیمارستان, مراقبت, از جمله 199 که نیاز به مراقبت های ویژه با توجه به شدید تنفسی یا علائم دیگر. در اوج تقاضا در 28 مه وجود دارد 606 چنین بیمارانی در بیمارستان بستری است.

همه گیر تا کنون موجب شده است تا 28,523 شناخته شده COVID-19 موارد و 1,217 مرگ و میر در مینه سوتا — با 968 از این مرگ و میر مربوط به بیشتر ساکنان مسن مراقبت طولانی مدت و کمک امکانات زندگی. تعداد COVID-19 موارد تشخیص داده شده در مراقبت های بهداشتی کارگران در حال حاضر پیشی گرفتن از 3000 در مینه سوتا است.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم روز دوشنبه خواست Minnesotans برای احتیاط باقی می ماند حتی به عنوان دولت طول می کشد یک گام به سمت عادی در روز چهارشنبه با بازگشایی محدود داخلی بار و رستوران و سرویس سینما و مراکز تناسب اندام — همراه با گسترش ظرفیت برای خدمات کلیسا و سالن.

“آن را به دنبال نوع مانند یک فلات با برخی از امواج درون آن” مالکوم روز دوشنبه گفت: از این کاهش اما نامنظم الگوی COVID-19 موارد در مینه سوتا است.

هیچ مدرک علمی و در عین حال که گرمای تابستان درایوهای پایین گسترش این رمان کروناویروس که باعث COVID-19 گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“شده اند وجود دارد برخی از بحث در مورد اینکه آیا ممکن است یک فصلی به این ویروس نیاز به درجه حرارت های مختلف و چیزهایی مانند این که” Ehresmann روز دوشنبه گفت:. “در این مرحله ما لازم نیست که اطلاعات خوبی در مورد چگونه این خاص coronavirus خواهد بود رفتار با توجه به فصلی.”

کاهش در موارد مربوط به طور خاص به آب و هوا نیز می تواند به معنای افزایش زمانی که پاییز یا زمستان می رسد, او هشدار داد.

فلات و یا کاهش موارد است با این حال خبر خوب برای مینه سوتا مقامات بهداشت به عنوان آنها ارزیابی تاثیر افزایش تحرک عمومی پس از پایان مارس 18 از یک ایالت اقامت در خانه جهت است که 51 روز به طول انجامید.

مقامات بهداشت همچنین نگران افزایش موارد زیر اعتراض به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس اما برخی امیدوار است که انتقال ویروس در این تظاهرات با کاهش هوا در فضای باز.

Minnesotans هنوز هم تشویق به پوشیدن ماسک از خانه کار می کنند که ممکن است در خانه بماند زمانی که بیمار باقی می ماند و 6 فوت و دور از دیگران ، دستورالعمل جدید که اثر چهار شنبه اجازه می دهد برای داخل سالن اجتماعات 10 نفر و تجمعات 25 نفر.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>