معترضان در مینیاپولیس و سراسر کشور را در بر داشت جدید rallying cry: لغو پلیس. و آنها مصمم به ایجاد شهرستان در آن جورج فلوید درگذشت ملی مثال از تغییر رادیکال.

آنها ممکن است متفاوت باشد در آنچه در آن به معنی از بین بردن و یا پال خواستار قطع بودجه دولت ، اما این ایده به دست آورده شتاب در سراسر کشور با فعالان, درخواست از مردم برای دوباره تعریف امنیت عمومی بدون مسلح و ماموران لباس شخصی از قانون است.

سیاه سند چشم انداز جمعی و اصلاح بلوک, حمایت سازمان هایی است که تحت فشار قرار دادند پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس اداره پلیس در سال های اخیر در حال حاضر مورد توجه در این شهر از رهبران و ساکنان آن است.

کوان می Montgomery, مدیر اجرایی, سیاه, سند چشم انداز گفت: این روند به ایجاد چیزی در جای خود آغاز می شود.

“خیلی از وجود ما شده است دروغ تغذیه به ما که پلیس ما را امن نگه دارید و هیچ جایگزین دیگری واقعا شده ارائه شده” مونتگمری روز دوشنبه گفت:. “چه اتفاق می افتد در اینجا در مینیاپولیس در حال رفتن برای شکل دادن به سایر نقاط کشور و به اعتقاد من جهان, بنابراین ما می خواهم به حق آن را دریافت.”

این هفته رهبران جنبش مجبور مقامات منتخب را به یک مکان ایستاده اند. روز شنبه, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری heckled شد و فرستاده شده به دور توسط معترضان پس از او به آنها گفت که او نمی پشتیبانی کامل شئونات اداره پلیس. روز بعد در مقابل یک جمعیت عظیم در Powderhorn پارک اکثریت اعضای شورای شهر ایستاده بود در یک مرحله و گفتند که “آغاز روند پایان دادن به مینیاپولیس اداره پلیس است.”

اما انجام این کار به معنی بیش از ایجاد یک “پلیس در T-پیراهن مدل” مونتگمری گفت. این به معنی سرمایه گذاری در دیگر بخش های جامعه است که منجر به یک محیط امن و سالم جمعیت مانند آموزش و پرورش و مسکن و مراقبت های بهداشتی.

این همچنین به معنای ایجاد یک ساختار متفاوت برای پاسخ دادن به خطر است که “فرهنگی مناسب و صالح” او گفت:. به جای افسران در پاسخ به تماس های داخلی حمله و سوء مصرف مواد و یا روانی-مسائل مربوط به سلامت آنها خواهد بود به کار گرفته شده توسط حرفه ای در این زمینه.

و در حالی که اکثریت اعضای شورای یک تعهد برای پایان دادن به بخش مونتگومری اذعان دارد و به آموزش و پرورش در تاریخ police department — و نامتناسب خشونت تصویب توسط پلیس علیه مردم سیاه و سفید — برای برخی از کسانی که از آن پشتیبانی می کند.

“ما به یک فرصت برای کسانی که فردی افسران و همچنین موسسات در یک روند واقعی از حقیقت و آشتی” او گفت:. “روشن است که همه در حال رفتن به با ما بیا.”

سیاه سند چشم انداز تشکیل شد در سال 2017, در بخش, توسط افرادی که به کمک ایجاد محلی فصل از زندگی ماده مونتگمری گفت. پس از تعریف جمعی پیام این گروه برگزار شد اعتراض در مقابل فری محل اقامت در سال 2018 و از او درخواست محروم از اداره پلیس.

فشار خود را برای پلیس divestment ادامه و تقویت زمانی که نیروهای آنها با اصلاح بلوک. مبارزات انتخاباتی خود را در بخشی تحت تاثیر شهر خود را به ایجاد دفتر پیشگیری از خشونت در این شهر در بخش بهداشت و درمان Montgomery گفت.

پس از یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در مرکز شهر مینیاپولیس در سال گذشته یک نظرسنجی نشان داد اکثریت مینیاپولیس ساکنان پشتیبانی رئیس پلیس Medaria Arradondo درخواست برای صدها نفر از پلیس بیشتر در سال های آینده. شورای شهر رای به افزایش بودجه از مینیاپولیس اداره پلیس در سال گذشته بودجه از $184.9 میلیون دلار 193.3 میلیون.

اما فلوید کشته شدند و در نتیجه درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان در سراسر کشور متقاعد بسیاری از رهبران شهر به گوش دادن به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش است.

اعضای این شورا در مرحله چهار شنبه گفتند که در حال حاضر شروع به مقابله با از بین بردن اداره پلیس از طریق بودجه مذاکرات است.

کسانی که فشار برای پایان اداره پلیس گفت: آنها باور دارند که نمی توان آن را وصله از طریق اصلاحات.

“ما تا به حال شهروند بررسی تابلوهای دوربین بدن و رئیس” گفت: میسکی نور یک سازمان با چشم انداز در روز یکشنبه تجمع در Powderhorn پارک. “اما ما هنوز در اینجا, مشاهده, سیاه, افراد به قتل رسیده و پارگی با تانک در خیابان های ما.”

آنها ادامه دادند: “ما در اینجا به بازسازی شهر ما در بنیاد های مختلف. یک پایه و اساس واقعی ایمنی, حفاظت, برای مردم, برای مردم بومی برای مهاجران برای غیر فعال مردمی برای دگرباشان جنسی و ترانس مردم است.”

روز گذشته هزاران نفر در راهپیمایی در شمال شرق مینیاپولیس به سمت فری را خواستار defunding از مینیاپولیس اداره پلیس.

هدی یوسف بود که در اعتراض با او 12 ساله پسر جمال فرح گفت: در حالی که او را پشتیبانی defunding پلیس او را نمی دانم اگر آن را واقع بینانه است.

“شما می دانید زمانی که یک مدیر اجرایی می آید را به یک شرکت و پس از پاک سازی و پس از آن به استخدام مردم ؟ شما نیاز به تمیز کردن خانه,” او گفت:. “به من defunding پلیس واقعا بدان معنی است که جامعه است که به دنبال در گزینه های دیگر.”

فرح موافقت کرد و به حال خود راه حل از جمله تغییر افسر آموزش و نیاز به افسران در شهرستان زندگی می کنند آنها خدمت می کنند.

“مردم می گویند که وجود دارد این است که برخی از پلیس خوب و برخی بد, پلیس,” او گفت:. “اما خوب پلیس بد شرکت. آنها باید تغییر پلیس یا فقط لغو پلیس در نظر من است.”

یکی دیگر از تظاهر کنندگان Maisah یاغی گفت: اداره پلیس است که فراتر از اصلاحات با استناد چگونه افسران رای دادند در باب کرول برای تبدیل شدن به رئیس جمهور از افسران پلیس فدراسیون مینیاپولیس. او گفت که او می خواهم به جای دیدن پول رفتن به سمت کارشناسان که درمان سلامت روان و سوء مصرف مواد.

“این اولین بار نیست نهادی است که ریشه در نژاد پرستی شده است را لغو کرد. آن را غیر ممکن نیست,” او گفت:. “ما نیازی به ترساندن مردم و ضرب و شتم مردم را به تسلیم.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله