دهلی نو: هند سرمایه مالی بمبئی پدید آمده است به عنوان گران ترین شهر در کشور برای مهاجران از نظر هزینه زندگی یک نظرسنجی در روز سه شنبه گفت.

با توجه به مرسر را ‘سال 2020 هزینه زندگی نظرسنجی’, بمبئی 60 گران ترین شهر برای مهاجران در سطح جهان در حالی که این رتبه 19 در آسیا است.

بمبئی گران ترین در میان شهرهای هند مورد بررسی و پس از دهلی نو (لشکر 101 در سطح جهانی) و چنای (143rd در سطح جهان).

بنگلور (171) و کلکته (185) کم هزینه هستند شهرهای هند در رتبه بندی این بررسی گفت.

به طور کلی تمام شهرهای هند مورد بررسی نشان داد که یک جهش در رتبه بندی با حداقل چهار مکان با دهلی جدید بالا رفتن از 17 موقعیت و دقت فرار بالا 100 فهرست گران ترین شهرستانها برای مهاجران.

فهرست جهانی در صدر بود در هنگ کنگ به دنبال عشق آباد (ترکمنستان) در مقام دوم. ژاپن در توکیو و سوئیس در زوریخ باقی می ماند در سوم و چهارم موقعیت بود در حالی که سنگاپور در جایگاه پنجم پایین دو مکان از سال گذشته است.

“با چالش ملاحظات هزینه و پیچیدگی عملیاتی در سطح جهان امروز در محیط بازسازی استعداد تحرک برنامه های ضروری است در آینده را در دستور کار خود پس از بحران” Padma Ramanathan, جهانی, استعداد تحرک عمل رهبر در مرسر گفت.

او افزود که “این تعجب آور نیست که شهرهای هند در حال ظهور به میان کلید مدعی ارائه یک مورد کسب و کار به نقل مکان عملیات برای تولید و یا خدمات به دلایل از قبیل مهارت در دسترس بودن هزینه رقابت و جذابیت بسیج مدیران به انجام کسب و کار”.

دیگر شهرستانها بدانند در ده بالا در رتبه بندی جهانی در حال ایالات متحده, New York شهرستان در مکان ششم چین شانگهای در هفتم سوئیس برن و ژنو در هشتم و نهم به ترتیب و پکن در دهم اسلات.

از سوی دیگر تونس در تونس ویندهوک (نامیبیا) تاشکند (ازبکستان) بیشکک (قرقیزستان) و کراچی (پاکستان) رتبه بندی شدند در پایین به عنوان کم هزینه شهرستانها در جهان است.

بررسی طراحی شده است برای کمک به شرکت های چند ملیتی و دولت تعیین غرامت استراتژی های خود را برای مهاجرت کارکنان.

شهر نیویورک استفاده می شود به عنوان پایه شهرستان برای همه مقایسه و جابجایی ارز در حال اندازه گیری در برابر دلار آمریکا.

در این سال رتبه بندی شامل 209 شهرستانها در سراسر پنج قاره و اقدامات در مقایسه با هزینه بیش از 200 مورد در هر مکان از جمله مسکن و حمل و نقل و خوراک و پوشاک و کالاهای خانگی و سرگرمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de