زمانی که schoen تصمیم گرفت به سه ماه از KARE برای مراقبت از 95 ساله و مادر او به طور کامل انتظار می رود به بازگشت به تلویزیون است که او را به نام خانه برای بیش از 25 سال است.

اما خانواده می آید برای اولین بار.

ایوانز که همه چیز را از میزبانی صبح را نشان می دهد برای پیش بینی آب و تایید کرد که روز شنبه او را ترک کرده است NBC سهامداران خوب و به کالیفرنیا نقل مکان کرد.

“من نه بازنشستگی” ایوانز گفت: از طریق تلفن از پالم اسپرینگز. “اما پس از 12 هفته من تا به حال خسته من پرداخت نشده خانواده را ترک کنند. ایستگاه از من خواست برای بازگشت اما من مامان و مسئولیت من در اینجا.”

جان Remes, KARE مدیر کل گفت: او می دانست او را دوست را انتخاب کنید. “متاسفانه او نمی تواند در دو مکان در یک بار” Remes گفت. “او ساخته شده یک خانواده-قبل از-حرفه ای به تصمیم من احترام کنند.”

ایستگاه دهکدهای از دست داد دیگر در هوا شخصیت در هفته های اخیر. هواشناس سون Sundgaard اخراج شد در ماه مه برای چه این ایستگاه به نام “ادامه نقض KARE 11 news اخلاق و سیاست های دیگر.” بعد از آن در ماه, Jason Disharoon رفتگان و فرود در کانال آب و هوا.

برای ایوانز خروج صرفا به دلایل شخصی.

مادر خود را که تا به حال نقل مکان به پالم اسپرینگز دو سال پیش در بیمارستان بستری شد, در ماه ژانویه با ذات الریه.

“آن لازم شد برای من به اینجا بیشتر گفت:” ایوانز که پدرش در گذشت در سال 2017. “او به ویژه آسیب پذیر با کروناویروس در خارج وجود دارد. او شکننده است. این یک ضربه بزرگ اقتصادی, اما من لازم نیست یک انتخاب است. این مسئولیت من است.”

ایوانز که در سان فرانسیسکو نقل مکان به شهرهای دوقلو در سال 1994 پس از نانامی به بازی در اشویل, N. C., Tucson, Ariz., و ساکرامنتو, کالیفرنیا. او خود را به ارمغان آورد خوش بین شخصیت به یک تعداد را نشان می دهد از جمله “ویترین مینه سوتا” و “KARE 11 امروز.” او اخیرا شرکت لنگر 4 p. m. خبر و گزارش در داستان از ویژگی های.

“او همیشه مانند یک نجیب زاده و هوا” از همکاران گفت: بلیندا جنسن که آمد به شهرهای دوقلو شش ماه پس از Evans وارد شده است. “او همیشه انجام شده با جذابیت مدرسه آورده و بهترین مردم در مصاحبه های خود و با شرکت میزبان. او یک مرد بزرگ است و من خوشحالم که ما تا به حال فرصتی برای کار با هم در این کسب و کار برای مدت طولانی است.”

یکی از Evans,’ بزرگترین هدیه بود که توانایی بیرون آمدن آرامش در طوفان — به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.

“هنگامی که آب و هوای بد شکستن بود من هرگز عمل مانند جهان شد, پایان دادن به,” او گفت:. “این چیزی است که من افتخار است. آن را کمک به من در حال حاضر در این بخش از زندگی است.”

در حالی که ایوانز نقش مهمی در پوشش اصلی داستان مانند Sept. حملات 11 و I-35W پل سقوط او بیشتر لذت بردن از چت با نویسندگان است. جمله مورد علاقه: Nora Ephron, Wayne Dyer, و David Sedaris.

او گنجینه دوستی او در طول بیش از یک ربع قرن در شهرهای دوقلو مهمترین او 12 سال رابطه با شریک زندگی Kurt Paben که با این نسخهها کار برای میزبان جهانی, مقصد شرکت مدیریت. دو نفر از آنها در حال حاضر زندگی در کنار یک زمین گلف با وجود این واقعیت است که ایوانز توصیف بازی او به عنوان “وحشتناک است.”

ایوانز گفت: بعید است او را از بازگشت به تلویزیون است. او گفت: فصل بعدی در کار حرفه ای خود را, احتمالا خواهد شد بر روی پلت فرم های مختلف. او همچنین می خواهد به حک کردن زمان برای حمایت اهمیت مراقبت از پدر و مادر سالمند.

ایوانز گفت: او تاسف قادر به خداحافظی در هوا اگرچه صحبت از ایستگاه پخش یک پیام ویدئویی از او.

“من می خواهم به مردم اجازه می دانم که چقدر من از آنها قدردانی میکرد,” او گفت:. “آنها می گویند شما قلب خود را ترک در سان فرانسیسکو. اما یک تکه ای از قلب من است در مینه سوتا است.”

 

@nealjustin

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله