ساعت پس از یک اکثریت مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد قصد دارد برای از بین بردن پلیس, ایده برای چندمین بار در مبارزات انتخاباتی از مینه سوتا به واشنگتن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در حمله روز شنبه, مبارزات انتخاباتی خود خواستار دموکرات ها برای محکوم کردن “رادیکال” حرکت می کند که جمهوری خواهان می گویند تنها به ایجاد هرج و مرج بیشتر در شهرستانها در حال حاضر آسیب دیده توسط شورش. “ما در حال حاضر دیدن پیشرو دموکرات پیوستن به این جنبش و در واقع از آن است که مصرف کل حزب دموکرات به عنوان افراطی ترین عناصر بلندترین صداها و تقاضا رضایت گفت:” تیم Murtaugh و ارتباطات و مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

نامزد حزب دموکرات جو بایدن بلافاصله در یک کمپین در بیانیه ای گفت که در حالی که وجود دارد “نیاز فوری برای اصلاحات” او را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. “او می شنود و سهام عمیق غم و اندوه و نا امیدی از کسانی که خواستار تغییر و هدایت می شود به اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شده است و ما با قرار دادن یک توقف به این درد وحشتناک” بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس در بیانیه ای گفت.

در محوری انتخابات سال دموکرات ها در مینه سوتا نیز مجبور شدند دست به گریبان با چه حد پلیس تلاش اصلاحات باید با برخی از نوسان-منطقه دموکرات وزن و خوی خود را معتدل تر ترکیبات در برابر خشم از یک پایگاه فعال بسیج در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید.

DFL در کنگره ایالات متحده Ilhan Omar که نشان دهنده مینیاپولیس و برخی از حومه های اطراف آن در کنگره گفت که معترضان در تجمع پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در طول تعطیلات آخر هفته که او با پشتیبانی از حرکت از شورای. اما در خارج از مینیاپولیس دموکرات ها در مینه سوتا بودند مردد را به طور کامل در آغوش جنبش در روز دوشنبه به جای کارگردانی توجه به یک سری از پلیس اصلاحات پیشنهادات آنها در حمایت از قوه مقننه و در کنگره است. نه بسته شامل یک فشار پال خواستار قطع بودجه دولت یا از بین بردن ادارات پلیس.

“شکی نیست که سیستم عدالت کیفری عدم سیاه جوامع و جوامع رنگ و نامتناسب نرخ” گفت: رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, DFL-وودبری. او توضیح داد که از بین بردن مینیاپولیس پلیس به عنوان یک مسئله محلی که قوه مقننه باید دیکته. کنت رهبری حزب دموکرات به عنوان آنها در تلاش برای اصلاح باریک اکثریت از جمهوری خواهان این سقوط.

در حالی که مجلس در رأس حزب جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا پل Gazelka است استناد ترس از حومه مامان تماشای شهرستانها در شعله های آتش کنت گفت: خشم بیش فلوید مرگ فراتر از شهرها محدودیت. “آنچه من راحت با ساخت مطمئن شوید که ما در حال مبارزه برای همه Minnesotans و در حال حاضر آنچه که من از شنیدن صدای بلند و به وضوح از حومه مادرم و دیگران این است که ما نیاز به انجام یک کار خیلی بهتر از ما حفاظت جوامع سیاه و سیاه و سفید ما همسایه,” او گفت:.

اما مسئله این است که از بین بردن مینیاپولیس پلیس در برخی از فرم خواهد بود به خصوص به چالش کشیدن برای دموکرات ها در مناطق روستايی که تکیه خواه. ایالت کنت Eken DFL-دو دره نشان دهنده یک منطقه روستایی در شمال غربی ایالت مینه سوتا که در آن او گفت که اداره پلیس است که مورد احترام در جامعه است.

“من همیشه نگرانی در مورد نقاشی همه چیز با یک قلم مو پهن و احساس می کنم که در بیشتر ایالت مینه سوتا و ما جوامع روستایی اجرای قانون یکپارچه شده است به جوامع ما و بسیار درگیر در جوامع ما” Eken گفت. “من نمی خواهم برای دیدن یک وضعیت که در آن دولت بر اجرای ایالت رویکرد است که همه بر اساس آنچه اتفاق می افتد در مینیاپولیس. من همیشه مدافع بیشتر کنترل محلی.”

جمهوری خواهان در مجلس خواستار دموکرات ها در کنترل خانه به برگزاری جلسات در پیشنهاد برای از بین بردن پلیس در طول یک احتمال آینده جلسه ویژه در روز جمعه. و در مبارزات آنها با استفاده از فشار در مینیاپولیس به رنگ تمام دموکرات ها از بالا به پایین به عنوان “شدید.”

“این نادر است که یک بیانیه توسط یک شورای شهر می تواند طنین انداز نه فقط از طریق وزارت امور خارجه سیاست اما از طریق سیاست های ملی تا به سرعت گفت:” استیون Schier بازنشسته Carleton, دانشگاه, استاد علوم سیاسی. “این رفتن به یک مسئله در سیاست خارجه و شما می توانید شرط می بندم که جمهوری خواهان در حال رفتن به در آوردن آن تا زمان و دوباره.”

مواجه مهم انتخابات سال با کنترل قوه مقننه برای grabs و همچنین به عنوان یک آمریکا صندلی و تمام هشت کنگره صندلی هر دو طرف خواهد بود مرور یک خلق و خوی جدید در سیاست نژادی و رای دهندگان از ديدگاه پلیس.

جمهوری خواه نامزد تایلر Kistner در حال اجرا در برابر DFL در کنگره ایالات متحده انجی کریگ در حومه منطقه نوسان در پاییز امسال نام او را به محکوم کردن این حرکت توسط مینیاپولیس شورای شهر گفت: اجرای قانون “سزاوار پشتیبانی ما برای تبدیل شدن به هدف از ایده ها و تمسخر است.

کریگ در خدمت او برای اولین بار اصطلاح در کنگره و نشان دهنده یک منطقه جمهوری خواهان در حال حاضر شده است با هدف قرار دادن. “وقتی که می آید به حفاظت از مینه سوتا خانواده و محله – ما بسیار نیاز ما آتش نشانان و افسران پلیس و اولین پاسخ” او گفت:. “ما نیاز به اصلاحات واقعی اما از بین بردن آنها پاسخ است.”

در دولت آمریکا مسابقه جمهوریخواه نامزد Jason Lewis گفت: DFL وزیر بهداشت ، تینا اسمیت “سکوت در مورد این مسئله تنها می تواند به این معنی است که او می ایستد و با Ilhan عمر و شورای شهر در که مایل به لغو پلیس است.”

اسمیت گفت: در بیانیه ای که روز شنبه او را پشتیبانی نمی کند لغو ادارات پلیس. “اما روشن است که ما نیاز به reimagine پلیس در راه است که بر د-تنش و تعامل جامعه” او گفت:.

در حالی که جمهوری خواهان به وضوح ببینید گوه موضوع در دفاع از اجرای قانون و دموکرات حس لرزه تغییر در نگرش است که آنها می گویند نمی توان نادیده گرفت.

تشکر. کارلوس ماریانی DFL-سنت پل که صندلی مینه سوتا خانه ایمنی عمومی کمیته گفت: او را باز به بحث در مورد مینیاپولیس پیشنهاد در آینده جلسه ویژه به عنوان بخشی از یک گسترده تر گفتگو در مورد چگونه به reimagine پلیس نه فقط در مینیاپولیس اما در سراسر دولت است.

او با رد این ایده که این یک “شهری تنها واقعیت است.” او اشاره می کند که در حومه شهر در حال رشد بیشتر نژادی متنوع در هر سال به عنوان بسیاری از روستایی شهرستانها که در آن جوامع مهاجر کاشته اند و ریشه های در حال رشد هستند.

“هنگامی که مردمی بیرون آمد و به اعتراض در تعداد زیادی از آنها بیرون آمد از همه جا. شما تا به حال در حومه مادران معترض در شهرهای ما و آنها نژادی متنوع. شما را دیدم اقدامات در بیشتر شهرهای مینه سوتا شما تا به حال تظاهرات,” او گفت:. “این مینه سوتا مسئله است. این است که نه فقط در جنوب مینیاپولیس مسئله است. کل این تقسیم و جدا کردن ما از این تاکتیک که Minnesotans در حال رفتن به خرید.”

 

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de