Illustration for article titled Shocking No One, the Trump Administration Denies Systemic Racism Within Policing Exists

عکس: داگ میلز-استخر (گتی ایماژ)

من فکر نمی کنم کسی انتظار یک متفکر و متنوع را در مسائل نژادی است که همچنان به طاعون جامعه آمریکا آمده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. با وجود تهمت و ادعا می کند که “MAGA را دوست دارد سیاه و سفید مردم” برخی از برجسته ترین اعضای کابینه را رد کرده اند که نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون حتی وجود دارد.

تبلیغات

روز دوشنبه هنگامی که پرسیده شده توسط سی ان ان Wolf Blitzer اگر جورج فلوید هنوز هم زنده باشد اگر او را سفید کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر وزارت امنیت داخلی گفت: “نه من فکر نمی کنم او خواهد بود. آنچه من شنیده ام که در هشت و نیم دقیقه کلیپ بود کسی که قلدر است که سوء استفاده از موقعیت خود را از اقتدار و قدرت در قانون است.” زمانی که بلیتزر از او پرسید که آیا او احساس نژادپرستی نظاممند شد یک مشکل در اجرای قانون گفت: “افرادی هستند که در حال نژادپرستانه آنها ، من نشان می دهد که یک مشکل بزرگتر است که می تواند فیلتر شده و آموزش دیده برای این است که به سادگی قلدری.”

بیش از آخر هفته چند تهمت مقامات دولت با بیان این که نژادپرستی نظاممند است و نه یک مسئله برای نیروهای پلیس. “من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه” دادستان کل ویلیام Barr گفت: در مصاحبه با CBS’ چهره این کشور در روز یکشنبه. بر رفت و به رول کردن “چند سیب بد” استدلال گفت: “من فکر می کنم که وجود موارد بد پلیس. و من فکر می کنم ما باید مراقب باشید در مورد به طور خودکار فرض کنید که اقدامات یک فرد لزوما به این معنی نیست که سازمان خود فاسد است. همه سازمانها باید افرادی که درگیر در آوریم.”

Barr همچنین ابراز مخالفت با لغو واجد شرایط ایمنی که معاف افسران پلیس از مسئولیت شخصی که با استفاده از نیروی مرگبار در حالی که در این کار است. “من فکر نمی کنم شما نیاز به کاهش ایمنی برای رفتن پس از بد پلیس زیرا که نتیجه قطعا در پلیس عقب” بر گفت. معلوم نیست آنچه که او به معنای “عقب کشیدن.”

چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی رفت و در ABC را در این هفته و همچنین به حداقل برسد این ایده که نژادپرستی نظاممند وجود دارد در پلیس. “نقاشی های اجرای قانون با قلم پهن از نژادپرستی نظاممند است که واقعا زیانی برای مردان و زنان قرار داده است که در نشان یکنواخت در هر روز خطر زندگی خود را هر روز برای محافظت از مردم آمریکا” گرگ گفت.

تبلیغات

سیاه مردم را تا 13 درصد از جمعیت کشور در عین حال شامل 23 درصد از افرادی که پلیس در هر سال. در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید درگذشت در دست اجرای قانون پلیس هفت برابر بیشتر احتمال دارد به استفاده از زور علیه مردم سیاه نسبت به سفید پوستان است.

اگر شده است وجود دارد هر گونه ثابت به چهار سال گذشته آن است که جهان بینی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لزوما مبتنی بر حقایق و یا آمار. به گفته آنها میلیون ها نفر از آمریکایی ها گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به اقدامات “چند سیب بد” است و نه یک سیستم شکسته در نیاز ناامید از اصلاحات. اگر یک پیام در اینجا آن است که فراگیر اصلاحات احتمالا قصد ندارم به اتفاق می افتد در سطح فدرال تحت این دولت فعلی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله