دهلی نو: دیوان عالی کشور روز سه شنبه به کارگردانی مرکز و دولت برای ارسال به تمام کارگران مهاجر به مکان های مادری خود ظرف 15 روز و تدوین طرح های اشتغال پس از انجام مهارت نقشه برداری به بازسازی آنها.

یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و M R شاه نیز کارگردانی این مرکز به ارائه اضافی قطار در عرض 24 ساعت از ایالات ساخت تقاضا برای ارسال این کارگران مهاجر به مکان های مادری خود.

دادگاه بالا نیز به کارگردانی مقامات به در نظر گرفتن خروج تمام موارد در برابر کارگران مهاجر به اتهام نقض مستند هنجارهای تحت مدیریت بحران عمل می کنند.

نیمکت نیز کارگردانی مقامات به شناسایی و ثبت نام کارگران مهاجر که می خواهید برای رفتن به مکان های مادری خود و نتیجه گیری این ورزش از جمله حمل و نقل خود را ظرف 15 روز از شنبه.

مشخصه که شده این موضوع برای بیشتر شنیدن در ماه ژوئیه گفت که این طرح برای رفاه و اشتغال کارگران مهاجر باید به اطلاع عموم اندازه کافی.

دادگاه بالا که تلفظ آن سفارش از طریق ویدیو کنفرانس خواسته دولت برای در نظر دادن مشاوره به کارگران مهاجر که در بازگشت به خانه های خود و ارائه آنها را به فرصت های اشتغال به عنوان هر مجموعه مهارت های خود را.

دادگاه بالا تا به حال در تاریخ 5 ژوئن مادی و معنوی خود را suo motu مورد ثبت نام در plights از کارگران مهاجر در طول coronavirus باعث lockdown دوره است.

آن گفته بود که قصد دارد به 15 روز به مرکز و دولت برای ارسال به مکان های مادری تمام کارگران مهاجر که مایل به بازگشت به خانه و آنها باید ثبت نام توسط مقامات برای گسترش منافع اقدامات رفاهی از جمله فرصت های شغلی.

دادگاه بالا که پس از مصرف suo motu توجه داشته باشید از گرفتاری های کارگران از جمله تا به حال کارگردانی در 28 مه که آنها باید شارژ قطار یا اتوبوس کرایه و باید مواد غذایی ارائه رایگان از هزینه.

آن را تا به حال گرفته شده یادداشت ارسالی از مرکز و دولت در اقدامات انجام شده تا کنون برای کاهش بدبختی از کارگران مهاجر سرگردان در سراسر کشور, در سراسر کشور مستند.

این مرکز گفته است که در آن “بهترین” است و تا 3 ژوئن بیش از 4200 ‘Shramik ویژه’ قطار مستقر شده اند برای حمل و نقل کارگران مهاجر به مکان های مادری خود.

آن را تا به حال گفت: تا کنون بیش از یک کرور رشته کارگران مهاجر در سراسر کشور ارسال شده اند به مقصد خود را و بسیاری از قطار به پایان رسید تا در اوتار پرادش و بیهار.

این مرکز گفته بود که دولت اطلاع رسانی می تواند که چگونه بسیاری از کارگران مهاجر نیاز به منتقل می شود و چگونه بسیاری از آموزش های مورد نیاز برای این منظور است.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز تا به حال مطمئن دادگاه که قطار مورد نیاز ساخته شده در دسترس نگران متحده و آنها خواهد بود ارائه شده در آینده نیز زمانی که مطالبات مطرح شده است.

قانون افسر گفته بود راه آهن هند اجرا شده است 802 قطار برای حمل و نقل کارگران از ماهاراشترا به مکان های مختلف در کشور است و اگر دولت قرار می دهد در یک درخواست برای قطار و سپس آنها ارائه شود در عرض یک روز.

مشاوره برای متحده از جمله گجرات, دهلی نو, اوتار پرادش, Bihar, Karnataka, West Bengal و کرالا داده بود و داده ها با توجه به کارگران مهاجر.

“از 22 lakhs 2.5 lakhs کارگران مهاجر هستند باقی مانده” مشاور برای گجرات بود ،

مشاوره برای دهلی نو گفته بود که در حال حاضر کمتر از 10 ، 000 چنین افرادی می خواستم برای رفتن به عقب.

مشاوره برای اوتار پرادش دولت گفته بود که بیش از 100 قطار ویژه استفاده شد برای حمل و نقل مردم به دولت از نقاط مختلف کشور است.

بیهار دولت گفته بود که 28 لاخ کارگران مهاجر بازگشته اند به دولت و دولت مصرف شده است مراحل را برای ارائه آنها اشتغال است.

کرالا دولت گفته بود که از 4.34 لاخ کارگران مهاجر بیش از 1 لاخ منتقل شده اند تا کنون. و 1.61 لاخ می خواستم به باقی می ماند در دولت ترک 1.2 لاخ چنین افرادی که هنوز به فرستاده می شود.

در مه 28 دادگاه بالا تا به حال کارگردانی که کارگران مهاجر که مایل به بازگشت به خانه متحده نخواهد شد قطار یا اتوبوس کرایه و آن رشته را در سراسر کشور ارائه خواهد شد مواد غذایی رایگان از هزینه توسط مقامات مربوطه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de