حیدرآباد: این Telangana دادگاه عالی روز دوشنبه به کارگردانی دولت به انتشار اطلاعات حیاتی مربوط به Covid-19 موارد در همه زمینهها پیشرو در روزنامه ها و آپلود آن در اینترنت به روشنگری شهروندان در مورد شایع گسترش این بیماری است.

ضروری است که مردم باید آگاه باشند که از گسترش این بیماری همه گیر در حال افزایش است, یک بخش از نیمکت رئیس دادگستری Raghavendra سینگ چائوهان و عدالت B. Vijaysen ردی مشاهده شده است.

دادگاه کارگردانی که دولت به کشتزارهای تعداد نمونه های جمع آوری شده مورد آزمایش قرار, موارد مثبت تعداد مخاطبین ترسیم تعدادی از افراد فرستاده شده به قرنطینه در دولتی موسسات پذیرش و تخلیه Covid-19 بيمار در هر یک از بیمارستان ها.

روی نیمکت گفت: دولت تا به حال اجرا نشده سفارشات خود را تحویل در آوریل و مه در Covid-19 و تهدید به آغاز تحقیر رسیدگی برابر اصل, منشی, پزشکی و سلامت Dr G. ایستاده رائو مدیر بهداشت عمومی.

این دادگاه در برخورد با یک پیل ظ توسط آمریتا Aryendra از حیدرآباد بود که آزرده که دولت نمی فراق با چنین اطلاعات حیاتی به شهروندان خود در زمانی که کشورهای دیگر انجام شد تا.

رئیس دادگستری Chauhan مشاهده “سرکوب چنین اطلاعاتی از شهروندان تنها به تشدید این وضعیت به این بیماری را تنها بالهای آن و این ممکن است منجر به پزشکی فاجعه است.”

“دیروز به اعتقاد من 206 موارد تشخیص داده شده اند. با وجود افزایش در تعداد و پزشکان در حال منفی دولت بولتن سرکوب آمار و ارقام از” او مشاهده شده است.

رئیس دادگستری پرسید از Dr ایستاده رائو آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان گاندی به عنوان گزارش های رسانه ها گفت: شرایط وحشتناک. “چگونه انتظار دارید کسی برای زنده ماندن و بیرون آمدن از بیمارستان او گفت:” ابراز شک و تردید بیش بهداشت و دیگر شرایط thre.

قاضی گفت: دولت تا به حال نه شروع تست بر بدن مرده برای Coronavirus آن هنوز پا تا آزمایش مردم است. اگر این روند contnues مقامات باید به صورت تحقیر. “در حال حاضر آن را باید اجرا شده اند و به دلیل بی دقتی و سهل انگاری دولت ترویج Covid-19 سنبله. اگر این نگرش در دولت های ما به کجا می رویم” عدالت Chauhan پرسید.

Dr ایستاده رائو گفت: آزمايشات انجام شده در بدن به عنوان در هر ICMR دستورالعمل. او گفت: 900 نفر در دولت های روزمره و آزمايشات انجام شده و تنها در برخی از بدن. “هر روز از 1000 تست در حال انجام است که ما در حال گرفتن 160 موارد است. با توجه به کاهش مستند محدودیت هایی وجود دارد سنبله در تاج موارد,” او گفت:.

به این رئیس دادگستری گفت: “آنچه دولت به نظر می رسد تلاش برای انجام این کار شما به همان اندازه گناه به خاطر شما یک همدست… شما در حال نگه داشتن همه چیز را زیر فرش. واقعیت این است که ما مردم در حال مرگ هستند پزشکان و کادر پزشکی در حال مبتلا به کروناویروس کافی برای PPEs دستکش و N95 ماسک ها به آنها ارائه نشده. 72 پزشکان با تاج و 400 پزشکی و سلامت کارگران فرستاده شده به قرنطینه. ما اولین خط دفاع است مبتلا به کرونا.”

دولت به کارگردانی فایل گزارش ژوئن 18.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله