Illustration for article titled Until Lil Wayne Learns How to Love Us, Please Stop Going to Him for Social Commentary

عکس: نیکلاس شکار (گتی تصویر)

در سال های اخیر ما همه تماشا Lil Wayne بدتر قبل از چشم ما.

من نمی دانم اگر آن مواد مخدر و یا خود را طولانی سابقه تشنج, اما چیزی است که به وضوح چپ چپ با هنرمند که قبلا شناخته شده به عنوان Birdman جونیور و یک بار خود را مورد تحسین قرار گرفته خروجی دارای پسرفت از باور نکردنی به طور نامنسجم و تفسیر خود را در مسائل اجتماعی به مراتب بیش از حد اغلب به دنبال کت و شلوار.

تبلیغات

در نور از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس, افسران پلیس, بن کارسون روح حیوانی شنود گذاشته به خود درونی تایگر وودز و گفت: برخی از مسخره, کون گه که آنقدر نادان است که حتی Tomi Lahren از crawled از شیشه سس مایونز برای ثبت شرکت و آن را. به طور خاص او ثابت صورت خود را به می گویند: “اگر ما می خواهیم به جای سرزنش کسی را باید خودمان را برای انجام بیش از آنچه ما فکر می کنم ما در حال انجام است.”

تبلیغات

در اینجا نقل قول از صحبت خود را با Fat Joe:

“من فکر می کنم زمانی که ما می بینیم این شرایط من فکر می کنم ما نیز باید درک کنند که ما باید برای به دست آوردن خیلی خاص, ما باید به خیلی خاص. و منظورم این است که ما باید برای جلوگیری از مشاهده آن با چنین دیدگاه گسترده ای به این معنی که ما باید برای جلوگیری از قرار دادن سرزنش در تمام نیرو و تمام همه از یک نژاد خاص و یا همه را با یک نشان. ما در واقع به کسانی که آن فرد است. و اگر ما می خواهیم به جای سرزنش کسی را باید خودمان را برای انجام بیش از آنچه ما فکر می کنم ما در حال انجام است.”

در پاسخ تقریبا کل جهان به او گفت به بسته که گهاما Wayne بودن Wayne او تنها دو برابر شده را از وجود دارد. در طول یک قسمت جدید از رادیو جوان پول در سیب موزیک او انداخت در کیپ سوار برای پسران آبی.

تبلیغات

“زندگی من را نجات داد هنگامی که جوان بودم” او به یاد همه است. “من 12 یا چیزی من فکر می کنم. شات خودم. من ذخیره شده توسط یک پلیس سفید پوست عمو باب. بنابراین شما باید به درک […] شما باید به درک راه به نظر من پلیس ، من ذخیره شده توسط یک پلیس سفید پوست.”

او سپس از راه خود رفت و به نقطه انگشت در سیاه و سفید ماموران در صحنه که موفق به ارائه کمک های اولیه.

تبلیغات

“وجود دارد یک دسته از پلیس, سکس با پلیس شروع به پریدن کرد بیش از من وقتی که من آنها را دیدم که در آن درب تخمگذار بر روی زمین با آن سوراخ در قفسه سینه” وین ادامه داد. “[عمو باب] خودداری کرد.”

بنابراین اجازه دهید من این را دریافت مستقیم: ما فقط تماشا Derek چوین صرف ده دقیقه با زانو خود را در جورج فلوید گردن در حالی که سه نفر دیگر از افسران twiddled خود را شست و این است که چگونه شما تصمیم به پاسخ ؟ مرده با صدا غذا خوردن در وسط بزرگترین جنبش اعتراضی احتمالا تا کنون است ؟

تبلیغات

واقعا nigga?

تبلیغات

سپس دوباره, ما در حال صحبت کردن در مورد همان شخص که چسبیده به Calvin J. زده به عنوان او اعلام کرد:”هیچ چیز مانند نژاد پرستیو پرهیاهو رد Black Lives Matter جنبش در طول یک 2016 مصاحبه با Nightline.

تبلیغات

“من احساس نمی متصل به یک چیز لعنتی که نمی کردم هیچ ربطی به من,” او sneered. “من یک جوان سیاه, غنی صبح. اگر که اجازه ندهید شما می دانید که امریکا می داند سیاه, چاق ماده این روزها من نمی دانم آنچه در آن است.”

او ادامه داد: “نمی آیند در من که گنگ گه خانوم. زندگی من مهم است. به خصوص برای من.”

تبلیغات

این شخص واقعا رفت از “من نمی توانم احساس من چهره” برای من نمی توانم احساس من مسابقه.

بنابراین تا زمانی که او حداقل وانمود به گه در مورد بقیه از ما می تواند همه ما در مجموع توافق برای توقف دادن به درخواست او برای نظر او در هر چیزی? تا کنون ؟ I don’t give a shit اگر آن را یک پیتزا پپرونی.

تبلیغات

شاید او در نهایت متوجه است که سیاه و سفید زندگی فراموش ماده هنگامی که ما به او یک پلت فرم به ادامه تضعیف انسانیت ما و پیشرفت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de