3M نبرد قانونی برای نگه داشتن قیمت gougers از بهره در فروش آن N95 ماسک صورت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس رشد در دو جبهه در روزهای اخیر.

روز دوشنبه در مپلوود مبتنی بر 3M هدفمند شخص ثالث فروشنده در Amazon.com برای استفاده از علامت تجاری خود را به فروش $350,000 ارزش از ماسک تا 20 بار در لیست قیمت.

متر Brothers, Inc., کالیفرنیا شرکت تجاری تحت چندین نام های تجاری مختلف “ادعا به فروش معتبر N95 ماسک در حالی که در واقع فروش آسیب دیده و جعلی کالا در شدت متورم قیمت” 3M گفت.

اقدام علیه متر برادران آمد در پاشنه های مختلف کت و شلوار واصل اواخر هفته گذشته که در آن 3M ادعا شده که یک اوهایو شرکت دروغ در مورد روابط 3M برای متقاعد کردن یکی دیگر از کسب و کار به عمل به عنوان عامل فروش 10 میلیون 3M ماسک در $4.95 هر کدام. فروشنده پیشگیرانه سلامتی Consultants LLC, در پی یک توافقنامه nondisclosure و همچنین پرداخت کامل به جلو برای هر خرید 3M گفت.

متر برادران و پیشگیرانه سلامتی مشاوران نمی تواند نظر رسیده در روز دوشنبه.

پس از شکایات مشتری آمازون کشیده متر برادران تبلیغات از آن خرید آنلاین فروم.

3M فدرال دادگاه طرح دعوی در دادگاه در برابر مائو یو مالک و اپراتور متر برادران توضیح می دهد که یک استراتژی است که با استفاده از چند نام کسب و کار برای حمل در فروش اگر یک کسب و کار می شود در نظر گرفته شود.

3M گفت که در فوریه. 20 های مختلف کسب و کار تحت متر برادران کنترل شروع به فروش “آنچه که ادعا می شود 3M-مارک N95 ماسک در سراسر سه حسابهای متصل در Amazon.com.”

این شرکت همچنین “حفظ حداقل 45 مختلف آمازون استاندارد شماره شناسایی.”

دو پرونده های حقوقی ارائه یک نگاه اجمالی به عمق و وسعت از تلاش برای سود از ملی کمبود N95 ماسک گفته می شود در میان موثر در مسدود کردن هوابرد COVID-19 مولکول.

جدید اقدامات قانونی را به 14 تعداد مناسب 3M ثبت شده است از ژانویه به تلاش برای کنترل قیمت سنگ آهن در بازار برای آن محصول توسط این شرکت تماس “همه گیر سود.”

3M آن گفت: “برنده پنج موقت ضابط سفارش و سه دستور مقدماتی سفارشات از دادگاه ها در سراسر کشور است که قرار دادن یک توقف به دیگر متهمان غیر قانونی و غیر اخلاقی احتکار از این بیماری همه گیر.”

آن را تعطیل کرده است بیش از 3000 وب سایت و 4000 رسانه های اجتماعی نوشته است که سعی در سلب مالکیت 3M نام تجاری برای سود این شرکت توضیح داد.

3M گفت: این کشف پیشگیرانه سلامتی آن را به عنوان به دنبال یک مورد قبل از آن که در یوتا بر اساس RX2Live سعی در فروش ماسک به کالیفرنیا سیستم مراقبت های بهداشتی در چندین بار خود را به لیست قیمت.

“پیشگیرانه سلامتی بود سر دسته در نمایندگی به RX2Live و دیگران که آنها به نمایندگی 3M و دسترسی به 3M brand N95 ماسک” 3M در بیانیه ای گفت. “3M هیچ رابطه ای با پیشگیرانه سلامتی یا Rx2Live.”

3M توصیف پیشگیرانه سلامتی به عنوان “ملی مراقبت های بهداشتی شبکه که متشکل از مشاوران مستقل اعم از LPNs مجوز پزشکان تکرار پزشکی و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر برای رسیدن به بیمارستان و مراقبت های فوری سازمان های دولتی و پزشک دفاتر به ارائه مورد نیاز آزمون و PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] لوازم.”

طرح دعوی در دادگاه که اتهامات پیشگیرانه سلامتی گفته دیگران که آن N95 ماسک آمد “مستقیم از 3M” دلالت آن 3M توزیع کننده عمده فروشی. که درست نیست 3M گفت.

3M شارژ که پیشگیرانه سلامتی تلاش برای پنهان کردن نقش خود در ادعایی قیمت درآوردن طرح ساخت تمام احزاب به هر فروش امضای توافقنامه nondisclosure.

در آن کت و شلوار, 3M می پرسد برای یک دادگاه است که متوقف می شود پیشگیرانه سلامتی از این ادعا روابط 3M به منظور فروش ماسک. آن را نیز می پرسد قاضی دادگاه را پیشگیرانه سلامتی برای پرداخت هزینه های دادگاه و به پرداخت سه برابر نرمال خسارت از هر گونه پول آن سود از آن طرح شد. 3M می گوید پول اهدا خواهد شد به COVID-19 سازمان خیریه از 3M را انتخاب کنید.

3M می پرسد دادگاه را تعطیل متر برادران ماسک-عملیات فروش و به نیروی این شرکت به پرداخت هر گونه سود حاصل از ادعا شده توسط این رساله از 3M ماسک هنگامی که آن را به جای “فروش تقلبی, آسیب دیده, کمبود, و یا در غیر این صورت تغییر ماسک.”

فروشنده شارژ آمازون مشتریان به $23.21 برای یک ماسک است که به طور معمول ذکر شده برای قیمت های مختلف از 60 سنت افزایش به $3.40 هر. شکایت مشتری با نوک انگشتانش کردن آمازون است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله