هوستون – این آخرین روز از کلاس 11th در جک یاتس دبیرستان در هوستون نزدیک به سه دهه پیش است. یک گروه از دوستان نزدیک خود را در راه خانه بودند فکر آنچه ارشد سال و فراتر از آن را. آنها سیاه و نوجوانان در پرتگاه برد. آنچه آنها خواسته یکی دیگر آیا آنها می خواهند به انجام با زندگی خود را?

“جورج رو به من کرد و گفت:” من می خواهم به لمس جهان,’, ” جاناتان گوشت گوساله 45 یادآوری آرمان یکی از مردان جوان — یک قد بلند, گلهای ستاره ورزشکار به نام جورج فلوید کسی که با او ملاقات کرده بود در کافه تریا مدرسه در روز اول کلاس ششم. به آنها 17-year-old ذهن لمس جهان شاید به معنای NBA یا NFL.

“این یکی از اولین لحظات به یاد من پس از یادگیری آنچه که اتفاق افتاده است به او” گوشت گوساله گفت. “او نمی تواند تصور کرده اند که این غم انگیز راه مردم می دانند که نام او.”

جهان در حال حاضر می داند که جورج پری فلوید جونیور خود را از طریق نهایی دلخراش از لحظات به او التماس برای هوا چهره اش wedged برای نزدیک به نه ساعت بین شهر و خیابان و یک افسر پلیس را به زانو.

فلوید را نفس نفس زدن مرگ جاودانه در اطرافیان تلفن تصویری در ساعت گرگ و میش از روز یادبود دارای طراحی دو هفته از تظاهرات وسیع در سراسر آمریکا علیه خشونت پلیس. او شده است memorialized در مینیاپولیس, جایی که او درگذشت; در کارولینای شمالی که در آن او; و در هوستون که در آن او را صرف بیشتر از زندگی خود را.

در حال حاضر یک زمان مهر در تاریخ طولانی از خشونت علیه مردم سیاه فلوید را به قتل الهام گرفته از مردم از هر نژاد به راهپیمایی در خیابان ها در صدها نفر از شهرستانها و شهرهای کوچک.

اما فلوید, 46, بود, بیش از نزدیک به نه دقیقه گرافیک تصویری از مرگ او. او بیش از 16 گفتارها اسیر در ضبط برخی از نسخه “من نمی توانم نفس بکشم.”

او یک آستین ، مردی که در خواب به همان اندازه بزرگ unswayed توسط موانع از زندگی خود را.

در حال رشد در یکی از هوستون فقیرترین محله های او لذت می برد یک ستاره به نوبه خود به عنوان یک بسکتبال و فوتبال بازیکن های خوش برای 18 متری در حالت مسابقات قهرمانی بازی سال سوم خود را.

او بود که اولین بار خواهر و برادر خود را برای رفتن به کالج و او تا به کمک هزینه های تحصیلی ورزشی. اما او به تگزاس بازگشت و پس از چند سال از دست داده و نزدیک به یک دهه به دستگیری و incarcerations در بیشتر مربوط به مواد مخدر جرائم. در زمان او شهر خود را برای خوب چند سال پیش در حال حرکت از 1200 مایل به مینیاپولیس برای کار او آماده بود برای یک شروع تازه است.

زمانی که او در سفر به هوستون در سال 2018 برای مادرش مراسم تشییع جنازه او به خانواده اش که مینیاپولیس آغاز شده بود به مانند خانه احساس راحتی کنید.

فلوید متولد شد و در Fayetteville, N. C., به جورج پری و Larcenia فلوید. اما او واقعا از هوستون محله به نام آجر.

پس از پدر و مادر خود را تقسیم کردن مادر خود نقل مکان کرد او و خانواده اش به تگزاس که در آن او بزرگ شده در آجر قرمز جهان Cuney خانه های پایین پرتاب 564 واحد مسکن عمومی مجتمع در هوستون سوم بخش است.

به عنوان یک کودک فلوید شناخته شده بود در آجر به عنوان پری, نام میانی خود را. به عنوان او بزرگ شده, بنابراین بیش از حد او لقب. او بزرگ فلوید شناخته شده به عنوان مقدار برای شخصیت خود را به عنوان حس شوخ طبعی است.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان فلوید چپ تگزاس در یک بسکتبال بورس تحصیلی به جنوب فلوریدا, جامعه, کالج (در حال حاضر South Florida State College).

فلوید منتقل شده و دو سال بعد در سال 1995 به تگزاس A&M دانشگاه کینگزویل پردیس, اما او نمی ماند طولانی است. او به خانه بازگشت و به هوستون بدون مدرک.

برای حدود یک دهه از شروع در اوایل 20s فلوید بود و یک رشته از دستگیری در هوستون با توجه به دادگاه و پرونده های پلیس. یکی از کسانی که بازداشت برای 10 دلار معامله مواد مخدر در سال 2004 او هزینه 10 ماه در حالت زندان است.

چهار سال بعد فلوید التماس کرد گناه را به سرقت تشدید با یک سلاح مرگبار و صرف چهار سال در زندان است. او در سال 2013 منتشر شده و به خانه بازگشت دوباره — این زمان برای شروع سخت و طولانی کار و تلاش به نوبه خود زندگی خود را در اطراف.

پس از زندان فلوید شد و حتی بیشتر متعهد به کلیسا خود را. با الهام از یک دختر Gianna فلوید به دنیا آمد و پس از او منتشر شد فلوید صرف مقدار زیادی از زمان در قیامت هوستون یک کلیسا است که دارای بسیاری از خدمات خود را در زمین بسکتبال در وسط Cuney خانه. او را تنظیم صندلی و کشیدن به مرکز دادگاه خدمت جاذبه اصلی — غسل تعمید وان.

“ما می تعمید مردم در دادگاه و ما باید این big tits, اسب تغار. و او می کشیدن که چیزی برای خودش بر روی آن دادگاه گفت:” پاتریک Ngwolo یک وکیل و کشیش قیامت هوستون که توصیف فلوید به عنوان یک پدر برای ساکنین.

در نهایت در فلوید درگیر یک مسیحی برنامه با سابقه مصرف مردان از سومین بخش به مینه سوتا و ارائه آنها را با مواد مخدر توانبخشی و خدمات قرار دادن.

خود را در حرکت می تواند یک شروع تازه Ngwolo گفت: داستان خود را یکی از رستگاری.

در مینه سوتا فلوید زندگی در clapboard دوبلکس با دو هم اتاقی در لبه شرقی سنت لوئیس پارک.

ابتدا مدتی در سال 2017 او به عنوان یک گارد امنیتی در ارتش نجات بندر نور مرکز یک مرکز سرپناه بی خانمان و انتقالی مسکن تسهیلات. کارکنان به فلوید به عنوان کسی که با خلق و خوی ثابت که غریزه برای محافظت از کارکنان شامل راه رفتن آنها را به اتومبیل های خود را.

“در آن طول می کشد یک فرد خاص به کار در پناهگاه محیط زیست گفت:” برایان Molohon مدیر اجرایی توسعه در نجات ارتش شمالی را بدست آورد. “هر روز شما در حال بمباران با غم و شکنندگی.”

در حالی که کار در نجات ارتش, Floyd, پاسخ یک آگهی کار برای لی لی در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی یک رستوران و باشگاه رقص.

Jovanni Thunstrom مالک گفت: فلوید به سرعت بخشی از کار خانواده است. او در اوایل و چپ دیر است. و هر چند او سعی کرد او هرگز کاملا تسلط رقص سالسا.

فلوید صرف هفته های آخر عمر خود را در دوره نقاهت بعد از coronavirus که او آموخته است که او در اوایل ماه آوریل. پس از او بهتر بود او شروع به صرف وقت بیشتر با دوست دختر خود را و او تا به حال دیده نشده هم اتاقی خود را در چند هفته گفت: آلوین Manago, 55, یک هم اتاقی که ملاقات فلوید در سال 2016 و سافتبال بازی.

مانند میلیون ها نفر از مردم هم اتاقی خود را در این شهر بود که او تازه شروع به تماشای ویدئو است که اسیر فلوید مصرف گذشته خود را بکشید.

آنها شنیده ام او تماس: “مادر! مامان!”

در روز سه شنبه, 15 روز بعد از آن که نگران گریه فلوید گذاشته شد و به استراحت در کنار او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de