عصبانی اسناد KCR: آقا Gandhigiri محدودیت های آن است

حیدرآباد: مشکل بالا گرفت تا در حیدرآباد اصلی COVID-19 مرکز درمان های گاندی پزشکی بیمارستان (GMH) روز چهارشنبه با پزشکان ریختن به خیابانها خارج به اعتراض شب گذشته حمله دو نفر از همکاران خود حرفه ای توسط بیمار پرداختند.

جدا از خود خشم بیش از این حمله خود پزشکان ریخته بیرون جزئیات فقیر شرایطی که تحت آن آنها ساخته شده اند به کار و بی امان فشار آنها قرار گرفته اند در برخورد با COVID-19 بیماری همه گیر.

شب گذشته یک زن 55 ساله coronavirus بیمار در برابر عفونت و پس از آن بستگان بیمار به اتهام تجاوز پزشکان با یک میله آهن پزشکان ادعا.

خشمگین سلامت کارگران شروع اعتراض خود را که در رفت و تا ساعات اولیه صبح امروز. خواستار امنیت بیشتر و اقدام علیه مهاجمان پزشکان به دنبال استقرار حفاظت ویژه نیروی داخل بیمارستان گاندی.

پزشکان می گویند که مرحوم بیمار بود بالا قند خون و فشار خون به دلیل که او شکست. آنها گفت: خانواده شده بود مطلع از بیمار رو به وخامت وضعیت. اگر چه بیمار شده بود توصیه به ترک بستر خود او در بر داشت دروغ گفتن ناخودآگاه در نزدیکی توالت در بیمارستان است. به گفته پزشکان این بیمار سقوط به عنوان او تا به حال مسخره توصیه های پزشکی و تیره و تار ، پزشکان نمی تواند او را نجات دهد با وجود CPR.

خشم به سمت بیمارستان گاندی نیز باعث شده با چند فیلم منتشر شده توسط بیماران در روزهای اخیر. آخرین WhatsApp, پیام های یک روزنامه نگار که تسلیم به COVID-19 گله و شکایت از سهل انگاری و عدم توجه است. پزشکان ادعا می کنند که بسیاری از COVID-19 مرگ و میر ناشی از co-عوارض عوامل است.

مشکل در بیمارستان گاندی می آید یک روز پس از دکن کرونیکل گزارش داد که بیمارستان ارسال شد صفحه اصلی COVID-19 بيمار اگر علائم خفيف بود. دادگاه عالی ای دولت برای آینده نه تمیز در COVID-19 وضعیت و فرماندار Tamilisai Soundararajan شده است انتقادی از دولت را اداره COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de