مقامات به دنبال کمک به شناسایی مظنون آتش سوزی در طول جورج فلوید تظاهرات

مقامات فدرال در حال درخواست برای کمک در شناسایی چند مظنون که گفته می شود مجموعه, آتش سوزی در مینیاپولیس در اعتراض به کشتار جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

ایالات متحده آمریکا اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) منتشر شد چند عکس سه شنبه مظنون دستگیر شده در دوربین های امنیتی گفته تنظیم آتش به یک مدرسه, فروشگاه مواد غذایی و مینیاپولیس سوم حوزه ایستگاه پلیس در میان ساختمان های دیگر است.

“پیشرفت بوده و ثابت در مینیاپولیس آتش تحقیقات و ما در یک نقطه که در آن ما نیاز به کمک برای شناسایی افراد گفت:” جف نی دستیار نماینده ویژه مسئول ع St. Paul میدان تقسیم, در بیانیه ای. “این arsons اختلال تأثیر جوامع ما صاحبان کسب و کار و کارکنان و خانواده های آنان است.”

همچنین در روز سه شنبه دو نفر به اتهام توطئه برای ارتکاب آتش سوزی به اتهام شروع آتش سوزی در یک St. Paul, سلامت و تغذیه, فروشگاه, on May 28. ساموئل الیوت فری, 19 و بیلی ماری Baldus 19 ساله به اتهام وارد عالی سلامت و تغذیه, فروشگاه 1360 در خیابان دانشگاه. W. همراه با سه نفر دیگر و با استفاده از گازهای قابل اشتعال و ضد عفونی کننده دست برای شروع یک قفسه بندی واحد در آتش است.

حداقل 570 ساختمان تخریب و یا غارت در سراسر شهرهای دوقلو به عنوان هزاران نفر از تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند چند شب متوالی در اعتراض به مرگ جورج فلوید که کشته شد در مه 25.

حداقل 67 ساختمان به طور کامل ویران شد.

فلوید 46-سال-پیرمرد از سنت لوئیس پارک درگذشت, پس از, پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای هشت دقیقه و 46 ثانیه در حالی که دو نفر از همکارانش برگزار کردن بقیه فلوید بدن. مرگ او تنظیم کردن تظاهرات مسالمت آمیز و خرابکاری در سراسر کشور و در سراسر جهان است.

تمام چهار ماموران در صحنه — چوین J الکساندر Kueng توماس خط و Tou Thao — بودند بی درنگ از کار اخراج شدند. هر چهار متهم شده اند در این مورد.

از ع منتشر شد, عکس از چند مظنون که گفته می شود آتش به مینه سوتا انتقال منشور مدرسه پلیس مینیاپولیس سوم حوزه ساختمان یک AutoZone فروشگاه Wells Fargo Bank ساختمان و Aldi در فروشگاه مواد غذایی. این سازمان گفت: در آن مشغول به کار بود با FBI, مینیاپولیس, پلیس, Hennepin شهرستان کلانتر دفتر و دیگر سازمان های اجرای قانون برای بررسی آتش سوزی و دیگر جرائم مربوط به تظاهرات.

آژانس همچنین قرار دادن یک درخواست همکاری از هر کسی که “اراذل و یا ترویج خشونت از هر نوع.”

هر کسی با اطلاعات در مورد هویت افراد درگیر می توانید تماس بگیرید ع در 1-888-ع-راهنمایی (1-888-283-8477), e-mail ATFTips@atf.gov و یا ارسال اطلاعات آنلاین در ReportIt.com.

شاهد که شواهد دیجیتال برای به اشتراک گذاشتن و یا راهنمایی می توانید با تماس با شماره) 1-800-CALLFBI (1-800-225-5324) و یا بازدید fbi.gov/violence.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر