Benton County نوار delisted از مینه سوتا وب سایت گردشگری بیش از نمایش مؤتلفه پرچم

یک Benton County بار است که نمایش یک مجموعه گسترده ای از مؤتلفه یادگاری بود delisted از کشف MN, دولت, رسمی, وب سایت گردشگری پس از ساکنان منطقه اعتراض به “ستایش” کنفدراسیون.

اما مثال برای Rollie را Rednecks و Longnecks در ساوک رپیدز به زودی دوباره با توجه به سر از محلی, گردشگری, سازمان, گفت که هیچ چیز در این نمایش است در برابر این گروه سیاست.

“آن را به صاحب کسب و کار آنها چه می خواهند به نمایش گفت:” جولی Lunning, مدیر اجرایی, بازدید بیشتر, St. Cloud. “Rollie را بسیار التقاطی ترکیبی از دکور که مالک جمع آوری شده از سراسر کشور است.

“من نمی فرض آن را عمدی به کسی صدمه دیده است,” او گفت:. “موضع ما این است که ما بی طرف باقی می ماند. این یک کسب و کار موفق و مشتریان می توانند برای انتخاب مکرر است که کسب و کار اگر آنها می خواهند.”

اکتشاف منگنز اجازه می دهد تا محلی ارتقاء سازمان برای حفظ لیست در ایالت, سایت برای کسب و کار در منطقه خود را سخنگوی گفت. پس از دریافت حدود 30 شکایت از ساکنان منطقه مورد Rollie را مشاهده بیشتر St. Cloud در زمان پایین لیست و بررسی آن Lunning گفت.

“ما بسیار به سرعت دریافتند که وجود دارد چیزی است که می رود در برابر هر یک از [ما] سیاست” او گفت:. “ما هم اکنون می توانید آن را به عقب ذکر شده در وب سایت.”

Rollie را در سیاهی خود را به عنوان “مینه سوتا شماره 1 honkytonk.” عکس ها در نوار وب سایت نشان می دهد انواع مختلفی از مؤتلفه یادگاری بر روی صفحه نمایش از جمله پرچم نشانه و پوستر و اقلام مربوط به “آمیلیا های Hazzard,” محبوب دهه 1980 نشان می دهد تلویزیون مجموعه در جنوب ایالات متحده است.

نوار متعلق به رولاند Hogrefe که بازگشت نیست یک تماس تلفنی و یک متن به دنبال نظر سه شنبه ، Hogrefe محکوم شد از یک جنایت در سال 2011 پس از او فرار کردن مرد سیاه با اتومبیل خود در خیابان خیابان. با توجه به Benton County دادگاه پرونده Hogrefe شد و محکوم به یک سال و یک روز در زندان ایالتی پس از شفاعت گناه به اتهام جنایت از ترک صحنه آسیب و حادثه است. حکم زندان خود بود و در آنجا ماند و او دستور داده شد به خدمت 90 روز در زندان شهرستان است.

گزارش های رسانه ها در آن زمان گفت: Hogrefe سوار توسط یک گروه از مردان آفریقایی-آمریکایی و رد و بدل توهین. او تبدیل به وسیله نقلیه خود را در اطراف و سوار در مردان قابل توجه و مجروح شدن یکی پس راندند. او دستگیر شد و پلیس پس از شناسایی خود را متمایز کامیون.

Christopher Lehman استاد در خیابان دانشگاه دولتی بود که در میان کسانی که با ارسال نامه اعتراض به نوار ذکر شده در یک کشور, گردشگری, وب سایت است.

“به عنوان یک taxpaying ساکن مینه سوتا, من نمی خواهم من دلار مالیات برای رفتن به سمت ترویج کسب و کار است که ستایش کنفدراسیون که ارتش و مبارزه و کشته شدن هزاران نفر از Minnesotans” لیمن نوشت. “به عنوان یک taxpaying ساکن ایالت مینه سوتا و نوادگان بردگان, من نمی خواهم من دلار مالیات برای رفتن به سمت ترویج کسب و کار است که به تسبیح و افرادی که جدا از ایالات متحده به دفاع از برده داری.

“اگر در این پست-جورج فلوید آب و هوا سابق مؤتلفه ایالت ویرجینیا می توانید آن را حذف مجسمه Robert E. Lee سپس اتحادیه ایالت مینه سوتا که در آن فلوید کشته شد, می تواند به جلوگیری از ترویج یک رستوران تجلیل ارتش که به کشته شدن هزاران نفر از Minnesotans به نام دفاع از برده داری,” او نوشت.

در مصاحبه روز سه شنبه لیمن گفت که او در تلاش برای به دست آوردن کسب و کار تعطیل.

“همه من می خواستم برای انجام گرفتن دولت از راه” او گفت:. “آنچه که در کسب و کارهای مختلف که متعلق به بخش خصوصی هستند برای انجام آنچه آنها می خواهند. که خود را آزادی بیان. من به دنبال کسی برای دریافت تعطیل و یا از دست دادن کسب و کار خود را.

“از آنجا که برخی از دخالت دولت … با چیزی است که با ترویج مؤتلفه تصاویر در طول این زمان ما در حال زندگی در حال حاضر من به شدت مخالف است که” او گفت:.

Lunning گفت: گردشگری گروه دریافت حدود 30 پیام های مخالف Rollie را دریافت کرده و در مورد همان شماره به نفع.

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله و تیتر آن misstated شهرستان که در آن نوار است. آن است که Benton County است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر