پس از بسته شدن تمام فروشگاه های خود را به راه رفتن در خریداران برای ماه بهترین خرید آغاز خواهد شد به طور کامل بازگشایی بسیاری از فروشگاه های آن شروع ژوئن 15 برای مشتریان آزادانه به فروشگاه بدون قرار ملاقات.

پس از COVID-19 در زمان برگزاری در آمریکا بهترین خرید رهبری تصمیم گرفت به طور موقت شاتر همه این فروشگاه ها در ماه مارس گذشته از منظقه وانت. ماه گذشته ریچفیلد مبتنی بر الکترونیک زنجیره ای شروع به اجازه می دهد در فروشگاه مشاوره با تعیین وقت قبلی در برخی از فروشگاه ها.

این تغییر جدید باز خواهد شد بیش از 800 مکان از آن نزدیک به 1000 فروشگاه در سراسر کشور به تعداد محدودی از مشتریان در یک زمان. تمام شهرهای دوقلو فروشگاه دوباره باز خواهد شد.

“در طول همه گیر هیچ چیز شده است برای ما مهم تر از ایمنی از مشتریان و کارکنان گفت:” ری Sliva بهترین خرید را رئیس جمهور خرده فروشی در یک شنبه بیانیه ای. “ما در حال حاضر اعتماد به نفس ما می تواند ارائه یک تجربه امن را برای خریداران که می خواهند به بازدید از فروشگاه های ما به مرور دیدن محصولات با تکنولوژی دست اول و مفید مشاوره از ما پیراهن آبی یا Geek Squad عوامل است.”

بهترین خرید از فروشگاه ها را به محدود کردن تعدادی از مشتریان داخل فروشگاه به 25 درصد از ظرفیت که اجازه می دهد تا حدود 60 یا بیشتر مشتریان در یک فروشگاه در یک زمان بسته به اندازه آن است.

کارکنان مورد نیاز خواهد بود به انجام خود ارزیابی سلامت از جمله دما چک قبل از هر تغییر و همچنین پوشیدن دنده محافظ از جمله ماسک های صورت. خرده فروش است که درخواست مشتریان سایش پوشش صورت نیز خواهد شد و ارائه آنها را به کسانی که آنها را نمی.

بنفش سپر نصب خواهد شد در شمارنده وارسی و همچنین طبقه علامت خواهد یافت در سراسر فروشگاه ها برای کمک به مردم حفظ شش پا از فاصله. سطوح در فروشگاه ها خواهد بود تمیز غالبا با توجه به بهترین خرید. وجود خواهد اختصاصی, خرید ساعت برای افراد مسن و آسیب پذیر دیگر خریداران.

به پشتیبانی فروشگاه reopenings بهترین خرید نیز برای بازگرداندن بیش از 9,000 از فروشگاه furloughed تمام و پاره وقت فروشگاه کارکنان و Geek Squad عوامل است.

در مینه سوتا, فروشگاه های ضروری مانند هدف می تواند باز بماند. فروشگاه های دیگر اجازه داده شد برای باز کردن درهای خود را در مینه سوتا در 28 مه با محدودیت هایی از جمله تنها 50 درصد ظرفیت اما بسیاری از فروشگاه ها نیست همه باز در اولین روز.

دیگر خرده فروشان در سراسر ایالت مینه سوتا شروع به باز کردن درهای خود را در صورت محدود در اوایل این ماه. کافه ها و رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن برای سرویس ژوئن 1. سالن مو و اردو نیز مجاز به باز با ظرفیت محدودیت. در روز چهارشنبه بیشتر محدودیت ها قرار است برداشته شود اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی مانند مرکز تناسب اندام است.

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله