Kemba Walker of the Charlotte Hornets brings the ball up against the Atlanta Hawks during their game at Spectrum Center on October 20, 2017 in Charlotte, North Carolina.

Kemba واکر از شارلوت بابکتس به ارمغان می آورد توپ در مقابل آتلانتا هاکس در طول بازی خود را در طیف مرکز در اکتبر 20, 2017 در Charlotte, North Carolina.
عکس: Streeter Lecka (گتی ایماژ)

من اعتقاد دارم که این ضرب المثل قدیمی است که “آزادی بیان به این معنا نیست آزادی از عواقب.”

تبلیغات

در آخرین نسخه از کپک زده نژادپرستان در معرض شارلوت هورنتس Carolina Panthers, شارلوت شوالیه دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت و دانشگاه کارولینای جنوبی باید همه تصمیم به قطع روابط با یک شرکت امنیتی پس از آن مدیر عامل رفت و اوج-رایانه و spewed برخی نژادپرستانه مزخرف.

WCNC و یاهو ورزشی گزارش که با وجود بسیاری از این سازمان ها با داشتن همکاری با شاخص بهای مصرف کننده امنیتی برای سال آن مدیر عامل شرکت کن Gill نمی تواند نگه دارید درونی خود bigot در خلیج زمانی که ملکه شهر وحدت رهبر Jorge Millares ارسال یک ایمیل انبوه به گروه ها و سازمان ها در منطقه شارلوت فشار آنها را به اقدام در نور از مرگ جورج فلوید.

تبلیغات

گیل پاسخ ؟

“لطفا وقت خود را صرف در راه سازنده تر. استفاده بهتر از زمان خواهد بود به تمرکز بر روی سیاه و جنایت و بی معنی کشتن مردان جوان ما توسط دیگر مردان جوان است.

یک روز بزرگ کن Gill.”

در بازگشت Millares قرار داده و او را در انفجار و تقریبا بلافاصله فصیح بیانیه هایی از این شروع به ریختن از آسمانها به عنوان گیل ارزش خالص تبخیر قبل از چشم ما:

تبلیغات

نه به outdone گیل در زمان استراحت از “اما آنچه در مورد سیاه در سیاه جرم”-ing به تلاش و صرفه جویی صورت:

“من می خواهم برای معذرت خواهی برای پاسخ به یک ایمیل از یکی از کارکنان سابق که موفق به آدرس به طور مستقیم نیاز به نژادی عدالت و برابری در پی جورج فلوید را بی معنی قتل” گیل التماس و التماس کرد فایده ای نداشت on Facebook. “من گوش به بازخورد و در حال حاضر بیش از همیشه متوجه نیاز برای ادامه گفت و گو برای کمک به پایان نژاد پرستی در جامعه ما است. کار در کنار ما متنوع کارمند پایه و شرکای اجتماعی من باقی می ماند متعهد به این که بخشی از راه حل است.”

تبلیغات

نه ممنون!

شاخص بهای مصرف کننده کارکنان نیز chucked دولو یکهوبه عنوان دیگر مشتریان که می خواهند به چیزی برای انجام با پوشش جیب کپک نژادپرست است.

تبلیغات

“خانواده یکی [از] دوستان ما در انتظار برای 225 دقیقه به خود را لغو شاخص بهای مصرف کننده در قرارداد! این که جدی!” @mrsdavis58 توییتی. “پشت خود را سیاه و سفید و غیر سفید ، #EndRacismNow!!! #امریکا است برای همه…و اگر نبود آن خواهد بود!”

تبلیغات

من هم تاسف به اطلاع شما که YMCA of Greater شارلوت دیگر نمی خواهد نامگذاری امکانات جدید آن پس از Gill.

غم انگیز است.

داستان هایی از این پایین تر من فشار خون و نگه داشتن دندان های سفید پس shoutout به جرگه Millares برای سکس دهنی, انگشت کردن, پارتی, از این متعصب ، اما من قبل از رفتن به اعتقاد من Milares یک سوال برای شما Bojangles:

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de