Deshaun Watson and DeAndre Hopkins of the Houston Texans look on prior to the CFP National Championship between the Alabama Crimson Tide and the Clemson Tigers presented by AT&T at Levi’s Stadium on January 7, 2019 in Santa Clara, Calif.

Deshaun واتسون و DeAndre هاپکینز از Houston Texans نگاه قبل از CFP ملی مسابقات قهرمانی بین آلاباما زرشکی جزر و مد و Clemson Tigers ارائه شده توسط AT&T در ورزشگاه لیوایز در ژانویه 7, 2019 در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا.
عکس: Thearon W. هندرسون (گتی ایماژ)

خارج از چانه-چک کردن نژادپرستان و فراموش کردن آنچه من می خواهم با یک مدل موی یکی از سرگرمی های مورد علاقه است که هزینه های گزاف مقدار زمان بلعیدن صفحات ویکیپدیا. و یک نگاه سرسری به جان کلدول Calhoun صفحه نشان می دهد که ما معاون سابق رئیس جمهور است که به یاد “به شدت به دفاع از برده داری,” ازدواج با پسر عموی خود و تحریک جنگ داخلی.

تبلیغات

مرد نیمه من!

متاسفانه بسیاری از مردم که احساس می کنید در غیر این صورت آنها در حال حاضر دادخواست دانشگاه کلمسون به حذف نام او از مدرسه افتخارات دانشگاه, با توجه به ESPN. پیشرو که مسئول هستند آلوم DeShaun واتسون و DeAndre هاپکینز که خیلی نگران Calhoun وابستگی با Clemson که او آشکار حاضر به ذکر است این دانشگاه نام خود را در طول بازی NFL نرم افزارهای رشته معماری.

تبلیغات

“ما به عنوان سازمان دیده بان همه چیز اتفاق می افتد در جهان, من می خواهم برای آوردن چیزی است که باعث ناراحتی من برای یک مدت زمان طولانی در جامعه” هاپکینز نوشت: در Instagram. “دانشگاه کلمسون هنوز افتخارات این نام شناخته شده و صاحب برده و طرفدار برده داری سیاستمدار John C. Calhoun در ساختمان آن نشانه و نام آن افتخارات برنامه. احساس من این ظالمانه شکل در طول زمان و در کلمسون و عمد نیست ذکر این دانشگاه نام قبل از NFL بازی به دلیل آن است. من از پیوستن به صدای دانشجویان و استادان که دوباره این درخواست برای تغییر نام Calhoun افتخارات دانشگاه است. من مصرانه از همه Clemson, دانش آموزان, بازیکنان فوتبال و فارغ التحصیلان به ما بپیوندید تا در آینده نسل جوان رهبران سیاه و سفید می تواند افتخار از این موسسه فارغ التحصیل می شوند از. در حال حاضر زمان برای تغییر است.”

“دانشگاه کلمسون باید افتخار برده صاحب John C. Calhoun در هر راه” واتسون توییتی در روز دوشنبه. “نام او باید از تمام اموال دانشگاه و برنامه نویسی. من از پیوستن به دانشجویان و اعضای هیئت علمی و DeAndre به راه اندازی مجدد این درخواست برای تغییر نام Calhoun افتخارات دانشگاه است.”

تبلیغات

با توجه به Clemson را خود سایتمدرسه پردیس ساخته شده در Calhoun را قلعه تپه کشت و زرع که در آن او به بردگی گرفته شده به عنوان بسیاری از 80 از اجداد ما.

همچنین به نظر می رسد که هاپکینز است بنیامین Tillman در تیررس بیش از حد. Tillman شد یک سیاستمدار و مصر سفید supremacist بود که جدایی ناپذیر در ایجاد کلمسون به عنوان یک دانشگاه است. به این ترتیب نام خود را پاشیده در سراسر محوطه دانشگاه و همچنین.

تبلیغات

“GOOGLE – بنیامین Tilman – بازی مهمی در تاسیس دانشگاه کلمسون,” هاپکینز توییتی. “در کف سنای او در دفاع از مجازات و اغلب تمسخر آمریکایی های سیاه و سفید در سخنرانی خود مباهات داشتن کمک کرده و آنها را بکشند. اما ساختمان ها بعد از او به نام در پردیس.”

تبلیغات

این فوق العاده است که حوادث اخیر الهام گرفته اند میلیون ها نفر به طور فعال تر در مبارزه با نابرابری نژادی, اما آن را به همان اندازه مأیوس کننده است که این بیداری را در هزینه جورج فلوید زندگی.

کسانی که علاقه مند به حمایت از واتسون و هاپکینز’ تلاش ها را تشویق به امضای دادخواست خود را در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله