تیم پلیس ارسال شده در خارج از بخش مراقبت های ويژه (ICU) از بیمارستان گاندی که در آن اعضای خانواده از یک Covid-19 بیمار حمله دیروز به دکتر — سمت چپ 30 دقیقه قبل از shift خود را به به پایان رسیده است بدون انتظار برای همکاران خود را به از بین بردن آنها را و را — که به مهاجمان رایگان, اجرای, چند, eye-witness حساب نشان می دهد.

تنها گارد امنیتی خصوصی که در تلاش برای محافظت از وظیفه افسر پزشکی از حمله قفل شده بود داخل حمام (همراه با دکتر) توسط مهاجمان که ایجاد هیاهو پس از خود را عضو خانواده درگذشت Covid-19 شب گذشته.

چشم شاهدان و منابع گفت: Deccan Chronicle که مشکل در اینده نزدیک در ICU به عنوان مسئولین چند بيمار به طور منظم تلاش برای به دست آوردن در داخل بخش. برخی می توانید از مواد غذایی و دارو برای بیماران در حالی که دیگران گفت که آنها تا به حال به این بیماران به توالت به عنوان آنها قادر به انجام این کار در خود را دارند.

بسیاری از مسئولین اغلب شکایت از فقیر امکانات در این بخش و استدلال کرد که هیچ کس به مراقبت از بیماران نیاز دارد. به همین دلیل بود که بسیاری از آنها اغلب خواستار دسترسی به این بخش است به طوری که آنها می تواند مراقبت از خود بیمار و اعضای خانواده.

اما برای بیمارستان و مقامات پلیس به طور یکسان اولویت بود برای جلوگیری از مسئولین از رفتن داخل به عنوان بسیاری از بیماران در ICU بودند Covid-19 مثبت است.

“در طول چند روز گذشته پلیس در انجام وظیفه در ICU تضمین که هیچ همراه بود قادر به گرفتن در داخل به وجود نظارت دقیق. حتی ورود دروازه قفل شده بود و فقط کادر پزشکی تا به حال دسترسی به” شهادت” ، اما افزایش تعداد بیماران و عدم توجه پزشکی به طور مداوم آزار پرداختند.

پلیس نوشته شده در بخشهای مختلف از جمله ICU کار در سه شیفت — 6.m 2 p.m اولین shift 2 p.m به 8 p.m دومین و سومین شیفت از 8 p.متر تا 6 صبح

شاهدان عینی گفته است که حدود ساعت 7: 30 p.m زمانی که پلیس دو پاسبان و یک Sub-بازرس پلیس که در حال حاضر وجود دارد از 2 بعد از ظهر بود که در آن دیده می شود در این بخش است. “آنها به سمت چپ بدون انتظار برای همکاران خود در شیفت های بعدی می رسند و از بین بردن آنها را که اتفاق افتاده در 8 p. m.,” گفتند.

برخی از 15 دقیقه بعد از پلیس چپ all hell broke loose پس از مرگ 55 ساله مرد. احساسی متهم و پرتاب نقض بستگان خود برداشت مدفوع یک صندلی انداخت و آن در پزشکان و پرستاران و حمله آنها را پس از barging داخل بخش.

این بود تنها پس از کوره در رفته تماس به مافوق در بیمارستان که پلیس در حال حاضر در جای دیگر در محل خواسته شد تا با عجله به ICU واقع در طبقه سوم از اورژانس جلوگیری از. در آن زمان آنها رسیده آسیب انجام شد. “تا به حال پلیس تیم حاضر شده است در زمان این حمله می تواند خنثی شده اند و یا با برخورد به طور موثر” شاهدان عینی گفت: در توصیف این حمله به عنوان یک “بسیار ناپاک و خوی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله