هنگامی که سابق مینیاپولیس رئیس پلیس Janeé Harteau دعوت وزارت دادگستری ایالات متحده به بررسی وزارت او در سال 2014 در نتیجه گزارش پیشنهاد در حال توسعه یک سیستم هشدار دهنده به پرچم مشکل افسران و آنها را قبل از کمک به آنها بسپارند.

Harteau مشخص می شود یافته های آن به عنوان “مترقی گام های ما را می تواند به افزایش روابط اجتماعی و افزایش اعتماد عمومی و پاسخگویی.” اما تلاش کاهش یافته است البته.

Harteau استعفا تحت فشار را به عنوان رئیس جمهور پس از یک افسر به ضرب گلوله جاستین Ruszczyk Damond پس از پاسخ به تماس 911 در سال 2017. در حال حاضر به اصطلاح مداخله زود هنگام سیستم یا EIS به نظر می رسد کمی بیش از یک چاره اندیشی موقت است. آن را به دست آورده جدید توجه در پی قتل جورج فلوید, بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا درک چوین سابق افسر متهم به قتل درجه دوم و اتهامات دیگر در Floyd مرگ باید قبلا در بخش رادار.

مقامات می گویند که این برنامه آغاز شده و با وعده اما واقعا هرگز خاموش کردم روی زمین.

برنامه رفته از طریق سه پلیس lieutenants در پنج سال هنوز به استخدام یک نظامی سرپرست به عنوان برنامه ریزی شده.

وجود تاخیر تقریبا از همان آغاز به عنوان بخش نمی تواند حل و فصل در یک فروشنده به ساخت سیستم بازنشسته گفت: MPD دستیار ارشد کریس Arneson: “من فکر می کنم آن آغاز شده بود, اما نمی توانید به خارج از زمین.”

آیا این برنامه شده است mothballed یا برچیده مجموع تحت زمان رئیس Medaria Arradondo است مشخص نیست اما Arneson گفت که در هر زمان وجود دارد یک تغییر در رهبری برخی از دولت قبلی این طرح به ناچار توسط ایستگاه فرعی.

“ستاد ایجاد تنظیمات در همه زمان ها تا شاید آنها چیزی بهتر” گفت: Arneson که در خدمت به عنوان Harteau دوم در دستور تا زمان بازنشستگی اش در سال 2015.

Blong یانگ سابق عضو شورا که ریاست شورای امنیت عمومی کمیته در پایان Harteau دولت گفت که هر برنامه موفقیت بستگی دارد در بخشی که در آن یک رهبر را در اولویت قرار دارند.

“شما می توانید تمام این برنامه ها اما مردم در اجرای این برنامه ها باید به این باور در آنها و مجبور به استفاده از آنها و یا دیگری آنها فقط برنامه های” یانگ گفت.

پس از فلوید مرگ که کشیده شده بین المللی توجه در محاصره گروه MPD مقامات نشانه های آنها ممکن است مجددا راه اندازی برنامه.

اگر آنها پس از آن خواهد بود که آخرین در یک سری از اصلاحات داخلی پس از راه اندازی یک دولت در حقوق مدنی بررسی MPD سیاست ها و شیوه های. هفته گذشته مینیاپولیس ممنوع chokeholds و گردن محدودیت و تقویت الزامات مورد نیاز برای افسران به مداخله اگر آنها را به یک همکار استفاده نامناسب نیروی تحت یک قرارداد مذاکره بین شهرستان و دولت است.

تخمین اولیه در این توافق هنوز هم نیاز به یک قاضی را تایید. این امر همچنین به این مکان دسترسی بیشتر به افسران انضباطی تصمیم گیری و به منظور محدود کردن تعدادی از سرپرستان که می تواند اجازه استفاده از گاز اشک آور و گاز, لاستیک, پرتابه و دیگر جمعیت پراکندگی دستگاه.

پس از فلوید مرگ چوین 19 سال MPD حرفه ای شده است جدا و اقدامات خود را منتهی به مارس 25 حادثه مورد بررسی قرار گرفت در بخشی به تعیین اینکه آیا مقامات از دست رفته بود علائم هشدار دهنده. پرسنل سوابق و گذشته اخبار حساب نشان می دهد که او با چندین تیراندازی پلیس و متصلب بود تا هر دو تقدیرنامه و بیش از 15 انجام شکایت در زمان خود با گروه. تقریبا همه شکایت بسته شد و بدون نظم و انضباط سوابق نشان می دهد, نشان می دهد که اتهامات نیست پایدار.

خود را در امور داخلی فایل شامل 2008 نامه توبیخ چوین برای دریافت دو نقض مربوط به “اختیار” و یک تیم ماشین دوربین ظاهرا در ارتباط با یک اوت 2007 قسمت که در آن یک زن او را متهم کرد و یک افسر دیگر از متوقف کردن او برای رفتن 10 mph بیش از حد مجاز سرعت و کشیدن او را از ماشین و frisking او. چوین گزارش را فراموش کرده و به نوبه خود در تیم ملی داشبورد دوربین قبل از این توقف باعث شکایت.

آیا چوین یا سه نفر دیگر از افسران حاضر در طول فلوید مرگ و همچنین متهم در این پرونده ممکن است به این توجه ناظران شناخته شده نیست.

Arneson بازنشسته دستیار رئیس آن را شک و تردید کرد و گفت که حتی اگر این برنامه بودند و در حال اجرا نیست در نظر گرفته شده بود عطف به ماسبق و در نتیجه ممکن نیست که پرچم یک افسر مانند چوین که آخرین شکایت تسلیم شد در 2015.

سیستم تنظیم خودکار پرچم افسران برای برخی موارد از نیروی بیش از حد مانند لگد زدن به یک مظنون در سر که خواهد بی درنگ یک بررسی کامل از افسر بدن دوربین فیلم. کمتر شدید و سنگین از جمله یک افسر در نظر گرفتن تکرار روز بیمار ممکن است همچنین این سیستم مورد توجه است.

“اگر یک افسر پرچم برای داشتن بسیاری از مشت در یک سال و یا سیلی و یا هر آنچه در آن است و یا اگر آن را یک حادثه مهم پس از آن ما خواهد راه اندازی ابزار برای کمک به آن کارمند گفت:” Arneson سابق دستیار ارشد. “این می تواند آموزش طرح بهبود عملکرد, مشاوره, هر نوع روانی و یا تست روانشناسی و مشاوره و پشتیبانی نظیر.”

این MPD همچنان به مقابله با عواقب فلوید مرگ که منجر به گسترده تظاهرات غارت و آتش سوزی.

در یک e-mail به افسران بیش از آخر هفته Arradondo تقدیر افسران او گفت: آنها تا به حال “با تجربه تر در دو هفته گذشته و احتمالا از هر زمان دیگر در تاریخ MPD یا مسلما پلیس در ملت ما.” او همچنین به دنبال تسکین نگرانی ها در مورد رشد, فراخوان برای “defunding” اداره پلیس در حالی که اضافه کردن که بیشتر تغییرات در راه است.

“در طول چند روز آینده من خواهد بود اعلام ساختاری و تغییر سیاست که عمدی در ادامه به مطمئن شوید که ما تکامل به عنوان یک سازمان و یک که در آن کسانی که به ما خدمت می کنند که ما بهترین منافع خود را در قلب” Arradondo نوشت. “اشتباه نکنید برخی از این تغییرات خواهد بود دشوار است برای برخی از شما. مقاومت در برابر و یا احساس ناراحت کننده در مورد تغییر طبیعت انسان است اما مطمئن باشید این تغییرات لازم را به ما بهتر و نه بدتر.”

در مصاحبه معاون رئیس و رئیس ستاد هنر شوالیه تصریح کرد که چوین اعمال آن شب را نمی relect بخش فرهنگ است.

“آنچه از دست رفته در این است که خانواده آقای فلوید برای او به راه او درگذشت من عمیق ترین عذر خواهی به خانواده آقای فلوید,” او گفت:.

“هیچ کس نباید به مرگ در این نوع از شیوه هیچ کس باید به درمان این راه و من عمیق ترین عذرخواهی به مردم, مینیاپولیس, چرا که نه آنچه ما در مورد. چون من پوشیدن همان مدرسه که چوین می پوشد. و وقتی که من از رفتن مردم به من نگاه کن و به آنچه آنها می گویند او به نظر می رسد درست مثل چوین. و من به مردم چوین نمایندگی نمی کند, ما که نمی, آنچه ما در مورد.”

در سال 2014 Harteau رسیده به وزارت دادگستری ایالات متحده در دفتر دادگستری در برنامه های OJP) و خواسته آن را به انجام “تحلیل تشخیصی” از بخش های درونی. سال بعد مقامات فدرال منتشر 35 صفحه گزارش تماس در این بخش به تجدید نظر در آن مربیگری برنامه برای افسران گسترش نژادی حساسیت آموزش و ایجاد یک کامپیوتر سیستم ردیابی برای شناسایی به طور بالقوه مشکل افسران — جایگزین کردن یک فرایند است که منتقدان طولانی استدلال کرده بود اجازه بد پلیس به لغزش از طریق ترک.

در این گزارش با اشاره به پنج حوزه کلیدی که در آن بخش سیاست کاهش یافت و کوتاه اعم از ramping تا جامعه دانش و اعتماد از پلیس نظارت پرداختن به تناقضات چگونه افسران مربی هستند.

اما به تازگی به عنوان به عنوان در سال گذشته مقامات وزارت اذعان کرد که آنها هنوز هم در حال کار برای اجرای برخی از این توصیه ها.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله