دیرین عامل برای Edina Realty متوقف شد و پس از او نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در مورد پاره کردن Black Lives Matter پوستر در 50 و فرانسه منطقه قلب شهر منطقه کسب و کار.

Facebook پست در بابتی Gillet باقلا حساب در هفته گذشته نشان داد یک عکس از یک مچاله Black Lives Matter پوستر.

“من پاره پاره کردن بسیاری در DT ادینا امشب” باقلا اظهار نظر.

Gena Henrich, Edina Realty, مدیر, بازاریابی, تایید کرد که این شرکت به پایان رسید و ارتباط آن با باقلا پس از آگاه ساخته شده, از Facebook posts. این آژانس همچنین اعلام کرد باقلا را فسخ آن را از طریق خود Facebook account.

در یک e-mail شنبه شب باقلا گفت: اقدامات او بوده است اشتباه گرفته است.

“من حذف چهار پوستر بود که چسبیده به نور قطب در مجتمع آپارتمانی ملک,” او نوشت. “من انجام این کار به عنوان برخی از نوع سیاسی یا نژادپرستانه عمل می کنند اما از آنجا که هر پست — بدون در نظر گرفتن محتوا در نور قطب ممنوع توسط شهر فرمان. من به طور منظم حذف فروش گاراژ برای فروش و انواع دیگر نشانه های ارسال شده [در] قطب و انجام داده اند ،

“من نمی خلاص شدن از این نشانه ها چون من به نوعی نژادپرستانه و یا در برابر جنبش به یک بار و برای همه از بین بردن نژادپرستی نظاممند در نهادهای دولتی و جامعه” باقلا نوشت. “من به طور کامل حمایت از اعتراض عمومی برای دیر تغییر در ادارات پلیس است که همه بیش از حد اغلب ارائه به شدت نابرابر عدالت به آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت ها.”

در مصاحبه روز سه شنبه Edina Realty, مدیر عامل گرگ میسون گفت: این شرکت متعهد به ترویج عدالت و مبارزه با تعصب در تمام خدمات آن است. این شرکت که در عمل در سراسر مینه سوتا و ویسکانسین در حدود 2,300 عوامل است.

“شما باید متمرکز شود و پرشور و ما” میسون گفت. “و ما دو برابر خواهد شد را در تلاش های ما.”

همانطور که با بسیاری از جوامع در شهرهای دوقلو منطقه ادینا شامل تاریخ نژادپرستی نهادی. خانه در شهرستان کانتری کلاب محله ساخته شده بین سال 1924 تا 1944 شامل نژاد پیمان محدود. به عنوان یکی از کشور برای اولین بار برنامه ریزی شده جوامع با بیش از 550 مجلل خانه های آن کمک به تبدیل ادینا از آن کشاورزی ریشه به یک مرفه حومه.

خریداران خانه در کشور باشگاه را مجبور به موافقت آنها هرگز به فروش اموال خود را به هر کسی “به غیر از یکی از سفید یا نژاد قفقازی.”

Nonwhites نیز محروم شدند از زندگی در کشور باشگاه مگر اینکه آنها بندگان داخلی که زندگی در خانواده به آنها خدمت کرده است.

دیگر محله در ادینا نیز استفاده می شود نژادی پیمان به عنوان هزاران نفر از خواص در مینیاپولیس و دیگر مینه سوتا جوامع است.

اطلاعات بیشتر را می توان در نقشه برداری تعصب یک دانشگاه مینه سوتا پروژه است که فهرست نژادی پیمان در شهرستان Hennepin خواص.

میسون گفت: Edina Realty, دارای یک تنوع و شمول تیم است که به طور منظم ملاقات و شامل مدیران ارشد. عنوان آن شرکت است که کمک به تحقیقات در پیمان محدود و ارائه اطلاعات در مورد چگونه صاحب خانه می توانید آنها را حذف از یک عنوان — حتی اگر این پیمان دیگر اجرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de