رییس سابق فدرال قاضی منصوب به نقد و بررسی وزارت دادگستری حرکت به اخراج اتهامات جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گفت: هیچ شواهدی از یک “ناخالص سوء استفاده” از دادستانی قدرت و این درخواست را باید تکذیب کرد.

سابق آمریکا در منطقه قاضی جان Gleeson گفت: در یک پرونده چهار شنبه که دولت “مشغول است در بسیار نامنظم رفتار به نفع سیاسی متحد از رئیس جمهور.” وی از قاضی رسیدگی به پرونده به انکار حرکت و استدلال کرد که فلین به حال مرتکب دروغ.

Gleeson منصوب شد توسط ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان در یک نقش ویژه ای به وزن در این مورد, اما آن را در نهایت خواهد شد تا به سالیوان و به طور بالقوه یک دادگاه تجدید نظر در مورد اینکه آیا قبول وزارت دادگستری حرکت به رها کردن این مورد.

فلین گناه التماس کرد به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر روسیه تحقیقات به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در ایالات متحده در دوران ریاست جمهوری دوره گذار است.

در ماه ژانویه فلین ثبت مدارک دادگاه به برداشت خود را از گناه گفته دادستان فدرال عمل کرده بود در “ایمان بد” و شکسته پایان خود را از معامله زمانی که آنها به دنبال زمان زندان برای او.

در ابتدا دادستان گفت: فلین عنوان شد برای جلوگیری از زمان زندان به دلیل او تا به حال همکاری گسترده با دولت اما در رابطه با بازنشسته ارتش سپهبد رشد فزاینده ستیز در ماه های قبل از او کناره گیری کرد تقاضای خود را به خصوص پس از او به استخدام یک مجموعه جدید از وکلا و حقوقدانان مطرح سوء اتهامات علیه دولت است.

اما وزارت دادگستری در زمینه یک حرکت ماه گذشته به اخراج این مورد گفت: اف بی آی بود و اساس کافی برای سوال فلین در وهله اول و که اظهارات او در طول مصاحبه نمی شد مواد را گسترده تر ضد جاسوسی تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و تهمت و مبارزه است.

مقامات گفته اند که آنها به دنبال اخراج این مورد به نفع عدالت و بنا به توصیه وکیل ایالات متحده که منصوب شده بود توسط دادستان کل ویلیام Barr به بررسی و مدیریت فلین بررسی است.

Gleeson ناودان وزارت دادگستری حرکت به اخراج این مورد گفت: استدلال از دادستان شد “سرند” با خطاهای قانونی.

“دولت نمایان زمینه را برای به دنبال اخراج در حال قطعی رد خود را ثبت دادخواستها زودتر در این اقدام” Gleeson نوشت. “آنها در تضاد و چشم پوشی از این دادگاه قبل از دستور که در قانون تشکیل این مورد. آنها سرند با غیر قابل توضیح و اشتباهات ابتدایی از قانون و واقعیت است. و آنها ترک از موقعیت است که دولت گرفته است در موارد دیگر.”

سالیوان همچنین خواسته Gleeson برای کشف این که آیا او باید نگه فلین در “جنایی تحقیر برای دروغ.”

به عنوان بخشی از تقاضای خود را Flynn مجبور به اعتراف در دادگاه تحت سوگند که او دروغ گفته به اف بی آی و نقض قانون فدرال است. آن است که یک جرم به دروغ تحت سوگند در دادگاه.

در پر کردن Gleeson گفت: روشن بود که فلین به حال مرتکب دروغ و باید مجازات شود اما باید آن را یک عامل در نظر گرفته شده در صدور حکم به عنوان هزینه های اضافی آورده بودن در برابر او.

“این رویکرد به جای جداگانه برای شهادت دروغ تعقیب و یا تحقیر — هم راستا با دادگاه است به قصد درمان در این مورد و این متهم در همان راه آن را از هر گونه دیگر” Gleeson نوشت.

Gleeson شد یک قاضی فدرال در نیویورک برای بیش از دو دهه است. قبل از تبدیل شدن به یک قاضی او شده بود دادستان فدرال و به کار گرفته متعدد با مشخصات بالا موارد از جمله پرونده اواخر Gambino, جرم, خانواده, رئیس, John Gotti. او شده است در عمل خصوصی پس از سال 2016.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال تنظیم شده است به شنیدن استدلال جمعه در مورد سالیوان امتناع بلافاصله در مورد رد. فلین وکلای خواسته دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار به گام و نیروی سالیوان برای پایان دادن به این مورد. آنها همچنین متهم به قاضی بودن مغرضانه استدلال او تجاوز اقتدار خود را زمانی که او را بلافاصله اعطای وزارت دادگستری درخواست برای رد این مورد.

سالیوان به طور جداگانه برنامه ریزی استدلال در اخراج حرکت برای جولای 16.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de