در سال 2013 شهر مینیاپولیس پرداخت 3 میلیون دلار به خانواده دیوید کورنلیوس اسمیت که پس از پلیس دوخته او را رو به پایین در حالی که دستبند بر روی زمین از مرکز شهر YMCA.

آن باقی مانده است یکی از بزرگترین پرداخت برای یک پلیس سوء طرح دعوی در دادگاه در تاریخ این شهر و اسمیت مرگ در سال 2010 با تمرکز توجه عمومی در خطرناک مستعد داری تاکتیک.

در حال حاضر پس از مرگ جورج فلوید پس از یک شبیه خویشتن اسمیت خانواده می خواهد به می دانم که اگر مینیاپولیس اداره پلیس تا کنون تحقق یک وعده در حل و فصل آن نیاز به همه سوگند افسران تحت آموزش در خفگی موضعی.

در یک مصاحبه اسمیت خواهر و یک وکیل که به نمایندگی از خانواده خود را در طول آنها طرح دعوی در دادگاه به درخواست پلیس مینیاپولیس انجام نظارت کمیسیون سوال که شنبه شب در این گروه اولین جلسه پس از فلوید مرگ است. این موضوع نه در دستور کار رسمی اما خواهد آمد تا در طول دوره نظر عمومی.

“این مهم است زیرا آنها شناخته شده است برای چندین دهه است که نگه داشتن افراد در معرض ابتلا داری موقعیت به خصوص با وزن خود به عقب می تواند باعث مرگ” گفت: وکیل جف طوفان. “این امر می تواند عمیقا نگران کننده به این باور است که هر کارمند در سال 2020 خواهد نه قطار در خطرات ناشی از خفگی موضعی به خصوص در مینیاپولیس.

آنجلا Smith, 41, از آتلانتا در مصاحبه ای گفت که او تمام اعضای خانواده شوکه شده بود برای دیدن تصویری از جورج فلوید مرگ زیر زانو از مینیاپولیس افسر. حل و فصل خود را بیش از او را در مرگ برادر شامل اصلاحات او گفت: “طوری که این هرگز اتفاق می افتد به هر کس دیگری” اسمیت گفت و اشک می ریخت.

“چرا من دیده بان رسانه های اجتماعی و من از دیدن یک فیلم با یک مرد سیاه پوست با یک افسر پلیس با زانو خود را به گردن او شبیه به برادرم که فوت بر روی زمین؟”

“آنها عصبانی هستید” اسمیت گفت. “آنها می خواهند بدانند که چرا این اتفاق افتاد دوباره. ما نمی باید از این منابع به شکل که. ما امیدواریم که این کمیسیون می تواند به ما کمک کند دریافت پاسخ آن.”

اسمیت گفت: خانواده به عهده گرفت که پس از یک قاضی امضا در حل و فصل آنها که مینیاپولیس اداره پلیس را به دنبال از طریق: “ما فقط فرض آنها را مجبور به انجام آن حق است؟”

طوفان وکیل گفت: خانواده اسمیت “را در نظر گرفتن تمام گزینه های احتمالی” برای دریافت پاسخ نظارت کمیسیون “است نه گرفتن پاسخ های مستقیم.”

طوفان گفت: MPD اعلام کرد در اوایل سال 2012 است که در آن توزیع شده یک ویدیو را برای افسران در مورد خطرات ناشی از در معرض ابتلا داری تاکتیک در طول رول تماس بگیرید. این ویدئو شامل یک معاینه پزشکی مشاوره افسران “نه به مهار افراد در موقعیت مستعد با وزن در موضوع بازگشت” اسناد دادگاه نشان می دهد.

بود که قبل از حل و فصل 2013 با خانواده اسمیت با این حال روشن نیست که آیا این بخش مورد نیاز سوگند افسران به آموزش در طول سال 2014 چرخه آموزش به عنوان توافق به حل و فصل.

مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان الدر روز سه شنبه گفت که او نمی دانم که آیا همه ماموران با دریافت این آموزش و توصیه روزنامه برای ارسال داده ها شیوه های عمل درخواست برای اطلاعات است.

پلیس انجام نظارت کمیسیون های غیر نظامی بازوی نظارت بدن برای پلیس در مینیاپولیس. این گروه مستقل از شهروندان داوطلب کمک می کند تا مستقیم و راهنمای دفتر پلیس انجام بررسی یک گروه جداگانه بررسی سوء شکایت که ساخته شده است تا از پرداخت کارکنان شهرستان و مأموران اجرای قانون است و بخشی از این شهر در بخش حقوق مدنی است.

مجازی جلسه شروع شد و ساعت 6:15 p. m. و به عموم مردم باز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de