در سال 2013 شهر مینیاپولیس پرداخت 3 میلیون دلار به خانواده دیوید کورنلیوس اسمیت که پس از پلیس دوخته او را رو به پایین در حالی که دستبند بر روی زمین از مرکز شهر YMCA.

آن باقی مانده است یکی از بزرگترین پرداخت برای یک پلیس سوء طرح دعوی در دادگاه در تاریخ این شهر و اسمیت مرگ در سال 2010 با تمرکز توجه عمومی در خطرناک مستعد داری تاکتیک.

در حال حاضر پس از مرگ جورج فلوید در یک شبیه خویشتن اسمیت خانواده می خواهد بداند که آیا مینیاپولیس اداره پلیس تا کنون تحقق یک وعده در این شهر حل و فصل نیاز به همه سوگند افسران تحت آموزش در مورد خطرات ناشی از خفگی موضعی.

اسمیت, خواهر, قرار دادن به سوال غیر نظامی مینیاپولیس پلیس انجام نظارت کمیسیون در روز سه شنبه شب. صورتحساب به عنوان یک جامعه-گوش دادن جلسه مجازی جلسه پانل اول پس از فلوید مرگ مارس 25 و خشونت آمیز تظاهرات که فوران پس از آن.

صحبت از آتلانتا دیوید اسمیت خواهر آنجلا فشرد اشک به او گفت که این کمیسیون چگونه ویران خانواده است که مرد مرده است زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است. اسمیت 41 گفت که خانواده اش مبارزه برای حل و فصل است که شامل MPD اصلاحات در استفاده از چنین محدودیت های افراطی به طوری که “هیچ کس دیگری می توانست به مرگ مانند برادر من بود.”

“اما در حال حاضر من شنیده جورج فلوید گریه کردن برای خود و مردم ایستاده بود و به او” او گفت:. “ما می خواهیم بدانیم: چرا پلیس قطار افسران به اجازه دهید آنها را می دانم که چگونه خطرناک این نوع خویشتن داری است و این افراد لازم نیست که به مرگ؟”

از نزدیک به 20 نفر صحبت کرد که برخی از ارائه توصیه های بتنی برای تغییر وضعیت فعلی پلیس.

دانیل Wolpert یک کشیش پروتستان به دنیا آمد که در جنوب مینیاپولیس جماعت پرستش فقط دو بلوک از کجا فلوید کشته شد لعنتی این کمیسیون برای “milquetoast” بیانیه در مورد فلوید مرگ و ناتوانی خود را به ایجاد اصلاحات معنی دار.

“شما قطعا معتبر عمومی بدن است. که تعجب آور نیست. بیشتر غیر نظامی نظارت کمیسیون هیچ قدرت و هیچ دندان” Wolpert گفت. “شما باید سعی کنید صادقانه در مورد این واقعیت است که شما واقعا نمی تواند هر چیزی را انجام دهید.”

کمیسیون تشکر برای نظرات خود را گفت: آنها لازم است اگر دشوار است برای شنیدن.

رئیس Afsheen فروزان گفت: اسمیت که او را پیدا کردن که آیا MPD آیا توافق بر آموزش است. عضو کمیسیون ابیگیل Cerra گفت که او خواسته MPD و گفته شد به ارائه داده ها شیوه های عمل درخواست برای آن که او انجام داد.

هفت-عضو کمیسیون یک غیر نظامی گروه منصوب شده توسط شهردار و شورای شهر. آن را هدایت و راهنمایی از پلیس انجام بررسی است که به بررسی سوء شکایت. بر خلاف کمیسیون بررسی است تا از پرداخت کارکنان شهرستان و مأموران اجرای قانون است و بخشی از این شهر در بخش حقوق مدنی است.

جف طوفان یک وکیل است که به نمایندگی از خانواده اسمیت در آن طرح دعوی در دادگاه گفت: مردم شناخته شده است برای چندین دهه است که نگه داشتن افراد در معرض ابتلا داری موقعیت به خصوص با وزن بر پشت خود می توانید آنها را بکشند.

“این امر می تواند عمیقا نگران کننده به این باور است که هر کارمند در سال 2020 خواهد نه قطار در خطرات ناشی از خفگی موضعی به خصوص در مینیاپولیس” طوفان گفت.

طوفان گفت: MPD اعلام کرد در سال 2012 است که در آن توزیع شده یک ویدیو را برای افسران در مورد خطرات ناشی از در معرض ابتلا داری تاکتیک های بازی در طول رول تماس بگیرید. این ویدئو شامل یک معاینه پزشکی مشاوره افسران “نه به مهار افراد در موقعیت مستعد با وزن در موضوع بازگشت” اسناد دادگاه نشان می دهد.

بود که قبل از حل و فصل 2013 با خانواده اسمیت ،

مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: استار تریبیون روز شنبه که او نمی دانم که آیا همه ماموران با دریافت این آموزش و توصیه روزنامه برای ارسال داده ها شیوه های عمل درخواست.

جانباز MPD افسران بخش خصوصی گفت: آنها فکر نمی کنم ممکن بود که یک چاشنی افسر مانند درک چوین نمی دانم در مورد خطرات ناشی از وزن بدن پین یا خفگی موضعی. برای چندین دهه این بخش سالانه در آموزش ضمن خدمت به طور منظم با اشاره به مدت یک بازنشسته مقام ارشد گفت و بارها و بارها تدریس اجرای قانون به ترک یک فرد در معده خود را — به خصوص در حالی که دستبند به دست.

Al Giraud-آیزاکسون سابق عضو غیر نظامی دیده بان پنل تاسف است که هیچ چیز تغییر کرده است از آنجایی که کمیسیون تاسیس در سال 2013. آن را هنوز هم در تلاش برای تامین بودجه التماس برای اعضای شورای شهر به تعامل و فاقد اقتدار واقعی.

“وجود دارد هیچ نظارت پلیس با انجام این کمیسیون و کمیسیون گسل. آنها همه چیز را آنها می توانند تحت قدرت خود را به تاثیر تغییرات تاثیر سیاست او گفت:” اما خواست اعضای فعلی به مبارزه برای بیشتر قدرت.

“تقاضا شورای شهر بازنویسی شهر فرمان که تنظیم نظارت پلیس; نگاهی پلیس به طور کامل از فرایند” Giraud-آیزاکسون گفت. “لابی دولت برای تغییر قانون دولت … که به شدت محدود چه مینیاپولیس می توانید در نظارت است.”

Giraud-آیزاکسون با اشاره به تغییرات ایجاد شده در سال 2012 در نظر گرفتن توانایی غیرنظامی بدن نظارت برای اطمینان پیدا کردن از واقعیت یا, تعیین, مورد سوء شکایت و یا تحمیل انضباط بر یک افسر.

در مصاحبه پس از جلسه کمیسیون Cerra گفت: او تا به حال راهپیمایی سفارشات.

“من موفق به دریافت روشن بخشنامه از ساکنان و خانواده اسمیت: گام به گام تا و در آن” Cerra گفت. “این PCOC قدرت و استفاده از آن به تقاضا سیستمیک تغییر دهید.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de