Pallbearers recess out of the church with the casket following the funeral for George Floyd at The Fountain of Praise church on June 9, 2020 in Houston, Texas. Floyd died after being restrained by Minneapolis Police officers on May 25, sparking global protests.

Pallbearers زنگ تفریح به بیرون از کلیسا با تابوت پس از مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید در چشمه ستایش کلیسا در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 در هوستون تگزاس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25, جرقه تظاهرات جهانی.
عکس: Godofredo A. وسقوز (استخر/گتی ایماژ)

پس از چندین بنای یادبود که صورت گرفت بیش از شش روز در مینیاپولیس و کارولینای شمالی و هفته در سراسر کشور و تظاهرات جهانی سوخت خود را از مرگ جورج فلوید به استراحت گذاشته شد شنبه پس از مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار شد در چشمه ستایش کلیسا در هوستون که در آن او بزرگ شده.

تبلیغات

هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد در این سرویس که هوستون پلیس دیگر می باشد مجاز به استفاده از chokeholds در افراد در بازداشت به گفته واشنگتن پست. ترنر گفت که او در نظر گرفته شده برای امضای یک فرمان اجرایی ممنوعیت استفاده از این حرکت به عنوان به زودی به عنوان او به شهرستان سالن. این حکم اجرایی خواهد شد و همچنین دستور است که پلیس به طور فعال deescalate درگیری نیاز به استفاده از یک اسلحه گرم به رفت و آمد مکرر گذشته و نیاز به افسران به یک هشدار قبل از شلیک تفنگ خود را.

ترنر همچنین اعلام کرد سه شنبه “جورج ‘پری’ روز” گفت: “ما افتخار او امروز به دلیل زمانی که او آخرین نفس بقیه از ما قادر به نفس کشیدن است.”

تبلیغات

یک فیلم ضبط شده توسط presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن شد همچنین در مراسم تشییع جنازه. “چرا در این کشور انجام آمریکایی های سیاه و سفید از خواب بیدار دانستن آنها می توانید از دست دادن زندگی خود را فقط برای زندگی خود زندگی است؟” بایدن خواسته در این ویدئو.

سخنان خود یادآوری در تن بود تا حدی خطاب در Gianna فلوید 6-year-old daughter. “در حال حاضر زمان برای عدالت نژادی. که پاسخ ما باید به فرزندان ما زمانی که آنها بپرسید, ‘چرا؟’ زیرا وقتی عدالت برای جورج فلوید ما واقعا می خواهد در راه ما را به عدالت نژادی در امریکا است. و سپس به عنوان شما گفت Gianna خود را پدر باید تغییر جهان می شود.”

تگزاس دموکراتیک تشکر. Al سبز نامیده می شود برای ایجاد یک جدید فدرال بخش متمرکز بر روابط. “ما مسئولیت داریم که نه تنها جورج فلوید اما به کسانی که افراد دیگر به…اطمینان حاصل شود که نسل های آینده است که این اتفاق نمی افتد دوباره” سبز نیز نامیده می شود برای پایان “بدون دست کشیدن حکم” اشاره به Breonna تیلور که کشته شد و ماموران پس از باز اخراج او و دوست پسر او را در حالی که اجرای بدون دست کشیدن حکم.

برگرد. Al Sharpton تحویل دیگری پرشور مداحان برای فلوید در نظر گرفتن هدف در NFL رئیس جمهور تهمت و نفاق ذاتی سیستم عدالت کیفری.

تبلیغات

“خب معذرت خواهی نیست. به khezri یک کار عقب,” او گفت: با اشاره به NFL کمیسر راجر Goodell اخیر عذرخواهی به بازیکنان که اعتراض کردند. “نمی آیند با برخی از خالی عذرخواهی یک مرد امرار معاش های یک مرد را از استعدادهای خود را—و چهار سال بعد زمانی که تمام جهان اثر است شما بروید و انجام FaceTime, صحبت کردن در مورد ‘شما پوزش می طلبیم.’ “

تبلیغات

Sharpton نیز به نام رئيس جمهور در پاسخ به اعتراضات و اخیر خود عکس-op در مقابل واشنگتن کلیسا. “زمانی که برخی از بچه ها به اشتباه شروع خشونت است که این خانواده نمی پوشی, رئیس جمهور, مذاکرات در مورد در آوردن نظامی است. اما او گفت: یک کلمه در مورد 8 دقیقه و 46 ثانیه از پلیس قتل جورج فلوید.” Sharpton گفت. “برای روشن کردن معترضان مسالمت آمیز و سپس نگاهی به کتاب مقدس و راه رفتن در مقابل یک کلیسا و استفاده از یک کلیسا به عنوان یک سرپا نگه داشتن…شرارت در مکان های بالا. You ain’t been راه رفتن که در سراسر خیابان که کلیسا ندارد, تخته,” او اضافه شده است.

او همچنین اشاره کرد که چگونه متفاوت شرایطی که از ماه گذشته می ام و بازی کردن با آن را به حال شده است چهار پلیس, سکس با پلیس که به کشته شدن یک مرد سفید پوست. “اگر چهار پلیس, سکس با پلیس انجام داده بود به یکی سفید چه بود انجام شود به جورج آنها نمی خواهد که به هیچ درس جدید. آنها را ارسال آنها را به زندان است.” Sharpton گفت.

تبلیغات

پس از مراسم فلوید بدن گرفته شد به هوستون یادبود باغ که در آن او به خاک سپرده شد, در کنار مادرش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله