جورج فلوید زندگی جشن در هوستون مراسم تشییع جنازه دو هفته پس از مرگ او

Category: کیمیا | No comments

رهبر جنبش حقوق مدنی Rev. Al Sharpton و دیگر مقامات پیوست دوستان و خانواده جورج فلوید در هوستون کلیسا در روز سه شنبه به سوگواری آفریقایی آمریکایی که مرگ در بازداشت پلیس با الهام از ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان است.

خارج چشمه ستایش کلیسا قبل از این خیابان به صف شدند با پرچم آمریکا به عنوان کسانی که دعوت ظ داخل و تماشاچیان ایستاده بود و در سکوت احترام. گل ها و دسته گل های انباشته شده بودند در اطراف یک عکس از فلوید.

Sharpton را به مدح. وزرای ریاست جمهوری هستند پاستور ریموس رایت Sr و co-پاستور میا رایت که باز خدمات.

خدمات پس از یک تشییع جنازه صفوف سفر خواهد کرد حدود 15 مایل (24 کیلومتر) به هوستون یادبود باغ گورستان در پرلند, Texas. بدن او وارد خواهد شد در گورستان در یک اسب کشیده حمل و نقل برای دفن در کنار مادرش.

فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار که در شهر تگزاس درگذشت, on May 25 بعد از یک افسر پلیس در مینیاپولیس دوخته او را با یک زانو را به گردن برای نزدیک به نه ساعت. اطرافیان ویدئو اسیر حادثه در مشقت بار جزئیات از جمله گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” و گریه برای مادرش.

“این بدترین چیزی که من همیشه می تواند تصور, تماشای او با رفتن از صحبت کردن و تنفس به چرخش آبی” گفت: Godfrey Johnson, 45, به عنوان او وارد کلیسا. جانسون که عینک یک “من نمی توانم نفس بکشم” تی شرت با حضور فلوید دبیرستان و فوتبال بازی با او.

حدود 500 نفر دعوت شده به این مراسم که پس از شرکت در مراسمی در هفته گذشته در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی شهر که در آن فلوید متولد شد.

با تشییع جنازه در حال وقوع در وسط coronavirus همه گیر هنگامی که مردم در حال توصیه به پوشیدن ماسک بر دهان و بینی برخی از عزاداران و تماشاچیان عینک ماسک که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

بسیاری از اعضای خانواده بودند در لباس سفید لباس و لباس.

بستگان صف و نوبت در زمان پرداخت احترام به فلوید در final مشاهده و مهر و موم bier در مقابل کلیسا قبل از مراسم برخی از آنها با تکان دادن احساسات و ساخت علامت صلیب.

اعضای خانواده از دیگر مردان سیاه پوست کشته شده در درگیری با مردان سفید حضور داشتند.

مادر اریک گارنر در نیویورک درگذشت مردی که در یک پلیس سبد بود در کلیسا و همچنین خانواده Ahmaud Arbery 25 ساله گرجستان مردی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در ماه فوریه در حالی که آهسته دویدن. سه مردان سفید پوست هستند که متهمان در مورد.

در خارج از کلیسا در داغ مرطوب 90 درجه فارنهایت (32 درجه سانتیگراد) حرارت دو رای دهندگان ثبت نام جداول راه اندازی شد.

بازار بورس نیویورک مشاهده شده 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت برای شروع مراسم تشییع جنازه طول زمان فلوید دوخته بود پایین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>