فرماندار Tamilisai: نه خوشحال با دولت در پاسخ به پرسش در COVID-19

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: Telangana فرماندار Tamilisai Soundararajan گفته او نا امید است با TRS دولت اداره COVID-19 همه گیر در دولت به خصوص بی میلی خود را به افشای اطلاعات.

در یک مصاحبه اختصاصی با دکن کرونیکل Soundararajan گفت: دولت در واکنش به درخواست برای اطلاعات بوده و رضایتبخش.

تعداد COVID-19 افشای فرماندار views مربع با اظهارات ساخته شده توسط Telangana دادگاه عالی است که با انتقاد از دولت برای سرکوب حقایق در مورد این بیماری همه گیر.

Tamilisai Soundararajan استفاده می شود به یک رهبر بی جی پی در تامیل نادو قبل از انتصاب به عنوان فرماندار Telangana در سال 2019.

در این مصاحبه فرماندار گفت که او بازدید Nizam موسسه علوم پزشکی (NIMS) که در آن بسیاری از پزشکان از آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس برای نشان دادن همبستگی با پزشکی حرفه ای او به عنوان یک دکتر خودش. دولت در بخش بهداشت و درمان را مورد بازدید او گفت:.

دولت پاسخ شده است به طور مشابه ولرم به چندین نامه او نوشته است به دولت nudging آن به دنبال دولت مرکزی دستورالعمل افزایش تست و به اشتراک گذاری اطلاعات صحیح در میزان و تاثیر این بیماری است.

“من شده اند با برقراری ارتباط با نگرانی های من و پیشنهادات خود را در COVID وضعیت به دولت. من نوشته چند نامه بیش از چند ماه گذشته” فرماندار گفت. اما دولت پاسخ بوده است “کمتر رضایت بخش است”.

او افزود: “حتی اطلاعات اولیه به اشتراک گذاشته نشده است.”

Soundararajan گفت: اطلاعات او در پی از دولت مربوط به گسترش این بیماری میزان تست و مدیریت بیماری و مهار.

پرسید: اگر او می شود دقیق روزانه مختصر در COVID-19 وضعیت در Telangana فرماندار خندید و گفت: “من هم یک COVID-19 بولتن در پایان روز از وزارت بهداشت و درمان.”

در فرمانداری نظر دولت شده اند باید بیشتر باز و پاسخگو به او نامه; عدم صراحت نشان می دهد میل به پنهان کاری.

Soundararajan گفت که او می تواند “دیگر سازمان دیده بان بی سر و صدا” هنگامی که وجود دارد شیوع کروناویروس موارد پزشکی از جمله پزشکی حرفه ای در چندین بیمارستان در دولت سرمایه است.

“همین دلیل است که من تصمیم به رفتن به NIMS و ملاقات با پزشکان و سایر کارکنان پزشکی که تا به حال قرارداد این بیماری فقط به این دلیل آنها تصمیم به خطر زندگی خود را برای دیگران در جامعه,” او گفت:.

Soundararajan گفت که به عنوان یک حرفه ای پزشکی او به طور کامل درک خطر را برای خود وقتی که او رفت و به NIMS. “این یک شانس من مایل به گرفتن. آنها تحت فشار شدید. به عنوان یک همکار دکتر من می خواستم به من حمایت و تشکر از آنها را برای خدمات خود را و آنها اطمینان می دهم که من با آنها هستم.”

مقامات در NIMS و دولت در بخش بهداشت و درمان شد و مبهوت در تصمیم خود برای بازدید از COVID-19 بخش و سعی در منصرف کردن او. اما او اصرار داشت و مقامات اکراه اجازه بازدید NIMS در روز دوشنبه.

“متخصصان پزشکی ما با ارزش ترین منابع در این زمان. من تعامل با COVID-19-تاثیر پزشکان به وضوح به آنها بگویید که من ایستاده با آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>