حیدرآباد: در یک مورد مشکوک به افتخار قتل در Telangana 20 سال گفته بود خفه شده به مرگ توسط پدر و مادر خود را برای بودن در عشق با یک مرد از طبقه باردار شدن و امتناع از انجام سقط جنین, پلیس گفت:.

پدر و مادر کشته شدن دختر خود را با استفاده از یک بالش در حالی که او خواب بود در ساعات اولیه 7 ژوئن در خانه خود در Kalukuntla در Jogulamba-گدول منطقه و به دنبال پروژه از آن به عنوان مرگ طبیعی این ادعا او در اثر حمله قلبی است.

اما پس از اطلاعات خاص و سوء ظن مطرح شده توسط ایجاد کرد وزیر بیش از مرگ یک دانش آموز کالج, یک پروب راه اندازی شد و زن و شوهر دستگیر شده به اتهام قتل تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 302 پس از, پس از مرگ, پلیس گفت:.

پدر و مادر تصمیم به کشتن زن و جوانترین آنها سه دختر یک روز پس از او پیدا شد و حاضر به انجام سقط جنین, پلیس گفت:.

زن در حال سقوط در عشق با مرد در حالی که به دنبال او دوره کارشناسی در Kurnool منطقه در کشور همسایه آندرا پرادش و اطلاع پدر و مادر خود را در مورد آن پس از او باردار در طول یک معاینه توسط پزشک.

پدر و مادر او می ترسید که دختر خود را ممکن است فرار کردن با معشوق خود آورده و فشار بر او برای سقط جنین. هر چند در ابتدا او موافقت کرد و بعد از او کاهش یافته است پس از آن که آنها او را کشته و به هر کس که دختر خود را در اثر حمله قلبی, پلیس گفت:.

زمانی که یک تیم پلیس را به خانه خود رفت و اصرار داشت در یک, پس از مرگ پس از توجه به برخی از علائم را در بدن خود را نشان می دهد مبارزه پدر و مادر سعی کردم به آن را متوقف کند گفت: بدون نیاز وجود دارد.

بعد پلیس منتقل بدن به یک بیمارستان که در آن پس از ذبح نازل شده بود “متوقف شده و به مرگ”. پدر و مادر او در بازجویی اعتراف به قتل دختر خود افزود آنها دستگیر شدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله