کانون چنای: تامیل نادو را covid منحنی نگه می دارد بالا رفتن

Category: کیمیا | No comments

چنای: در عین حال یکی دیگر شیب دار روز-عاقل-صعود در افراد با تست مثبت برای Covid-19 رمان coronavirus تامیل نادو در روز سه شنبه افزود 1,685 به آن شمارش حتی به عنوان 21 مرگ و میر تایید شده توسط وزارت بهداشت در یک روز تحت فشار قرار دادند تا در مجموع مرگ و میر ناشی از این ویروس به 307.

تعداد کل افراد آزمایش مثبت برای Covid-19 در دولت تا به امروز در نتیجه در زمان یکی دیگر از جهش بزرگ به 34,914 موارد با چنای به تنهایی حسابداری برای 1,242 تازه موارد در یک سرگیجه شمال صعود. این است که به دنبال خود بالا از 158 موارد در چنگلپتو 90 در Thiruvallur و 32 در Kancheepuram ساخت این چهار منطقه یک تاج سر چشمه.

تنها آسایش برای مقامات این است که تعداد بیماران مرخص شده رفت و 798 نفر در نظر گرفتن مجموع آنها به 18,325 که در تاریخ علیه 16,279 فعال نمونه در تامیل نادو به عنوان در تاریخ. با یکی دیگر از افزایش در Covid-19 موارد مثبت در چنای تعداد مهار مناطق (CZ) شروع به پریدن کرد 70 در یک روز از 242 CZS’ به 312 CZs’.

سنجش فوریت وضعیت بهداشت و سلامت, وزیر, Dr C Vijayabaskar همراه با وزیر بهداشت Dr Beela راجش و دیگر مقامات مسجل 500 تخت Covid بیمارستان تسهیلات در شاه موسسه در Guindy برای درمان Covid-19 بیماران به خصوص بیماران سالمندان با همکاری morbidities. این همه امکانات از جمله ICU و اکسیژن خطوط لوله, او گفت:.

به غیر از اضافه کردن تخت اضافی در چهار دولت کالج پزشکی در چنای و جلب حمایت بیشتر بیمارستان های خصوصی برای ساخت آنها Covid-19 انزوا و درمان مراکز آقای Vijayabaskar گفت: 300 تخت هر که آماده در بندر چنای, اعتماد, پیر بیمارستان و در ترکیب تاریخی Egmore چشم بیمارستان.

چنای به تنهایی اخذ خواهد شد 4,900 تخت اضافی و نیاز مردم نیست وحشت او یک بار دیگر خواست به عنوان او به دنبال همکاری کامل با دولت است. دولت همچنین استخدام بیشتر پزشکان و para-پزشکان علاوه بر تماس برای بیشتر داوطلبان برای مبارزه با Covid-19, او گفت:.

از 21 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس امروز تایید کرد در دولت 12 از 15 مرگ و میر که در بيمارستان های دولتی بودند سالمندان مبتلا به همکاری morbidities. تنها سه نفر فوت در دولت امکانات بهداشتی و بدون همکاری morbidities یعنی به طور مستقیم به دلیل نارسایی تنفسی و Covid ذات الریه. در میان شش نفر دیگر که در خصوصی امکانات بهداشتی چهار تا از این مرگ و میر به حال co-morbidities برچسب روی بیماران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>