حیدرآباد: کسانی که با علائم خفیف برای Covid-19 خواهد بود بستری در بیمارستان گاندی که در آن Covid موارد گرفته شده در حال حاضر و تنها شدت و به طور جدی بیمار را پذیرفته به عنوان موارد افزایش در بعد از 14 روز. با به اندازه کافی تخت به طور جدی بیمار باید اولویت است.

این تصمیم توسط مقامات ارشد دولت از پزشکان که انتظار افزایش موارد به عنوان آنلاک است که منجر به سریع تر گسترش coronavirus.

علائم خفیف هستند و طبقه بندی شده به عنوان تب, سرفه, سرما, اسهال و استفراغ که طبیعی داروهای کمک کرده اند بازیابی. اگر تب پایین می رود پس از سه تا پنج روز است که به معنی بار ویروسی در حال کاهش است و بیمار در این راه به بهبود است.

دولت پزشکان می گویند که کسانی که با علائم خفیف باید جدا در صفحه اصلی. اصطلاح “خانه انزوا’ به این معنی که بیمار در یک اتاق جداگانه با حمام و هیچ فرد دیگری از خانواده باید ماندن در همان اتاق. آب و غذا برای بیمار باید نگه داشته شود در درب اتاق. بیمار و همه اعضای خانواده باید با پوشیدن ماسک در خانه برای تمام 14 روز از انزوا. آنها به شدت به دنبال پروتکل sanitisation و فاصله اجتماعی.

یک مقام ارشد دولت دکتر توضیح داد: “کسانی که یک اتاق جداگانه نگه داشته شود در طبیعت درمان بیمارستان Gachibowli مرکز و جاهای دیگر است که باید شناسایی شده توسط دولت است. کسانی که می خواهند برای رفتن به بیمارستانهای خصوصی نیز وجود دارد.”

بیمارستان های خصوصی در حال بدست گرفتن تمام بیماران که آیا خفیف یا انتقادی. اما خود را به واحد مراقبت های ویژه و جداسازی واحدهای تعیین شده برای Covid-19 بيمار در حال حاضر کامل است.

ارشد, دکتر, از یک بیمارستان خصوصی گفت: بر اساس صفحه اصلی انزوا و درمان ارائه شده است برای کسانی که یک اتاق جداگانه در صفحه اصلی. “ما در حال امید بستن برای ویدئو کنفرانس با بیمار است. تعداد بسیار کمی دارد اما ما شروع کرده اند به طوری که این گزینه می تواند در دسترس به عنوان موارد ظهور در چند هفته آینده.”

یک تیم جداگانه ای از کارکنان پیراپزشکی نیز در حال آماده همراه با یک تیم به ارائه صفحه اصلی مبتنی بر درمان است. با توجه به این ننگ متصل به این بیماری این است که تنها یک غرفه توسط سیستم ایجاد شده توسط بیمارستان های خصوصی.

با 10 درصد از Covid-19 بيمار با داشتن شرکت مرضی شرایط غیر قابل کنترل دیابت و بیماری های قلبی, فشار خون, سرطان, بیماری تنفسی, بیماری های ایمنی خودرو و دیگران بروز هیپوکسی است که کمتر سطح اکسیژن در خون است که محدود به افزایش است.

Dr K K Aggarwal, گذشته رئيس جمهور از انجمن پزشکی توضیح می دهد که “بعد از تب, خاموش, هیپوکسی رخ می دهد که در آن فرد به نظر می رسد کاملا خوب است اما در واقع بسیار کمتر اکسیژن در خون است. به همین دلیل در تب ما در حال حاضر چک کردن سطح اکسیژن پالس اکسیمتر و اگر سطح اکسیژن کمتر از 90 و سپس این بدان معنی است که نیاز به اکسیژن در بدن است. این توسعه می دهد یک پنجره دوره از 5 تا 12 ساعت. یک دستگاه تنفس مصنوعی است نه پاسخ به این بیماران نیاز به اکسیژن است.”

در حیدرآباد مردم راه می رفت به بیمارستان های خصوصی با خوانش 80 در oximeter پالس داده شد اکسیژن و دوره نقاهت.

با بیماران بیشتر انتظار می رود پزشکان باید در پیدا کردن راه هایی برای دسترسی به اکسیژن و آماده به اداره آن را به بیمارانی که به آن نیاز دارید. این خواهد شد یک راه طولانی در اجتناب از عوارض و مرگ و میر.

ارشد دکتر که نمی خواهم نام برد و اشاره کرد: “کسانی که می میرند در بیمارستان محسوب می شود به عنوان مرده اما آنچه در مورد کسانی که می میرند در خانه ؟ و چگونه بسیاری از روستاها خواهد بود قادر به آن را به مراکز بهداشتی و درمانی? تعداد دقیق را نمی توان شناخته شده تنها افزایش بروز ثبت خواهد شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de