مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo نشان داد برای اولین بار از یک سری از بخش اصلاحات روز شنبه شروع با بیرون کشیدن از مذاکرات با این اتحادیه به نمایندگی از رتبه و فایل افسران و redeveloping مداخله سیستم برای پیگیری و آدرس رفتار مشکل است.

Arradondo گفت: برای خروج از مذاکرات با مینیاپولیس پلیس فدراسیون و آوردن مشاوران برای دیدن چگونه این قرارداد می تواند به بازسازی برای شفافیت بیشتر و تغییرات.

“من نیاز به به عنوان رئیس گام به دور از جدول با مینیاپولیس پلیس فدراسیون و واقعا یک شیرجه عمیق در شرایط چگونه ما می توانید انجام دهید چیزی است که در طول تاریخ شده است چیزی است که در راه پیشرفت که من شنیدن از بسیاری از ما در شهر” Arradondo گفت. “…آن زمان است که ما را به تکامل.”

سرهنگ باب Kroll, رئيس جمهور از اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 800 مینیاپولیس و پارک پلیس شده است از یک میله رعد و برق به صورت نقد و اجتناب از ساخت نظر عمومی پس از جورج فلوید را مارس 25 مرگ در زیر زانو از افسر درک چوین در نتیجه گسترده تظاهرات غارت و شورش. چوین شده است از آنجایی که متهم به قتل شبه عمد و قتل و سه نفر دیگر از افسران به اتهام کمک و معاونت در جرم. در نامه ای به اعضای اتحادیه او لعنتی این شهر را از دست داده و متعاقب آن شورش است که در آن او گفت: افسران که آنها در حال ساخته شده “سپر بلا” برای ادامه خشونت.

Arradondo در روز چهارشنبه کاهش یافته است می گویند که آیا کرول حذف از اتحادیه نمایندگی را بر تلاش های خود را نسبت به اصلاحات اما ابراز نا امیدی با مشکل در شلیک مشکل افسران.

“برای من رئیس همسالان در اینجا در دولت و در سراسر کشور وجود دارد هیچ چیز بیشتر ناتوان کننده از رئیس منظر از زمانی که شما باید زمینه را برای خاتمه یک افسر برای سوء رفتار و شما را مجبور به مقابله با یک شخص ثالث است که اجازه می دهد تا افسر نه تنها به rehired اما گشت در جوامع ما است.”

Arradondo نیز گفت: این اداره را با استفاده از “داده های زمان واقعی به مداخله با ماموران درگیر در رفتار مشکل است.” تلاش برای پیاده سازی شبیه به اصطلاح مداخله زود هنگام سیستم که برای اولین بار معرفی شده در سال 2014 است اما به نظر می رسد هرگز ،

“من می خواهم این را دوباره بگویم: در طول هفته گذشته من نزدیک شده است و دریافت ایمیل ها و تماس های تلفنی از سوگند افسران و کارکنان غیر نظامی و آنها باید به صراحت گفت: ‘رئیس است که ما; است که ما که هستیم و آنها در حال بازگشت به جوامع و سعی در بازسازی اعتماد که” او گفت:. “این رفتن به یک بالابر های سنگین اما من مصمم هستم ما در حال رفتن به در سمت راست از تاریخ است.”

یک جزء کلیدی از آن خواهد شد در تلاش برای کسب اعتماد از جوامع اقلیت.

“مسابقه جدایی ناپذیری در بخشی از آمریکایی پلیس, سیستم,” او گفت:. “ما هرگز تحول در این حرفه اگر ما نمی atddress آن بر روی سر. جوامع از رنگ باید پرداخت قیمت برای این به خصوص با زندگی خود را.”

در یک بیانیه شهردار یعقوب فری ستایش Arradondo تلاش.

“ما نمی فقط نیاز به یک قرارداد جدید با پلیس” فری گفت. “ما نیاز به یک جدید فشرده بین مردم از مینیاپولیس و افراد مورد اعتماد برای محافظت و خدمت می کنند و ما نیاز به رفتن دورتر از ما تا کنون در ساخت جارو اصلاحات ساختاری.”

این شکستن به روز رسانی اخبار. دوباره به Startribune.com برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de