هند, چین, ارتش اجرای ‘مشترک اجماع’: چینی خارجی وزارت

Category: کیمیا | No comments

پکن: چین روز چهارشنبه اعلام کرد که هندی و چینی نیروهای شروع اجرای “مثبت اجماع” رسیده توسط مقامات ارشد نظامی دو کشور در ژوئن 6 با هدف “کاهش” وضعیت در امتداد مرز.

چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارات یک روز پس از مقامات در دهلی نو پیشنهاد کرد که ارتش هند و چین انجام “محدود متارکه” در چند منطقه در شرق لاداخ در تظاهرات قصد خود را برای پایان دادن به مرز بست مسالمت آمیز پیش از دور دیگری از نظامی ایران در روز چهارشنبه.

خواسته در مورد این گزارش نیروهای نظامی در هر دو طرف disengaging و در حال حرکت به عقب به موقعیت های قبلی, چینی, سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: رسانه های توجیهی در اینجا است که هر دو طرف در حال گام برداشتن به راحتی وضعیت در امتداد مرز.

“به تازگی دیپلماتیک و نظامی کانال های چین و هند برگزار شد, ارتباط موثر در مورد وضعیت مرز و مثبت رسیده اجماع” او گفت:.

“دو طرف پس از این توافق به اقدامات برای سهولت این وضعیت در امتداد مرزهای سخنگوی گفت.

منابع نظامی در دهلی نو گفت: این دو ارتش را آغاز کرده اند که “عدم مشارکت” در اطراف گشت امتیاز 14 و 15 در Galwan دره و دیگری در بهار منطقه اضافه کرد طرف چینی است و حتی نقل مکان کرد تا 1.5 متر در دو حوزه.

هندی و چینی سربازان مشغول شده اند پس ممکن است 5 پس از برخورد خشونت آمیز در Pangong Tso.

ماشه برای رو کردن چین بود سفت مخالفت هند تخمگذار کلید جاده در انگشت اطراف Pangong Tso دریاچه علاوه بر ساخت و ساز از دیگر جاده اتصال Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده در Galwan دره.

در طول نظامی خود را در سطح مذاکرات در ژوئن 6, هند و چین توافق کردند که به دنبال گسترده تصمیمات گرفته شده توسط خود رهبران در ووهان اجلاس در سال 2018 برای اطمینان از صلح و آرامش در امتداد خط کنترل واقعی.

در ژوئن 6, Lt General Harinder سینگ کلی افسر فرمانده از له مبتنی بر 14 سپاه و فرمانده نظامی تبت منطقه Maj Gen لیو لین برگزار گسترده ای نشست. هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>