Illustration for article titled Louisiana Family Wants Answers After Father Dies in Police Custody

عکس: شاتر

Tommie McGlothen خانواده بودند مشکوک و هنگامی که Shreveport, La., پلیس به آنها گفت که او از حمله قلبی درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس. تلفن همراه تصویری اوایل این هفته منتشر شد ثابت کرد که متاسفانه سوء ظن خود را حق داشتند.

تبلیغات

KSLA گزارش می دهد که تلفن همراه تصویری را نشان می دهد 44 ساله McGlothen بودن مورد ضرب و شتم و tased توسط چهار شریوپورت افسران پلیس در مارس 5.

از KSLA:

به نظر می رسد که سالمند McGlothen با تلاش پلیس و بعد از اینکه دست به دستبند بود ضربه با باتون بر روی پاهای خود و tased چندین بار. در این ویدئو شما می توانید شنیدن آنچه که صدا فریاد از McGlothen.

همچنین به نظر می رسد که او دست به دستبند, زمانی که او لگد و یا تحت فشار قرار دادند به زمین از موقعیت ایستاده.

تبلیغات

شاهدان می گویند که زمانی که او در نهایت قرار دادن در داخل رزمناو پلیس او به نظر می رسد کاهش یافت و ناخودآگاه KSLA یادداشت ها.

پلیس در پاسخ پس از McGlothen گفته به مبارزه با کسی که در محله. در آوریل شریوپورت پلیس گفت McGlothen خانواده است که او دچار یک حمله قلبی, اما زمانی که خانواده رفت و به مشاهده آنها کشف کرد که او تا به حال یک بینی شکسته شکسته فک و کل سمت راست صورت او متورم شد.

طبعا خانواده می خواهد پاسخ که چرا شریوپورت پلیس نمی علنا اذعان McGlothen مرگ و به همین دلیل آنها گمراه خانواده در مورد شرایط اطراف آن است.

“من فقط می خواستم به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است” تامی McGlothen سوم McGlothen پسر گفت KSLA. در آن زمان 54 روز برای شریوپورت اداره پلیس برای ارسال یک گزارش تحقیقی به منطقه وکیل جیمز استوارت. حتی پس از آن استوارت گفت فایل “گم شده, گزارش, اظهارات محبوبیت و دیگر اطلاعات حیاتی و ضروری برای انجام دقیق و کامل بررسی کنید.”

تبلیغات

روز دوشنبه شریوپورت رئیس پلیس بن ریموند با صدور بیانیه ای گفت که چهار افسر دیده می شود در تصویری که قرار است در مرخصی اداری در حالی که این حادثه در دست بررسی است. لازم به ذکر آنها هنوز هم در وظیفه در طول دو ماه پس از این حادثه رخ داده است. ایالت لوئیزیانا پلیس نیز بررسی پرونده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله