Minnesotans روز چهارشنبه یک بار دیگر خواهد بود قادر به نوشیدن در کافه ها بروید و به فیلم و کار کردن و شنا کردن در باشگاه — به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ فاصله خود از دیگران به دلیل ادامه تهدید COVID-19.

مقامات بهداشتی معتقدند COVID-19 همه گیر است یا plateaued و یا در یک موج نزولی در مینه سوتا, ساخت سرگیری بیشتر فعالیت های روزمره OK با اخطار حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت از دیگران است.

عفونت با رمان کروناویروس که باعث COVID-19 افزایش می دهد تحت آرام محدودیت جمعه اعلام کرد توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz اما مقامات بهداشت خواهد بود نظارت بر موارد موجود در هر خوشه است که می تواند مورد گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“منطق می گویند که اگر مردم به تعامل بیشتر و سپس ما به احتمال زیاد بیشتر موارد,” او گفت:. “بنابراین ما در حال تماشای آن است.”

رستوران ها و کافه ها که از روز شنبه خواهد بود قادر به صندلی تا 50 درصد از ظرفیت های داخلی خود و باشگاه های بدنسازی, تئاتر بولینگ کوچه ها و دیگر مکانهای تفریحی قادر خواهد بود برای خدمت به 25 درصد از ظرفیت های خود را — با کلاه 250 نفر را در هر یک از این محیط داخلی کسب و کار.

گردهمایی های اجتماعی از 10 نفر مجاز خواهد بود در داخل خانه و 25 در خارج از منزل اما در همه موارد نیاز به اجتماعی فاصله از 6 فوت اعمال خواهد شد.

وزارت امور خارجه بیماری محققان در نظر مردم به در خطر متوسط از COVID-19 اگر آنها صرف 15 دقیقه چهره به چهره است که در مجاورت با کسانی که عفونت.

“شش پا است که از راه دور که در آن شما انتظار می رود قطرات تنفسی از کسی که عطسه یا سرفه به حل و فصل قبل از آنها به آن شخص بعدی” Ehresmann گفت.

علاوه بر این از 20 کشته و 307 جدید آزمایشگاه-موارد تایید شده در روز سه شنبه آورده تلفات این بیماری همه گیر در مینه سوتا به 1,217 مرگ و میر و 28,523 بیماری تا کنون اما در مورد رشد بوده است ثابت یا رو به کاهش پس از آشکار قله در اطراف آخر هفته روز یادبود.

مینه سوتا وزارت بهداشت نیز گزارش داد 455 مردم با بیماری های عفونی در بیمارستان, مراقبت, از جمله 199 که نیاز به مراقبت های ویژه با توجه به شدید تنفسی یا علائم دیگری که از سه شنبه. در اوج تقاضا در 28 مه وجود دارد 606 چنین بیمارانی در بیمارستان بستری است.

مورد رشد زوال یافت و حتی به عنوان محدودیت های دیگر شده اند کاسته. Walz به پایان رسید ایالت اقامت در خانه سفارش در 51 روز در 18 مه و مجاز, هوای آزاد, خدمات رستوران و محدود داخلی خدمات مذهبی در تاریخ 1 ژوئن. کلیساها در زیر آخرین سفارش می تواند به گسترش حضور و غیاب از 25 درصد به 50 درصد از ظرفیت های خود را.

Minnesotans شده اند در حال حرکت در اطراف بیشتر برای هفته ها — اندازه گیری سطح ترافیک و تلفن همراه ردیابی دستگاه از آنها را در ماه های مارس و آوریل و تظاهرات اخیر بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس به ارمغان آورد هزاران نفر از مردم فریاد می زدند و آواز با هم در نزدیکی.

متحده پیش از آن قله در COVID-19 pandemic ارائه برخی از راهنماهای برای مینه سوتا است. ویسکانسین گزارش صفر COVID-19 مرگ و میر در روز سه شنبه — برای اولین بار پس از آوریل 13 در آن دولت و کاهش رشد در موارد با وجود حکم دادگاه پرتاب کردن آن ایالت محدودیت در ماه گذشته.

رهبران جمهوری خواه در ایالت مینه سوتا خانه کشف و ضبط و در این صفر-مرگ اعلام سهشنبه به چالش کشیدن دموکرات Walz و مقامات بهداشت به آدرس چرا مینه سوتا بیشتر دیده می شود COVID-19 مرگ و میر ناشی از ویسکانسین است که مردم بیشتر و محدودیت های کمتری.

از سوی دیگر بازگشایی فعالیت در لس آنجلس در کالیفرنیا بنا به گزارش رسیده در این هفته با افزایش COVID-19 عفونت رای — داستان احتیاطی در برابر حرکت بیش از حد به سرعت به راه اندازی مجدد کسب و کار و فعالیت در میان همه گیر.

Ehresmann گفت: مقامات دولتی باید تمرکز بیشتری بر دولت شاخص های آماری از COVID-19 به وزن نیاز به محدودیت های اجتماعی و فاصله.

بالا سرانه تست میزان و درصد کمی از کسانی که تست مثبت بودن خواهد بود یک نشانه قوی است که همه گیر است و به خوبی نظارت و تحت کنترل او گفت:.

تست اعداد به احتمال زیاد خواهد شد به دست آوردن یک افزایش از رایگان درمانگاه ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته سه بعدی در چهار سایت در مینیاپولیس و سنت پل که در آن تظاهرات صورت گرفت. دولت توصیه کرده است که تمام مردم شرکت کننده در تظاهرات تودهای حوادث به دنبال COVID-19 تست با توجه به قرار گرفتن در معرض خطرات — که آیا آنها باید علائم تنفسی از COVID-19 یا نه.

تست قرار ملاقات برای این هفته پر سرعت و دولت در بعد از ظهر سه شنبه اعلام کرد این امر می تواند گسترش ظرفیت برای این درمانگاه در هفته آینده.

همه کسب و کار تعیین شد به گزاف گویی فقط به این دلیل که دولت به آنها اجازه. در حالی که چند کوچه بولینگ در حال بازگشایی بسیاری از سالن های سینما در شهرهای دوقلو هنوز برای اعلام برنامه های. سنت آنتونی اصلی تئاتر در مینیاپولیس اعلام کرد در Facebook که این برنامه برای باز کردن ژوئن 19, با کاهش فروش بلیط و مبهوت بین ردیف صندلی برای حفظ گروه 6 فوت از هم جدا.

دلقک مفاهیم نیست و کاملا آماده برای باز کردن رستوران خود را — Monello P. S. استیک قصبه و سالن در مینیاپولیس و سالن در سنت پل گفت: صاحب برنت فردریک. بازگشایی در اواسط تا اواخر ماه ژوئن پس آموزش کارکنان است که بیشتر احتمال دارد, او گفت:.

“پاسیو در ظرفیت کامل و داخل سالن ناهار خوری در 50 درصد است و در بهترین ما می تواند امید برای در حال حاضر,” او گفت:. “به دنبال به جلو به همه گیر روند مسطح بیشتر به جایی که ما می توانید کامل ناهار خوری ظرفیت یک بار دیگر.”

و فراست است که خدمت در آن پاسیو تنها در حال حاضر با توجه به ادامه COVID-19 نگرانی را در رسیدن به 25% ظرفیت اگر بازگشایی در داخل خانه با توجه به محدودیت های 6 پا فاصله گفت: شرکت صاحب استفانی Laitala-Rupp. “6 فوت حکومت واقعی است دردسر در giddyup برای ما بر اساس چه جدول پخش کردن … پس بیشتر از 50% از قانون است.”

مقامات بهداشتی خاص نمی باشد چرا COVID-19 مورد رشد ebbing در مینه سوتا هر چند هفته اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارش به احتمال زیاد نقش داشته است. اخیر دولت مدلسازی پیشنهاد کرده بود که به منظور کاهش می یابد چهره به چهره و انتقال بيماري 55٪.

کاهش است و همزمان با گرمتر و بیشتر در آب و هوای مرطوب اما Ehresmann گفت: هیچ مدرک علمی و در عین حال که آب و هوا است نقش مهمی در کاهش بیماری همه گیر. حرکت نزولی اگر درست است که این می تواند نشان می دهد حیات COVID-19 در پاییز یا زمستان اضافه شده است.

“شده اند وجود دارد برخی از بحث در مورد اینکه آیا ممکن است یک فصلی به این ویروس نیاز به درجه حرارت های مختلف و چیزهایی مانند این که” Ehresmann گفت. “در این مرحله ما لازم نیست که اطلاعات خوبی در مورد چگونه این خاص coronavirus خواهد بود رفتار با توجه به فصلی.”

 

کارکنان نویسندگان Sharyn جکسون و نیکول Norfleet کمک به این داستان.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de