آن را به حال شده است بیش از دو ماه پس از coronavirus همه گیر انداخت سوتا اقتصاد کشور را به هرج و مرج و تنها چند روز قبل از جورج فلوید مرگ خواهد معرفی یک نوع جدید از جنجال و هیاهو به شهرهای دوقلو. روزهای هفته تا کی و تعطیلات آخر هفته شد ترکیب به هر یک از دیگر تمام مصرف کار می کنند. استیو گرو نیاز به یک استراحت.

در یک بعد از ظهر شنبه در اواخر ماه مه بیشه کمیسر وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی پریدند در دوچرخه خود را در لیندن تپه و با خود 3 ساله دوقلو یدک در یک تریلر دوچرخه رفت برای سوار شدن. در نزدیکی دریاچه هریت باند پوسته آنها متوقف بستنی و پنیر دلمه. همسر او مریم را تماشا دوقلوها پرتاب گلبرگ های گل به دریاچه در حالی که گرو ساخته شده یک تماس تلفنی چند پیش از این فرماندار را اعلام مرحله به مرحله بازگشایی کلیساها که بعد از ظهر.

اما به طور خلاصه آن را احساس مانند آنها انسان دوباره.

سپس آنها را لود بچه ها برگشت. نعنا شکلات تراشه بستنی به زمین سقوط کرد. دوچرخه خود کاهش یافت و بیش از دو بار. و در سوار شدن به خانه از آسمان باز تا عظیم بارندگی زیاد خیس بیشه و همسر خود را از سر تا پا به بچه ها داد زدم در لذت از پناهگاه خود تریلر.

این بود و نه برنامه.

برای اجرایی سابق گوگل که در زمان بیش از به دولت تزار اقتصادی در سال 2019 پس از بازگشت به خانه خود را دولت سال قبل نیست خیلی در جریان بوده است با توجه به طرح این روز است. آن را قطعا نمی شد این طرح در چند هرج و مرج ماه از تغییر در نزدیکی پایین ترین رکورد بیکاری و تمرکز بر “نوآوری اقتصاد” به یک زمان که در آن دولت و ملت اقتصاد شبیه رکود بزرگ بیش از هر زمان پس از جنگ جهانی دوم است.

“ایده این است که هر کسی که در اینجا برای کمک به رشد اقتصاد را به تمرکز بر روی این مساله اقتصاد برای خاطر سلامت عمومی است که واقعا ژرف,” بیشه گفت. “اما آن چه در این زمان مورد نیاز و در نهایت آن چیزی است که ما نیاز به انجام به نگه داشتن اقتصاد ما امن است. آن را نه تنها سلامت عمومی یا اقتصاد در یک یا طیف است. این همه تنیده اند. و این چیزی است که باعث می شود این بسیار چالش برانگیز است.”

آن را نیز هرگز این طرح را در میان این همه گیر می شود بازدید از دریاچه خیابان کسب و کار نابود آتش سوزی و غارت که باعث شد حدود 100 میلیون به 150 میلیون دلار خسارت به ساختمان های در مینیاپولیس به تنهایی با توجه به مقدماتی شهرستان اعداد. در فرد و در زوم تماس گرو اتحاد صحبت با صاحبان کسب و کار تحت تاثیر تخریب در هنگام اعتراضات پس از فلوید مرگ خشونت تبدیل شد و همچنین به عنوان قوه مقننه و رهبران شهر.

او می پرسد چه کسب و کار نیاز دارید. در ابتدا نیاز مبرم ترین بود و امنیت است. در نهایت آنها می گویند آنها نیاز به منابع مالی برای بازسازی و اطمینان داد که روند بازسازی را نمی gentrify این از لحاظ اقتصادی متنوع محله. پیام: “شما بهتر از این حق در این زمان است.”

شده است وجود دارد همان احساس با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر: این Walz دولت بهتر است آن را به سمت راست وجود اینکه هیچ راه حل آشکار.

از آنجا که ویروس فلج امریکا در ماه مارس, بحث های جاری در Walz دولت و دولت های ایالتی در سراسر کشور شده اند فشار-کشش بین تمایل به راه اندازی مجدد یک اقتصاد است که قفل شده است و برای بسیاری از بهار و با فشار دادن بهداشت عمومی نگرانی از گسترش مرموز ویروس جدید.

در Walz کابینه در جلسات زوم گرو گرایش به تهاجمی تر در اقتصاد از Jan مالکوم عمومی کمیسیون بهداشت و درمان. اما شده اند وجود دارد بسیاری از بار وقتی که گرو می سازد بهداشت عمومی استدلال در حالی که مالکوم باعث بحث های اقتصادی.

گرو شروع به داشتن تماس بارگیری در ماه مارس با یک دوجین یا بیشتر اقتصادی رهبران سران شرکت های بزرگ صاحبان کسب و کارهای کوچک, رهبران کارگری — برای دریافت خود را صاف و پوست کنده (و محرمانه) افکار در دولت آخرین حرکت می کند. در این تماس او تلاش می کند تا یک هفتگی متوسط از رهبران کسب و کار و ارائه آن افکار به فرماندار.

“شما نیاز به شنیدن خوب, بد و زشت در غیر این صورت شما امپراتور با هیچ لباس گفت:” علامت گذاری Urdahl, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Red Wing کفش Co. “و هیچ کس نمی خواهد که.”

با توجه به آن در گرو هفتگی تماس کمیساریای عمدتا فقط گوش می دهد. قبل از ژوئن 1 بازگشایی رستوران ها و سالن های او خواسته برای ورودی در دولت طرح است. آن را بیش از حد دست و پا گیر و دقیق و رهبران کسب و کار را به او گفتم و نیاز به تقویت برای ضعف صاحبان کسب و کار. بنابراین دولت تجدید نظر آن را به صورت ساده تر.

“من نمی شنیدن شعارهای سیاسی اما من شنیدن یک ضرورت اقدام از مردم و یک نگرانی برای جوامع در آنها زندگی می کنند” گفت: Traci Tapani co-رئیس جمهور از, وایومینگ, ماشین, قرارداد شرکت تولیدی در Stacy.

“مردم متوجه ما نمی توانیم اقامت قفل کردن برای همیشه” سعید راد جوان مدیر عامل و رئیس دلتا دندانپزشکی از مینه سوتا, دندانپزشکی بیمه شرکت. “آنها همچنین متوجه است که آینده را بیش از حد به زودی می تواند یک چالش است.”

چه گرو و دیگران در دولت می دانم که وجود دارد هیچ کامل تصمیم گیری با COVID-19. به همین دلیل Walz اشاره به آن به عنوان یک شماره گیری; آن را به یک تعادل ظریف از به آرامی بازگشایی اقتصاد در حالی که مراقبت می کند. و هنگامی که در سراسر کشور تظاهرات بیش از فلوید مرگ خود کانون در شهرهای دوقلو و آوردن هزاران نفر از مردم در تماس فیزیکی است که تعادل ظریف می تواند پشت سر هم در یک ماده از روز.

سخت ترین تصمیم گیری را تا به حال به انجام این کار با کسب و کارهای کوچک; هنگامی که گرو در حال رشد بود تا در Northfield پدر خود را متعلق به یک شرکت محوطه سازی با نیم دوجین کارکنان. تصمیم گیری در مورد خاموش کردن کسب و کارهای کوچک شده اند و مشقت بار.

“برای یک کسب و کار است که باز اینها زندگی خود را برای آنها مواد غذایی خود را در جدول” بیشه گفت. “می گویند شما یک noncritical کسب و کار — noncritical? Noncritical به چه کسی ؟

“وجود دارد مقدار زیادی از انصاف پرسش وجود دارد خوب نیست پاسخ به” او ادامه داد. “کل این موضوع برای چند هفته کوچک خرده فروشان گفت: به ما” من نمی فهمم چرا خارج شده است استارت در درآمد و من نمی تواند باز شود.’ آنها 100 درصد درست است. در تصویر بزرگتر یک دلیل وجود دارد. … اما هیچ تصمیم مناسب.”

گرو نگه داشته شنیدن شکایات در مورد مینه سوتا بزرگترین فروشگاه آب نبات در اردن. در آن باقی می ماند باز به دلیل آن مبادرت به فروش مواد غذایی — اما به عنوان نشانه ای بزرگ می گوید: در کنار بزرگراه, آن را در یک فروشگاه آب نبات.

به عنوان همه گیر شده فرسوده در تعریف آنچه که “بحرانی” هم پاشیده است, بیشه گفت: به عنوان بسیاری از کسب و کار به طور دائم توقیف و نرخ بیکاری در کشور سر به فلک کشید. هفته گذشته نزدیک به 2 میلیون آمریکایی در زمینه ادعاهای جدید برای بیکاری. اما برخی امیدوار یادداشت آمد جمعه زمانی که وزارت کار اعلام کرد بهبود بیکاری اعداد — از 14.7 درصد در ماه آوریل به 13.3 درصد در ماه مه — و که کارفرمایان اضافه شده بود 2.5 میلیون شغل ممکن است.

ژوئن 1 فاز از اقتصاد را بازگشایی مختل شد توسط خشونت است. اما دولت همچنان بر لبه برای دیدن اگر مینه سوتا زده تعادل راست. یکی دیگر از نشانگر می آید روز چهارشنبه هنگامی که شماره گیری را افزایش می دهد: محدود داخل سالن غذاخوری و سالن سرگرمی در سینما و دیگر سالن های باشگاه تناسب اندام استفاده و سرگرمی, هوای آزاد, تا 250 نفر است.

“وقتی که من می گویند گرفتن آن را حق اگر ما باز خرده فروشی و کل دولت تصمیم می گیرد وجود دارد هیچ دلیلی برای اقدامات احتیاطی را که ما بزرگترین نگرانی” بیشه گفت. “این تابستان. ما در حال تلاش برای نرم کردن این. [ژوئن 1 بازگشایی] است که واقعا دشوار است چرا که این دیگر یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید.

“آیا ما ناخن تصمیم درست به طوری که مردم می توانند به آن اما آن را در یک راه امن که در آن ما نمی تواند تحت الشعاع؟”

این بار گرو امیدوار است همه چیز با توجه به طرح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de