مامان چه اتفاقی می افتد زمانی که شما آن را? ایوان Kennedy در کمدی خاص و دوستی پس از موفقیت


Yvonne Orji in Yvonne Orji: Momma, I Made It! (2020)

ایوان Kennedy در ایوان Kennedy: مامان من از آن ساخته شده! (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از HBO

ایوان Orji نیست مولی میشم. او فقط نقش او در تلویزیون (HBO را نا امندر واقع). اما وجود دارد یک بخشی از خود را که می تواند مربوط به مولی و عیسی دی نوظهور دوستی.

تبلیغات

نویسنده توجه داشته باشید: وجود اخلال گران از نا امنی Ep. 409 گنجانده شده در این مقاله است.

با موفقیت فوق العاده ای از نا امنیهای پادکست (با Luvvie bizzy b) و کتاب آینده, Kennedy در رول است. اکنون پس از سالها کار در کمدی صحنه 36 ساله سرگرم فرود آمد آرزو نقطه شیرین—یک کل کمدی خاص است. یک “کل” است؟! بله. در ژوئن 6, ایوان Kennedy: مامان من از آن ساخته شده! عرضه HBO.

تبلیغات

تفکیک کمدی ویژه از طریق HBO:

آمیخته با پر جنب و جوش, شخصی, شات فیلم در نیجریه ایوان است خانه مادری طی یک نقطه عطف سفر در اوایل ژانویه ایوان Kennedy: مامان من از آن ساخته شده! طول می کشد صمیمی و خنده دار, نگاهی به آنچه که نیجریه-آمریکا به معنی ایوان—از بین المللی haggling اعتیاد و داشتن تلفن ها شنود گذاشته شده توسط پدر و مادر خود را به عنوان یک بچه به خط خوب بین لعن مردم و قرار دادن لعنت بر آنها. ویژه فیلم برداری شده بود قبل از مخاطبان زنده در هوارد تئاتر در واشنگتن ،

من به تازگی پریدند در یک تماس تلفنی با Orji به بحث در مورد دقیقا چگونه او کردم کمی کمدی اشکال چگونه او مربوط به مولی این روند دشوار از آفریقایی ها و آمریکایی های سیاه و سفید با هم در زمینه های مشترک و اینکه آیا یا نه او را ملاقات DMX.

اگر شما به تماشای قسمت یکی مانده به آخر از نا امن‘s, فصل چهارم, شما می دانید که عیسی و مالی متوجه آنها ممکن است بزرگتر شدن هر یک از دیگر و بر این اساس راه جدا. در حالی که من از انجام این مصاحبه قبل از, این قسمت را پخش (و قبل از دیدن آن خودم), Kennedy کلمات حلقه صحت حتی با ادراک. آن ممکن است دردناک برای آشتی با اما بوده ایم تماشای عیسی و مولی به آرامی از هم جدا رشد در طول چند فصل و ما در نهایت اینجا—متوجه است که آنها در دو کاملا متفاوت نقطه در زندگی خود را.

تبلیغات

“هنگامی که شما در رسیدن به یک سطح معینی یو, یکی از سخت ترین [همه چیز شده است] از دست دادن دوستان” Orji mused. “دوستانی که نمی فهمم این سطح جدید شما یا دوستانی که قرار دادن مسائل خود را بر شما و شما مانند ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ هیچ کس در واقع قرار بود اینجا! من فکر می کنم من کشیده از آن [به تصویر بکشد مولی و دوستی خود را با فروپاشی عیسی]. اما من نیز کشیده از قدرت عیسی و مولی دوستی بیش از حد چرا که [وجود دارد] امیدوارم که, امیدوارم, ما آن را با هم. مردم شما را دوست دارم بیشتر به شما صدمه دیده است و شما باید مانند یک احشایی واکنش از آنجا که شما آنها را دوست دارم بیشتر.”

صحبت از رسیدن به یک سطح معینی من همیشه مجذوب چگونه کمدین می دانید دقیقا زمانی که آنها که کمدی هدیه. کمدین به طور طبیعی بسیار هوشیار و قادر به تبدیل و حتی دنیوی ترین رخداد به چیزی خنده دار است.

تبلیغات

“من نمی دانم که من تا به حال هدیه تا زمانی که اولین بار من کمدی” Orji تایید کرد. پس از یک زندگی واقعی عقب و جلو با عیسی او تصمیم گرفت به این جهش از ایمان است که بر روی وحشتناک spotlit مرحله.

Yvonne Orji in Yvonne Orji: Momma, I Made It! (2020)

ایوان Kennedy در ایوان Kennedy: مامان من از آن ساخته شده! (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از HBO

تبلیغات

“[من نشستم و فکر کنید] چه چیزی خنده دار در مورد نیجریه-آمریکا به خاطر اینکه در آن زمان یک رویداد خاص است که من انجام شد در” Orji به یاد می آورد. “اما چه خنده دار است که چه نوع از تنظیم کردن من با نام تجاری. این دو لنز و دوگانگی هویت که من [و من متوجه شدم] که در واقع آنچه باعث می شود من جالب است.”

پس از او ویژه است که بسیار آمیخته با بوی Jollof و متظاهر انرژی #NaijaNoDeyCarryLastمن تا به حال به پرسش دشوار با توجه به ادامه تنش بین نیجریه/نیجریه-آمریکایی و آمریکایی های سیاه و سفید. این که آیا آن را سال miscommunication جهل و غرور صدمه دیده و نا امیدی و بیشتر وجود دارد بسیاری از احساسات قوی من می شود بی مبالات را نادیده بگیرد. لقب “مهاجر جنگ” در رسانه های اجتماعی من اغلب خودم را به تماشای ادواری بی فایده استدلال و قتلگاه آن را در پشت برگ هر زمان. ما تا کنون در رسیدن به وسط زمین ؟

تبلیغات

حتی صحبت از تجربه من, من احساس یک یدک کش از اشتیاق برای یک منشاء و یک محل در نهایت به خانه تماس بگیرید. حتی به عنوان من بیشتر به دست آورد دانش من هنوز هم حفظ کنجکاوی برای من که در آن مردم نشات گرفته از قبل از chattel برده داری (بی رحمانه طنز است که ما باید به پرداخت برای کسانی که DNA نتایج یکی دیگر از مکالمه). با این وجود من رشد کرده ام به احترام و تحسین فرهنگ بسیار سیاه آمریکایی ها ایجاد کرده اند در سمت راست وجود دارد. به عنوان ما را دیده ام در وقت و زمان دوباره راه ما صحبت, آشپزی, لباس, حرکت و بیشتر—به شدت تحت تاثیر فرهنگ های دیگر.

“من فکر می کنم آن نیاز به هر دو نفر است. […] وجود دارد نیاز به درک در همه قاره ها” Orji اشاره کرد. “برده داری وحشتناک بود. من فکر می کنم ما باید فقط با قرار دادن یک دوره وجود دارد. هیچ سردرگمی است. برده داری بود و یک چیز وحشتناک اتفاق افتاد که به آمریکایی های آفریقایی تبار ، و مثل [برای] کسی که به استدلال می کنند که ما گوشت گاو. پایان. هر چند نه در راه همان استعمار است خراب آفریقا در بسیاری از راه های. منظور شما به من بگویید که در کشورهای آفریقا که در آن شما پیدا کردن اکثر روغن های طلا بیشتر مانند لاستیک, همه چیز…ما هنوز هم به عنوان سوم جهان؟”

تبلیغات

Kennedy در ادامه به بحث در مورد این واقعیت است که همان تصویر کلیشه ای از سیاه امریکا است که در حال تغذیه به ما حق در اینجا در امریکا نیز پخش در خارج از کشور. مانند آن را ایجاد یک نهادینه قطع باعث افریقایی پدر و مادر برای القای تفکیک در فرزندان خود را هنگامی که آنها را به ایالات متحده مهاجرت

تبلیغات

“بیایید قدر تفاوت های ما و ما را تفاوت بود چیزهایی که ما را تقسیم,” Orji به این نتیجه رسیدند. “من فکر می کنم هنگامی که شما می توانید که مکالمه واقعی در مورد آن نمی توان خودخواه و نمی تواند خیلی سریع خو [با یکدیگر]. که دقیقا همان چیزی است که استعمار و برده داری در تلاش بود تا به انجام است.”

ما قطعا بسیار کمی برای باز کردن…و باز دوباره.

در نهایت به عنوان کسی که با حضور بسیاری از احزاب و توابع آن Orji شد مهمان من می توانند گواهی دهند که او مسلما بهترین اعتیاد به مواد مخدره در هالیوود در حال حاضر. یکی schtick او را به خوبی شناخته شده برای جعل هویت DMXبنابراین من تا به حال از او بپرسید که آیا یا نه او می خواهم او را ملاقات نمود.

تبلیغات

“من رفتم به یک DMX کنسرت در سال 2014 و او می خواند ‘تولدت مبارک’ به من پس [من] ردیف جلو” Orji به یاد می آورد. “گفتم آن روز تولد من!” و من یک ویدیو از او آواز ” تولدت مبارک.’ دوستان من clowned من مانند ‘شما در حال رفتن به یک DMX کنسرت در سال 2014 است که در آن سال 2008؟!’ اما DMX نمی داند که من او را نمی دانم که من هستم…من حتی نمی دانم اگر او می داند که من وجود داشته باشد. اما علامت کلمات من, ما در حال رفتن به قرار دادن یک انجیل آلبوم تلفیقی! ما در حال رفتن به خواندن عهد جدید با هم. وجود دارد رفتن به برخی از همکاری!”

تبلیغات

شما می توانید در حال حاضر جریان ایوان Kennedy: مامان من از آن ساخته شده! در HBO Max HBO در حال حاضر, HBO Go, HBO در تقاضا و شرکای آن’ جریان سیستم عامل است.

این مصاحبه ویرایش شده است و فشرده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de