Illustration for article titled Of Course, the GOP Convention Is Heading to the End of America’s Digestive Tract

عکس: SAUL لوئب (گتی ایماژ)

فلوریدا است, سراخ کون, از امریکا است.

پس از آن اتصالات که جمع تشکرها اتفاق ممکن است در یک محل است که بسیار عجیب و غریب است که آن است که یک بازی برای نگاه کردن به “فلوریدا” و تاریخ تولد خود را به ببینید که چه مسخره جرم شما بر روی زمین.

تبلیغات

من “شورت لا کونی-پوشیدن مرد فلوریدا دستگیر شد در حالی که ساختمان با ریختن زباله در غریبه ملک.”

پس از کارولینای شمالی مقامات گفته رئیس جمهور تهمت است که آنها نمی تواند تایید بسته بندی شده عرصه به دلیل کروناویروس و همه ترشرو رئیس جمهور است که مصرف خود کنوانسیون به جکسون ویل فلوریدا.—یا حداقل که شایعه.

تبلیغات

با توجه به واشنگتن پست, “جمهوری خواهان به طور آزمایشی مستقر در جکسون ویل فلوریدا., به عنوان مقصد جدید برای لیگ برتر جشن از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت با توجه به سه مقامات جمهوری خواه در جریان آن قصد دارد.”

در حالی که جزئیات هنوز نمیفهمد که scuttlebutt است که آنها را مجبور نوزاد بز روده و سوسک سرگین اندازه تگزاس به عنوان برنامه برای مهمانان. آنها هنوز در تلاش برای کشف کردن اگر جکسون به اندازه کافی هتل میزبان این رویداد, اما آن را قطعا به اندازه کافی مت. رئیس جمهور بودن پادشاه “همه آمده, ماساژ, my مناطق واقع در پایین در حالی که به من گفتن چقدر به شما عشق من” است که بنا به گزارش ها به نام “کشیدن یک ایالت و سناتور “لیندزی گراهام”—اصرار بر میزبانی زیادی کنوانسیون سبک اطلاعیه برای مبارزات انتخاباتی خود و کارولینای شمالی بود “Nah ما خوب است.”

پست اشاره می کند که کوچکتر جلسات هنوز هم در شارلوت اما “کسانی که کوچکتر جلسات در نظر گرفته شده به افتخار RNC را تعهد قراردادی به برگزاری کنوانسیون در کارولینای شمالی و سپر حزب از پرونده های حقوقی برای حرکت بزرگ و حوادث در جاهای دیگر.”

در واقع تهمت می خواهد به ستایش او می پذیرد این حزب نامزدی و او نمی تواند اجازه کروناویروس در راه ایستاده است.

تبلیغات

“من نمی خواهید به نشستن در یک محل است که 50 درصد خالی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر (D) در اواخر ماه گذشته در یک مکالمه تلفنی, منابع گفت: پست.

“ما نمی توانیم فراموش اجتماعی فاصله,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس است.

کوپر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن (و یا حداقل این است که چگونه من تصور او به او گفت), “سگ ماده شما به دام? ما نمی توانیم یک گروه از مردم در یک محل مانند آن به عنوان برخی از 20000 نفر می تواند بیمار!”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “اما آنچه در مورد من ؟ چه در مورد من چه می خواهید؟”

کوپر که در این پست اشاره می کند که برای انتخاب مجدد خواسته مقامات جمهوری خواه به ارائه یک پروتکل ایمنی طرح و پاسخ آنها را با برخی از مزخرف در مورد تست به شدت مطابق با اصول بهداشتی لب از کسانی که خواهد بود, بوسه رییس جمهور را در این زمان و اتوبوس برای حمل و نقل افراد مهم, اما آنها واقعا نمی ارائه جزئیات.

تبلیغات

به طوری که آنها در حال گزارش گرفتن نشان می دهد به این کشور بزرگ از فلوریدا که در آن شما فقط باید سفید باید یک پرچم آمریکا سرلوحه و یک آبجو دنج و شما بلافاصله استقبال می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله