پیتسبورگ مقاله گسترش گزارش بان کی مون به خبرنگاران گفت که ایستاده بود با روزنامه نگاران ممنوع از اعتراض به پوشش


Illustration for article titled Pittsburgh Paper Expands Reporting Ban to Reporters Who Stood With Black Journalists Banned From Protest Coverage

عکس: شاتر

وقتی که می آید به های اخیر در سراسر کشور موج Black Lives Matter تظاهرات وجود دارد پاک کردن علامت گذاری خط بین که در سمت راست است و چه کسی در طرف اشتباه تاریخ است. صاحبان Pittsburgh Post-Gazette باید برداشت خود را سمت و آن را نه یک حق.

تبلیغات

با توجه به پست-روزنامه انرژی خبرنگار آنیا Litvak, مقاله مدیریت خود را گسترش داده muzzling از روزنامه نگاران گفتن ده ها تن از خبرنگاران که ابراز همبستگی با همکاران ممنوع از پوشش تظاهرات که آنها را “تضاد” از پوشش بزرگترین حقوق مدنی در دهه.

تبلیغات

این شهر پیتسبورگ مقالهبا استناد به اعداد ارائه شده توسط انجمن صنفی روزنامه پیتسبورگ گزارش می دهد که 82 نفر ممنوع شده است از پوشش تظاهرات که تحت فشار قرار دادند به صورت سیستمیک تغییرات به پلیس.

درگیری بین مقاله مدیریت و خبرنگاران خود را آغاز کرد و در مارس 31, زمانی که الکسیس جانسون یک خبرنگار ارسال شده ویروسی جیر که برجسته نفاق از مردم ابراز نگرانی در مورد “غارت” و تخریب اموال در تظاهرات.

جانسون می گوید: او کنار کشیده توسط مدیریت و گفته که صدای جیر جیر حال پرسش که آیا او را “مغرضانه” و که در نتیجه آن به خطر بیافتد او اعتبار و از اتاق خبر. او گرفته شده پوشش تظاهرات.

تبلیغات

اما محرومیت از روزنامه نگاران وجود دارد متوقف نمی. عکاس میگوئل سانتیاگو بود که در بخشی از این مقاله پولیتزر-جایزه تیم برنده در سال 2019 برای پوشش آن از درخت زندگی کنیسه تیراندازینیز محروم از پوشش تظاهرات هفته گذشته است.

این مقاله همچنین کشیده یک مقاله توسط روزنامه نگار اشلی مورای بدون توضیح. این مقاله با تمرکز بر خشونت پلیس و اصلاحات ارائه شده است.

تبلیغات

در همبستگی با جانسون ده ها تن از Post-Gazette خبرنگاران را بازتوییت کرد او ویروسی ارسال در روز جمعه. در صبح روز دوشنبه روزنامه صنفی اعلام کرد که بیش از 3000 نامه شکایت فرستاده شده بود به P-G مدیریت.

تبلیغات

“این نامه منعکس کننده خواسته های صنفی: برای لغو ممنوعیت جانسون و سانتیاگو; به عذر خواهی به آنها کارکنان و خوانندگان; برای جلوگیری از مقابله به مثل در برابر حامیان آنها; و به لحاظ اخلاقی پوشش مداوم تظاهرات” می نویسد: شهر کاغذ.

خود را محدود newsroom از پوشش یکی از مهمترین داستان های چند سال اخیر است که یک موضوع جدی در خود و برای خود. اما اشتباه نکنید: با مسدود کردن خبرنگاران که ایستاده بود تا در حمایت از سیاه و سفید خود را همکاران—خبرنگاران نشان داد که هر دو همبستگی جمعی و خشم در حاشيه همسالان خود—the Pittsburgh Post-Gazette مجازات این نوع افراد بیشتر واجد شرایط برای پوشش در سراسر کشور تظاهرات و شورش. آن است که مجازات مردم سیاه و سفید. مردم با زندگی تجربه است که می گویند دانش—مورد تبعیض و به حاشیه رانده و بیش از پلیس. آن است که مجازات مردم نترس حمایت از سیاه و سفید خود را همکاران. افرادی که بیشتر به احتمال زیاد به درک سیستمیک نژاد پرستی در بازی که بدان معنی است که افرادی که بیشتر مجهز به درک از معترضان خواسته و چگونه به درستی بافت قاب, و گزارش آن است.

تبلیغات

این دقیقا همان است که پست-روزنامه خاموش است. و مقاله خود را برای آن رنج می برند.

“در طول این هفته از هرج و مرج آن را روشن کنید که خلاء رهبری اقتدار اخلاقی و اخلاق ثابت می کند که چرا میلیون ها نفر از مردم در خیابان ها اعتراض. نژادپرستی نظاممند وجود دارد” گفت: Fuoco. “Post-Gazette است در طرف اشتباه تاریخ است و ما در سمت راست از تاریخ است. ما یک مسئولیت به اعضای ما و به مبارزه برای nondiscrimination برابری و اخلاق روزنامه نگاری. و ما قصد داریم برای ادامه به انجام این کار تا زمانی که این حل و فصل شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر