St. Paul رهبران نمایش اشتهای کمی برای لغو پلیس

Category: کیمیا | No comments

با وجود فشار از ترکیبات و فعالان اکثریت St. Paul شورای شهر می گویند که آنها نمی به نفع برچیدن سرمایه پلیس.

صدها ایمیل خواسته اند که St. Paul رهبران برای انجام این کار در پی جورج فلوید را به قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه گذشته. اکثریت مینیاپولیس شورای شهر متعهد این هفته به “آغاز روند پایان دادن به” خود اداره پلیس.

در مصاحبه های, ترین, St. Paul اعضای شورا گفت: آنها تشخیص نیاز به اقدام سریع در امنیت عمومی اصلاحات اما می خواهم برای ادامه به سرمایه گذاری در جامعه مبتنی بر جایگزین های سنتی پلیس به جای خلاص شدن از شر police force در دسترس نباشد.

“اگر ما تا به حال یک گروه که تا به حال نشده است مایل به شرکت در پیشرفت و نوآوری و استراتژی های جدید برای همکاری نزدیک تر با جامعه به عنوان مینیاپولیس تا به حال پس از آن من ممکن است ما نیاز به رفتن بیشتر در حال حاضر گفت:” عضو شورای جین شاهزاده. “اما گروه ما در سطح رهبری شده است بسیار باز و استقبال از ایده ها از هر فرصت برای کار با جامعه ما را به جامعه امن تر است.”

عضو شورای Nelsie یانگ تنها یکی از هفت خواستار آشکار لغو St. Paul اداره پلیس. عضو شورای میترا جلالی گفت که او معتقد است “ما می توانیم یک جهان بدون پلیس” — و همکاران او برای ارتکاب به این ایده بیش از حد — اما تاکید کرد که چنین تغییر یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.

در چند سال گذشته St. Paul اداره پلیس راه اندازی کرده است سلامت روان واحد محدود به استفاده از سگ های پلیس و به روز استفاده از آن-از-نیروی سیاست — که بخش رهبری بیشتر روشن این هفته به تاکید است که افسران استفاده نمی chokeholds و باید اگزوز گزینه های دیگر قبل از استفاده از زور به گفته سخنگوی استیو Linders.

در سال گذشته به تصویب شورای 2020 بودجه که به حذف پنج افسر پلیس مواضع و اختصاص داده شده $1.7 میلیون برای “جامعه مبتنی بر امنیت عمومی” اقدامات مانند اشتغال جوانان و توسعه, خیابان پیشرفت و انگیزه برای صاحبخانه برای اجاره به افراد با سابقه کیفری.

پیتر لگت سخنگوی شهردار ملوین کارتر دفتر با اشاره به بودجه سال 2020 که در مورد خواسته شهردار از نظر جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت ، او کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از مکمل امنیت عمومی بودجه — که کارتر پیشنهاد در پاسخ به سال گذشته افزایش خشونت اسلحه — صرف شده تا به امروز است.

عضو شورای ربکا Noecker گفت: او “بسیاری از نگرانی” در مورد مکمل امنیت عمومی بودجه و شگفتی که چرا این طرح را که قرار است پرداخت نمی کند راه اندازی در چند ماه اول سال 2020 قبل از COVID-19 همه گیر خیلی از خط خارج از شهر کار می کنند.

هر چند St. Paul رهبران در حال حاضر سرمایه گذاری در بسیاری از جایگزین های پلیس است که فعالان در حال حاضر فراخوانی برای Noecker گفت آنها انجام نداده اند بنابراین با نتایج خاص در ذهن است. حرکت رو به جلو او گفت که نیاز به تغییر است.

“من فکر می کنم ما باید به مردم نشان دهیم که ما جدی” Noecker گفت. “اگر ما همین حالا شروع با یک چشم انداز مشترک خواهید بود آن را واقعا سخت به دانستن آنچه که ما در حال انجام است که کار درست را انجام دهد.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>