دیوان عالی کشور روز چهارشنبه حاضر به ماندن در آندرا پرادش بالا دستور دادگاه برقراری N رامش کومار به عنوان دولت, انتخابات, کمیساریای.

یک بخش نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Babde با صدور اعلامیه به پاسخ دهندگان و به دو هفته زمان برای پاسخ. Y S Jagan موهان ردی دولت پرونده ویژه را ترک دادخواست در دادگاه راس challengiing HC منظور از بین بردن عدالت (retd) V Kanagaraj به عنوان SEC و برقراری آقای رامش کومار که تصدی قطع شد به مدت سه سال توسط دولت پس از تصمیم برای به تعویق انداختن انتخابات بدن محلی.

دیوان عالی کشور روز شنبه با صدور اخطار به دولت و کمیسیون انتخابات (SEC) و دیگران در یک درخواست تجدید نظر از آندرا پرادش دولت در برابر بالا اخیر حکم دادگاه قابل توجه پایین فرمان محدود کردن تصدی دولت سنجی پانل ارشد از پنج سال به سه سال.

یک نیمکت از رئیس دادگستری S A Bobde و قضات A S Bopanna و Hrishikesh روی حاضر به ماندن نظم و به دنبال پاسخ از SEC و Nimmagadda رامش کومار که ترمیم شد به عنوان دولت سنجی پانل رئیس.

در مه 29, دادگاه عالی تا به حال زده فرمان اعلام شده در آوریل 10 توسط Y S Jagan موهان ردی دولت محدود کردن تصدی SEC از پنج به سه سال است.

آن را نیز نقض یک دولت منظور انتصاب قاضی بازنشسته V Kanagaraj به عنوان رئیس جدید و بازسازی بازنشسته بوروکرات Nimmagadda رامش کومار به عنوان رئیس دولت نظر سنجی پانل.

عدالت V Kanagaraj یک قاضی بازنشسته از مدرس متهمان را بر عهده داشتند و به اتهام به عنوان SEC در آوریل 11, جایگزین رامش کومار.

دادگاه عالی تحویل داده بود و قضاوت در دسته ای از حکم دادخواست از جمله یکی توسط رامش کومار به چالش کشیدن فرمان و انتصاب جدید SEC.

این YSR کنگره دولت تا به حال در آوریل 10 ناگهان حذف رامش کومار از پست promulgating فرمان اصلاح AP Panchayat راج عمل 1994 محدود کردن تصدی SEC به مدت سه سال از پنج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله