به عنوان درجه حرارت افزایش می یابد و بسیاری از مردم سوئیچ کردن ملافه خود را برای چیزی بسیار سبک وزن و کولر و یا فقط برای ایجاد یک نگاه متفاوت در اتاق خواب خود را. آیا شما به دنبال برای ورق های جدید برای کمک به شما در حفظ و کولر در حالی که شما خواب سنگین شب زنانه ما رو کمک شما بیش از حد!—و یا شما فقط می خواهید چیزی است که تداعی بیشتر خلاصه احساس این بهترین ورق مجموعه شما می توانید خرید در این تابستان.

تبلیغات

را به ساحل, تخت

تبلیغات

نه به معنای واقعی کلمه به دلیل پود شن و ماسه در بستر هیچ بونو. اما این ورق با خود جلف کمی درختان نخل می تواند یک بیت از ساحل به رختخواب با شما. این ورق ساخته شده از خشک سریع میکرو و فوق العاده سبک وزن, به طوری که آنها مناسب برای تابستان. و اگر درختان نخل نه چیزی که شما مجموعه موجود در دیگر خلاصه الگوهای مانند فلامینگو بادبانی یا صدف.

خلاصه Boho نگاه

این خلاصه احساس ورق مجموعه ای است که ویژگی های هندسی آبرنگ, الگوی خاموش بلوز سبزی و pinks همراه با نصب و ورقه مسطح و ملحفه تطبیق. این سبک پنبه percale ورق طراحی شده به دور فتیله رطوبت بنابراین وجود خواهد داشت نه بیشتر بیدار شدن از خواب در یک گودال پس از یک کابوس مربوط به آقای Softee صدای جرنگ جرنگ. متاسفانه ملحفه اضافی در دسترس نیست برای فرد فروش اما طراح وب سایت ارائه می دهد لهجه بالش در همان الگوی به عنوان به خوبی به عنوان ماسک صورتدر این رویداد شما می خواهید خود را برای مطابقت با PPE به ملافه خود را.

بهترین فیلم Sleepers

Illustration for article titled The Best Lightweight Sheet Sets for Summer

گرافیک: Brooklinen

داغ خواب نه تنها رنج می برند در طول تابستان اما همه چیز فراموش تمایل به دریافت (به معنای واقعی کلمه!) stickier در ماه های گرم ساخت این زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در یک جدول تنظیم شده است. این 100% کتانی ملافه آمده در ده هسته ای رنگ گلبرگ و chambray به عنوان به خوبی به عنوان نسخه محدود از رنگ ها و الگوهای (راه راه!) Brooklinen را کتانی هسته ای خط همچنین شامل یک سبک پتو به عنوان به خوبی به عنوان یک کتانی پوشش لحاف.

تبلیغات

بودجه انتخاب کنید برای خواب

اگر شما کتانی ورق سلیقه در یک پلی استر ورق بودجه این بامبو-مخلوط پنبه ورق مجموعه ای است برای شما. آن را شبیه نگاه و احساس از پارچه کتانی و چون پارچه محتوای 55 ٪ بامبو آن را فوق العاده تنفس برای ساخت یک کولر راحت تر بخوابم. این ورق مجموعه که شامل نصب و ورق مسطح و ملحفه می آید در پنج رنگ: سفید, صورتی, نیروی دریایی, نور خاکستری و زغال چوب.

تبلیغات

یک راه حل فوق العاده ژاکت

پس نگاه کنید بعد از خواب و پس از آن وجود دارد داغ خواب. اگر شما به دسته دوم سقوط شما احتمالا سعی کردم هر “خنک کننده” ورق در خارج وجود دارد, اما شاید شما سعی کرده اند Sheex. اگر نه, شما باید کلیک کنید با عجله و اضافه کردن این ورق به سبد خرید خود را—آنها که خوب است. آنها ساخته شده از همان نوع از مواد است که عرق فتیلهسازی ورزشی لباس ساخته شده است و در حالی که صدا ممکن است تا حدودی نچسب در یک ورق و آنها در واقع واقعا دوست داشتنی است. آنها کمی لغزنده تر از اکثر ورق, اما آنها فوق العاده نرم و لوکس-احساس.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de