جورج فلوید قتل تصویری است Cinéma Vérité—تکواندو اشتباه است با شما Ross Johnson?

Category: کیمیا | No comments


“Why Darnella Frazier Is the Most Influential Filmmaker of the Century“ by Ross Johnson

“چرا Darnella Frazier است تاثیرگذارترین فیلمساز قرن” توسط Ross Johnson
تصویر: بسته بندی

من می خواهم به مردان در سیاه و سفیدکردن به زمان قبل از من تو را دیدم تصاویری از یک قطعه با عنوان “چرا Darnella Frazier است تاثیرگذارترین فیلمساز قرن.”

تبلیغات

در یک وبلاگ مهمان در بسته بندی مورخ 4 ژوئن ارتباطات استراتژیست Ross Johnson اقدام به امامت در Darnella Frazier را شواهد تصویری از لحظه جورج فلوید کشته شد توسط پلیس, بیرون کشیدن بهترین گل فیلم نقد نظر به طرز حیرت انگیزی عجیب و غریب لحظه در 17 سال زندگی. به او Frazier باید مورد ستایش قرار داد به عنوان “تاثیرگذارترین فیلمساز قرن” و “تک را به ضرب گلوله” می تواند “upstage به یاد ماندنی کار-لیست هالیوود مدیران.”

تبلیغات

دوست بسیار خوب من و فیلمساز Darnell یک شوخی در حال اجرا است که زمانی که شما واقعا نمی خواهید به می گویند هر چیزی بد در مورد یک فیلم است که هر کس دیگری را دوست دارد مردم به طور معمول فقط می گویند آن را “به زیبایی به ضرب گلوله کشته است.” خوب پس ما در مورد این موضوع از فیلمبرداری بیایید تصور کنید که دوربین تابه در سراسر بسیاری از فیلم, نقد فیلم, فیلمبرداری این قتل از جورج فلوید ناخالص است. وقتی که من می گویند که نقد فیلم هنر و صنعت است به احتراملطفا انجام نمی فکر می کنم از جمله این زباله به عنوان مثال.

در تاریخ سینما (به خصوص که از رئالیسم و مستند) وجود دارد و یک اصطلاح به نام “cinéma vérité“:

Cinéma vérité (به فرانسوی: “سینما حقیقت”), فرانسوی, فیلم جنبش دهه 1960 نشان داد که مردم در زندگی روزمره با معتبر گفت و گو و طبیعی بودن عمل است. به جای پیروی از تکنیک معمول تیراندازی صدا و تصویر با هم فیلمساز اول نوار مکالمات واقعی, مصاحبه ها و نظرات. پس از انتخاب بهترین مواد او فیلم های بصری مواد به جا صدا اغلب با استفاده از یک دست برگزار شد ، این فیلم قرار داده و سپس با هم در اتاق برش.

تبلیغات

فریزر را ضبط نیست “سینما حقیقت” در پرمدعا حس فیلم تجزیه و تحلیل به طوری که آن را به عنوان یک گام مهم در جریان سفر به سوی تامین عدالت برای Floyd. من به شدت شک Frazier فکر کردن در مورد چگونه او motion picture عکاسی خواهد بود ارزیابی پس چرا جانسون? چرا که او در پروژه خود جذب برچسب فیلم مولف بر روی یک نوجوان سیاه که احساس مجبور به فیلم دستگیری وحشیانه یک مرد سیاه و سفید (که منجر به مرگ او)? در چه delusionally سفید مرد جهان می کند جانسون زندگی می کنند که او را باور داریم هر کسی که نیاز خود را در “تک را؟” امریکا گمان می کنم.

خاص این پاساژ ساخته شده من حالت تهوع:

اما نه به اندازه کافی احترام پرداخت شده است به فریزر و دستاورد او از جمله باور نکردنی ساخت او نمایش داده شده در ضبط این فاجعه برای آیندگان. با استفاده از آی فون خود را با یک 2x زوم اپتیکال Frazier ماهرانه نقل مکان کرد و در یک هرج و مرج تابلو را به تصرف آخرین gasps فلوید و تنها زمانی به نام برای panned دوربین او به دور از فلوید را به تصرف ترس از تماشاچیان. او گرفتار مطلق راز رواقی چوین و دقیقه تنظیم از زانو خود را به گردن سبد در Floyd. دست او ثابت بود که این تماشاچیان و Tou Thao چوین sidekick/human traffic cone گاهی اوقات مسدود شده خود را مشاهده فلوید و چوین. در نهایت فریزر در بر داشت یک راه برای نگه داشتن Frazier چهره در قاب خود را—حتی زمانی که او تا به حال تنها شش اینچ گسترده چشم, خط راست تا زمان امدادگران carted فلوید ،

تبلیغات

در تلاش در cosplaying تازه فیلم, دانش آموز, جانسون تصمیم به نوشتن یک فریم به فریم ارزیابی; حتی رفتن تا آنجا که به این مفهوم را میرسانند که Frazier باید یک لعنتی نامزد جایزه اسکار برای او ضبط شده است. به علاوه اگر ما واقعی بودن نیز وجود دارد چیزی پاتولوژیک در مورد زاپرودر film (chronicling رئیس جمهور جان اف کندی را ترور که جانسون مقایسه فریزر را ضبط) بودن مورد تحسین قرار گرفته به عنوان نوعی از دستاورد سینمایی با توجه به محتوای تصویری. ما در حال صحبت کردن در مورد یک حیله گر رندر از صحنه عمل; ما در حال صحبت کردن در مورد مردم زندگی در اینجا. آنچه را کلیک?!

فریزر دارای تایید کرد که او دچار آسیب های روانی شده توسط رویدادهای پس از او تصویری را آزادی از جمله اشکال مختلف واکنش آنلاین. همراه با متهم به ارسال تصویری “برای نفوذ” دیگران را مورد آزار و اذیت او را برای فیلمبرداری به جای صرفه جویی فلوید (به عنوان اگر یک دختر در تلاش برای مبارزه با پلیس نمی توانست منجر به دو پلیس قتل که در روز). در همین راستا مردی که ثبت اریک گارنر “من نمی توانم نفس بکشم” ویدئو رمزی ارتا بود و به تازگی آزاد شده از زندان پس از گذراندن چهار سال در مشکوکی به موقع سلاح و مواد مخدر به اتهام.

تبلیغات

فریزر را اعلام کرده است که دختر او در حال حاضر دچار اضطراب اجتماعی پس از این یورش افزایش توجه عمومی و مطبوعات به طور یکسان است و در عین حال یکی دیگر از غیرواقعی بار محوری بر یک نوجوان. نه به ذکر این نکته واضح—او کسی شاهد کشته شدن قبل از او قادر به از نظر قانونی رای; یک ترومای شدید در خود و برای خود. من به شدت شک درخشان مقایسه با اورسن لعنتی ولز را به عنوان یک مرهم به زخم های عاطفی.

در ژوئن 9, این وبلاگ به روز شد با یک ویرایشگر توجه داشته باشید:

با توجه به شکست در ویرایش این پست سقوط کوتاه از TheWrap استانداردهای. آن را فاقد تمرکز و بافت از دست رفته و علامت آن اظهار داشت: هدف: به مناسبت شجاع زن جوان که تصویری از جورج فلوید را قتل را برانگیخته است تا در سراسر جهان اعتراض و تجدید تماس برای پایان دادن به نابرابری نژادی. ما صمیمانه عذرخواهی از خوانندگان ما که شکست. ما دفاع از جانسون مناسب به نظر او و ما هیچ علاقه ای به تلاش برای ایجاد کاستی ما ناپدید می شوند. بنابراین ما در حال ترک این پست را در سایت ما به عنوان است.

تبلیغات

جز این نبود که به سادگی شکست در ویرایش. بلکه آن را یک بی توجهی کامل برای پایه سرمقاله با توجه روند. چگونه بسیاری از مردم خواندن این بیش و نمیفهمد این خطرناکی شعارهای تحریک فقط به حال به توان مصرف شده توسط توده ها ؟ مضحک.

علاوه بر این قرار دادن انتشار بیانیه ای از طریق توییتر اشاره کرد,

“ما می دانیم که یک وبلاگ مهمان هفته گذشته توسط Ross Johnson در مورد زن که فیلم برداری جورج فلوید مرگ است تولید انتقاد” انتشار توییتی از خود حساب رسمی. “Deanna دعوت کرده است راس برای پاسخ به نگرانی های مطرح شده است. آن است که هرگز قصد ما توهین به خوانندگان ما با به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود را از خارج همکاران. ما به دنبال تشویق یک گفت و گوی سازنده و باز نشر اضافی تفسیر و دیگر این افراد است.”

تبلیغات

موسس و مدیر عامل شرکت از قرار دادن اخبار شارون Waxman و بسته بندی سردبیر اجرایی تهم با geier منتشر شد بیشتر به یک بیانیه رسما به “بررسی راه [آنها] کمیسیون ویرایش و نشر ما Hollyblog مهمان وبلاگ ها.”

تبلیغات

“تا زمانی که چشم انسان می تواند تشخیص دهد یک تصویر Frazier نام نباید به فراموشی سپرده شود” جانسون نتیجه گیری در وبلاگ خود. بدون نام او نباید فراموش شود (نه این که جامعه سیاه و سفید اجازه می دهد که به اتفاق می افتد به عنوان ما همچنان به آغوش او و اطمینان از او محافظت می شود), اما آن را کاملا باید نه یاد می شود در این راه است. و ما هرگز به شما اجازه فراموش کردن که چقدر شما (و بسته بندی) کردن در اینجا.

تبلیغات

و این که یک بسته بندی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>