ریشه مصاحبه سنای آمریکا نامزد Jaime هریسون از ایالت کارولینای جنوبی امروز در Instagram Live


U.S. Senate candidate Jaime Harrison speaks to the crowd during the King Day celebration at the Dome March on January 20, 2020, in Columbia, S.C.

سنای آمریکا نامزد Jaime هریسون صحبت می کند به جمعیت در طول جشن روز پادشاه در گنبد مارس در ژانویه 20, 2020, در کلمبیا S.C.
عکس: Sean Rayford/گتی ایماژ

سنای آمریکا نامزد Jaime هریسون است که در یک ماموریت برای کمک به دموکرات ها را به مجلس سنا پس از برنده شدن خود را در کارولینای جنوبی اولیه شنبه unopposed. به زودی پس از پیروزی هریسون به چالش کشیده خود را GOP حریف و زمان S. C. بهداشت ، لیندزی گراهام با نام مستعار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن biiiatch به یک سری از بحث.

تبلیغات

هریسون که outraised گراهام در سه ماهه اول ملحق خواهد شد ریشه در یک Instagram پخش زنده امروز در 3 p. m. و به بحث در مورد برنامه های خود را برای سنا اگر او برنده و آنچه در آن به معنی برای کارولینای جنوبی به یک دموکرات به نمایندگی از دولت خود را دیگر سناتور ایالات متحده به نمایندگی از ایالت کارولینای جنوبی است خواه Tim Scott.

دموکرات ها باید یک شات واقعی در برنده شدن در سنا در بخشی به دلیل هریسون (آرکانزاس) انتظار می رود که خود را به مسابقه با گراهام به خصوص نزدیک است. یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که او و گراهام هستند گره خورده است برای صندلیچیزی سیاسی خودی نمی توانست fathomed یک سال پیش.

تبلیغات

اگر هریسون می پیوندد سنا دموکرات ها خواهد شد یکی دیگر از سیاه عضو به طور بالقوه پیوستن سناتور کوری بوکر و کامالا هریس (اگر او نمی پیوستن به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن بلیط به عنوان معاون رئیس جمهور) در قوه قضائیه کمیته برای کمک به دامپزشک آینده قضات است. بله هریسون است که یک وکیل است که با حضور در دانشگاه جورج تاون. گراهام مسلما شده است تهمت ترین آوازی سنا صدای تبلیغ خود نهفته است و حمایت از رئیس جمهور kleptocratic رفتار و به طور کلی خدمت به عنوان خود را عملا وزیر تبلیغات.

در طول مصاحبه ما ریشه را panther را بپرسید هریسون و موقعیت خود را در یک محدوده از افراد از جمله راه برای پایان دادن به خشونت پلیس. آیا او پشتیبانی محدود کردن و یا پایان دادن به واجد شرایط ایمنی برای پلیس که به ضرب گلوله و کشتن و یا آسیب رساندن مردم بی گناه و repeals از قوانین ایالتی مهر پلیس’ پرسنل سوابق مانند 50-یک در ایالت نیویورک است که در انتظار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو امضا به لغو پس از دولت سنا رای دیروز به قراضه این لایحه? او به حمایت از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش و demilitarization از اجرای قانون محلی?

ما از او بخواهید در مورد مدیکر برایll ارتش ایالات متحده پیچیده COVID-19 امداد برای آمریکا و اقتصاد و دیگر مسائل است.

مصاحبه ما با هریسون خواهد لگد کردن در ریشه را Instagram (@the.root) زنده در 3 p. m. ET. به ما بپیوندید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de