Illustration for article titled The Woman Who Sang the Viral Lose Yo Job Song Is Getting the Recognition—and Coins—She Deserves

تصویر: توییتر

این آهنگ از تابستان تا به حال هیچ طرح بازاریابی, بدون قرارداد ضبط, بدون, بزرگ, glitzy تصویری با ستاره cameos. این شامل فقط دو خط کاملا تحویل داده شده و کاملا کپسوله سازی یک لحظه است که هر دو دیوانه کننده خسته کننده و عجیب امیدوار. می آید حسن نیت ارائه میدهد از 27 سال Johnniqua چارلز و او را به عنوان جای تعجب توسعه به عنوان هر کس دیگری.

تبلیغات

اگر شما صرف هر زمان در اینترنت در دو هفته گذشته شما به احتمال زیاد آشنا با آهنگ غیررسمی شناخته شده به عنوان “از دست دادن Yo کار است.” چارلز اول سنگ آن را به عنوان او بازداشت شده بود توسط یک گارد امنیتی در خارج از کلوپ شبانه در Dillon, S. C. در اوایل این سال است.

“چرا شما را بازداشت من ؟ شما در مورد از دست دادن yo کار” چارلز می گوید: قبل از متلاشیکننده به بداهتا آهنگ. “شما در مورد از دست دادن yo کار. شما در مورد از دست دادن yo کار. این رقص! شما در مورد از دست دادن yo کار باعث شود شما در حال بازداشت من برای هیچ چیز نیست.”

تبلیغات

آن چیزی است که از یک سرود—چارلز نقل شده است در علامت های و نقاشی های دیواری در سراسر کشور به عنوان بخشی از عظیم سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. آن را نیز ریمیکس توسط DJ جیر ریمیکس خدا و iMarkkeyz دو محبوب دی جی که ریمیکس Cardi B. ویروس “کوروناویروس” کلیپ مارس.

اما تا همین اواخر کمی شناخته شده بود در مورد چارلز—زمانی که ویدئو اتفاق افتاد که او و اینکه آیا او در گرفتن هر گونه وام و اعتبار و یا پرداخت غرامت برای ویروسی رسید. یک گزارش جدید از BuzzFeed تایید می کند که تا کنون محبوب earworm تا به حال یک تاثیر مثبت در چارلز’ زندگی.

تا همین اواخر, BuzzFeed, گزارش چارلز زندگی کرده بود در خیابان جدا از خانواده اش. او داشتن مشکل مدیریت او اعتیاد به مواد مخدر و تبدیل شده بود به کار جنسی به منظور زنده ماندن. او 3 سال بود که مطرح شده توسط خانواده اش که او تا به حال صحبت از ماه نوامبر سال گذشته است.

تصویری از او در واقع برای اولین بار ارسال شده در فوریه توسط گارد که بازداشت او ژولیوس Locklear. او گفت BuzzFeed که او تا به حال یک همکار فیلم این حادثه به دلیل بدن خود دوربین نبود ، او متهم به تلاش برای تجاوز در الماس باشگاه آقایان; چارلز می گوید: او در واقع سمت چپ کیف پول خود را داخل شد و فقط در تلاش برای بازیابی آن.

تبلیغات

از BuzzFeed:

“من حدس می زنم او فکر کردم من که قرار بود به در فقط به رفتن در داخل باشگاه, اما او نمی خواهد به من اجازه می دهد و این که چگونه این بحث بین من و او آغاز” چارلز گفت. “من به او گفتم به مکیدن دیک من و این لحظه ای او اساسا قرار دادن دستبند به من و tussled با من کمی.”

“من فقط او اجازه دریچه” گفت: Locklear “ورزش و آزادی بیان.”

“وضعیت هیچ ربطی به نژاد یا تبعیض” او گفت:. “شما می توانید ببینید من دست زدن به آن را به حرفه ای و تلاش برای نگه داشتن صورت مستقیم اما من نمی توانستم.”

تبلیغات

چارلز اجازه دهید یک بار کلانتر نمایندگان رسید.

معلوم نیست چگونه این کلیپ به حال مطرح اما هنگامی که آن را انجام داد آن بود که به ظاهر در همه جا. این ارائه بسیار مورد نیاز لحظه ای از سبک سری که معترضان همچنان به مبارزه با خشونت پلیس, اما آن را نیز یک هشدار برای هر سیاستمدار قصد دادن نیمی نژاد, ولرم پاسخ به حفاظت از سیاه زندگی (نگاه شما, بیل د Blasio). از شنبه بعد از ظهر آهنگ شماره 28 در iTunes.

تبلیغات

اما از همه مهمتر این آهنگ کمک کرده است را چارلز و خانواده او را به عقب با هم و با توجه به او یک “دستیابی به موفقیت” او بشدت مورد نیاز است.

“من می خواهم در خیابان و آنها می خواهم به دنبال من” چارلز گفت. “و من حدس می زنم آنها دیده می شود که این فیلم اساسا می تواند زندگی من را تغییر و آنها را از یک کل حزب جستجو برای پیدا کردن من.”

تبلیغات

خواهر Andrea مجموعه Instagram برای او به عنوان به خوبی به عنوان یک GoFundMe که مطرح است بیش از $50,000 پس از آن راه اندازی شد سه روز پیش. Andrea می گوید: انگیزه برای GoFundMe پس از فیلدینگ تن از درخواست از مردم مشتاق به ارسال خواهرش کمک های مالی.

“هنگامی که من او را Instagram مردم جاری شدن سیل در, گفت:,” چگونه می تواند من برکت ؟ او فقط خوش شانس من روز بسیار است. او فقط ساخته شده روز من'” گفت: Andrea. “بنابراین تنها دلیل آن ایجاد شده بود به طوری که مردم می تواند برکت زندگی او است.”

تبلیغات

Dj جیر ریمیکس خداوند نیز گفت: درآمد حاصل از این آهنگ را نسبت به چارلز و آهنگ.

چارلز است با احتیاط از نوظهور شهرت—”من نمی خواهم به خودم قول نقل قول را تمام کردن معروف یا مشهور است. من می توانم که نمی,” او گفت: BuzzFeed—اما او را نمی چشمگیر و ناگهانی چرخش برای اعطا.

تبلیغات

“مردم دیگر را به من گفتن من به آنها کمک کرد اما آنها درک نمی کنند —هیچ کس می داند—چقدر این ویدیو رفتن ویروسی مانند این است که کمک به من به دلیل آن را به من دستیابی به موفقیت من خیلی به شدت مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de