‘این رفتار شنیع’: بروکلین دادگاه افسر معلق پس از ارسال تصویر از اوباما که بدون محاکمه اعدام


Illustration for article titled ‘This Conduct is Abhorrent’: Brooklyn Court Officer Suspended After Posting Image of Obama Being Lynched

عکس: هانس Magerstaedt (گتی ایماژ)

در برخی از نقطه, مردم و خدمتگزاران مردم به ویژه—در حال رفتن به مجبور به آمدن به شرایط با این واقعیت است که آنها فقط می توانید ارسال هر چیزی که آنها می خواهند به رسانه های اجتماعی بدون قرار دادن شغل خود را در معرض خطر. این می رود به خصوص برای حرفه ای ها که به نظر می رسد نیست به مهار خود را از قرار دادن خود را نژاد پرستی بر روی صفحه نمایش کامل. بروکلین دادگاه افسر یادگیری این درس راه سخت بعد از اینکه به حالت تعلیق بدون پرداخت بیش از آخر هفته برای ارسال یک تصویر از رئیس جمهور سابق باراک اوباما حلق آویز از طناب دار در Facebook صفحه.

تبلیغات

NBC 4 گزارش که تصویر کردم که گروهبان تری پینتو ناپولیتانو معلق برای 30 روز نشان داد اوباما که بدون محاکمه اعدام همراه با یک عنوان با این مضمون که “ما نمی خواهد عملکرد … روز خود را در حال آمدن است خائن است.” در کنار آن تصویر یک تصویر از آنچه به نظر می رسد هیلاری کلینتون ایستاده در مقابل یک طناب دار با یک عنوان با این مضمون که “بیش از این نمی تا چربی نوسان است.”

به گفته یکی از ناپولیتانو را همکاران که مایل به ناشناس باقی می ماند این بود که در تنها ترین حادثه در یک الگوی رفتار نژادپرستانه. همکار دادگاه افسر گفت: NBC 4 که ناپولیتانو یک نژادپرست شناخته شده که معمولا “آزار و اذیت اقلیت متهمان در داخل دادگاه او هنگامی که او خسته شده بود با فریاد با صدای بلند آنها را برای صحبت کردن در اخلال در دادگاه در حالی که صحبت کردن به قفقازی متهمان در یک کاملا متفاوت رفتار است.”

تبلیغات

ناشناس افسر گفت که ناپولیتانو باید اخراج برای او آخرین تخلف و او را به نام یک “رسوایی برای بسیاری از ما که احترام و یکپارچگی و توجه نظام عدالت کیفری و روند.”

قاضی دادگاه جانت DiFiore داشتن هیچ یک از ناپولیتانو را نژادپرستانه shenanigans یا نه. رسمی نامه DiFiore به نام ناپولیتانو رفتار “شنیع” و “مشمئز کننده است.”

“این رفتار شنیع توسط هر کسی در هر زمان و تحت هر شرایطی” او نوشت. “اما در این لحظه بحرانی در تاریخ ما—زمانی که ملت ما این است که وضعیتی وخیم از مرگ جورج فلوید و پیامدهای آن—آن است که یک مشمئز کننده و جرم نابخشودنی در برابر هر همکار در نظام قضایی ما و همچنین به عنوان گسترده و متنوع است که ما خدمت می کنند.”

ناپولیتانو که به حذف او Facebook page—نیز بوده است را محکوم کرد توسط دادگاه افسر اتحادیه و دادگاه بازرس کل می گوید که بیشتر اقدام انضباطی در نظر گرفته شده است.

تبلیغات

آخرین چیزی که مردم سیاه و مردم از رنگ نیاز است که افراد متعصبی در موضع قدرت است. او نژادپرستانه گه-ارسال به کنار اگر چه گفته شده است در مورد ناپولیتانو درست است 30 روز تعلیق کافی نیست. او نباید رفتن به کار در همه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de